Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • ja budem viac u kadernika ako doma tie 2 tyzdne 🙂

• @nikol18  🙂 a co vy, plánujete mimi? 🙂

@bybi  @simcab  aj ja som tuuuu 😃

• @bybi  neboj sa, on je na "otravovanie" zvyknutý 😉
    @wera.g  áno, viem, že si tu, však si píšeme 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • @simcab  a ako to že si potom napísala, že tu asi nikto nie je? 😃 keď som tu ja, sme tu dvaja - aj drobec sa priúča na mojusvadbu 😃 😃

• @wera.g  ale no tak, že sem nikto nepíše.. boooože 😛 😃 😃 😃
    no len ho uč, a bude závislý ako maminka 😃 😉

• baby, pozrite aké krásne fotky:

http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/guedaluz/album/h-a-e/

waaaaw!!!

• @z.junasova  zuzik pridem na gulas 😉

ja byvam s mojim 6 rokov a u nas je to vsetko o organizacii a komunikacii 😬

A ked varim a navarim vela, zmrazim a potom dojedame, ked nahodou viem,z e budem mat dlhy den, vytiahnem nieco z mrazaka a vecere nachystana 😃

• @ladyjh  super postup! len nám by sa tam už nič nevošlo, lebo tam máme čerstvé cestoviny a hranolky a zmrzlinu.. 😃

• baby, ja som strašný debil.. doteraz som bola v tom, že je len 15:40, a teda budem v práci ešte hodinu, a teraz som zistila, že je už 16:40, čiže o 20 minút odchádzam 😃 😃 no ja som úplne mimo.. a bude strašná sranda, lebo tu prší a ja idem domov na bicykli 😬 a nemám ani pršiplášť 😬

• @wera.g  uz sa na nom pracuje 😉 len vzhladom na moje zdravotne problemy nam velke sance nedavaju, takze ak sa nepodari, v septembri by nas malo cakat IVF

• @simcab  mne sa minule stalo, ze som dosla na zastavku, akurat autobusar zatvaral dvere, tak ze pockam na dalsi bus...za chvilku dosiel a ja som len stala a kukala...az po chvili som si uvedomila, ze to je moj bus, ale to uz zatvaral dvere a musela som cakat na dalsi 😃 vobec som zo seba nechapala 😃

• dnes sme boli s drahym objednat obrucky, teda uplne ze nahotovo, lebo doteraz sme cakali, ci nam ich ten zlatnik bude moct spravit 🙂 ale dolezite je, ze to pojde a cca za mesiac ich mame hotove, tesiiim sa 🙂

• ahojte kočky,
    idem vás prečítať, čo ste dneska popísali... dostala som sa sem až teraz.... do 14ej som spala po nočnej, potom som sa bola 2hodinky slniť, potom u našich, bola som si aj topánočky kúpiť 🙂 ešte som čo to poupratovala, zajtra budeme mať návštevu ... 🙂 a teraz som konečneee tu ... 🙂 prečkávam búrku...

• @simcab  Simi presne tieto šaty aj v tej farbe má sesternica v salóne, aj naživo sú krásneeeee.... a krásne tvarujú postavu.... ja som nad nimi aj uvažovala, ale sú na vysokú postavu - teda tie čo má ona v salóne...

• taaaak ja som dorazila do Blavy pred chvíľou, v Poprade dážd, Ladce dážd, Trnava dážď, medzitým oblačno, Bratislava jasno a teplo 😃
    zajtra máme prvú náuku, tak som celkom zvedavá, čo to bude, čo sa nás budú pýtať a tak 🙂

• Sponzor fóra
  • @angieska  v Senci bola dneska riadna búrka, ani sa nečudujem z toho tepla... prajem Ti krásny víkend v spoločnosti tvojho snúbenca 🙂

• @lucia3006  no však ani mne nejak nesedeli, lebo ja som krpec.. tieto, podľa ktorých som si dávala šiť, sú v reále takmer rovnaké ako tie mercadal, len sú šité od pása, či ako to mám napísať..

• @angieska  pekny vikend s drahym zelam 😉

• Ja mam dnes takeho maleho chrobaka v hlave...mam pochybnosti ohladom siat. Vzdy ked si pozriem moje fotky v nich,tak sa mi az tak nepacia...neviem,ci je to tym,ze nie su take pekne upravene a ozehlene...ale zase ked som ich videla na inej neveste,tak som si povedala,ako super vyzeraju a ako som si dobre vybrala 🙂 tak teraz neviem...

• @nikol18  joooooooooooooooooooj, dačo mi o tom hovor.. 😃 😃 😃 😶 😶 😶

• @nikol18   @simcab  😃 😃 😃 tak vy dve ste sa tu teda dobre stretli 😃 😃 😃 Simi sme už presvedčili, že je krásna, teba Nikol sme ešte síce nevideli, ale šatky na fotke sú krásne, takže určite budeš krásna 😉

• @angieska  myslíš???? 😃 😃 😃

• @simcab  jasneeeee, obe máte rovnaký problém, aj keď si myslím, že nemáte dôvod na pochybnosti 😉 krásne šaty, krásne nevesty.....ešte čakaj, že aj ja začnem vymýšľať 😃

• @angieska  myslela som to tak, že či si myslíš, že ste ma už presvedčili 😃 😃 😃

• @simcab  no ja pevne verím, že teba sme už presvedčili 🙂

• @angieska  a čo ty nespíš, prosím ťa??

• @simcab  moja, pri mojom snúbencovi????? ten už o šiestej buntoší 😃 ešteže sa musí učiť a ja potom môžem kus spať 😃 ale dnes je to kvôli náuke, akurát odchádzame, som zvedavá...

• @simcab  inak sú veľmi krásne, teraz sa mi páčia - počkaj nájdem fotku 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Pôsobím v Bratislave a rada pricestujem vrámci Slovenska.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov