Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • krásny sobotnajšie ránko kočky, tak dneska sa nám vydáva Andrejka, možno ju aj uvidím, hostinu majú v jednom hoteli oproti našej bytovky 🙂 počasie majú krásne.... nás čaká dneska tiež krásny dník - prídu švagrovci s našim krstniatkom - tak sa moooc tešíme 🙂

• @angieska  budem myslieť na teba 😉

• kočky tak tieto šatky ma dostali, keby som mohla vrátiť čas - tak si určite vyberiem tieto 🙂

• Sponzor fóra
  • @lucia3006  áno áno, tieto sú krásne.. mala ich kamarátova manželka 🙂

• @simcab  jaaaaaj keby som si ich mohla dať hehe 🙂 hneď by som si obliekla 🙂 a s dlhým španielským závojom... zase by bola zo mňa iná nevesta... 🙂

• Ahojte! Ja idem na poslednu skusku siat v pondelok, tak dufam, ze budem spokojna... A strasne som zvedava na zavoj, ma porazi, ak nebude pekny... Budem hlasit, ako som dopadla... 😃
    Teraz by som sa mala balit a namiesto toho saskujem na internete... huraa dnes smer Slovenskoooo... 🙂

• @beronsche  ahoj maji.. no tak teda šťastnú cestu vám prajem!!! kedy odchádzate?? ako idete??

• @beronsche  ahooooj Majka, tak štastnú cestu a uži si ten posledný týžden pred svadbičkou a už sa moooc teším na vaše fotečky, budúcu sobotu sa vydááááávaš - aj naša Peťka 🙂 v nedeľu čakáme potom podrobný opis vašich svadbičiek 🙂

• @simcab  @lucia3006   Dakujem! 😉
    Simi letime do Blavy, tam prespime u kamarata a zajtra rano vlakom domov....
    Pekny vikend prajem!!!

• @simcab  tak sme už doma 🙂 celkom fajn bolo, ďalšie stretnutie budeme mať súkromné až 11.6, keďže budúci víkend nemôžeme 🙂

• @beronsche  tak ty to máš už za pár 🙂

• ahojte babule, ja len narcyhlo ze uz sme s drahym ok 😵 to je super pocit 🙂 ale prvy krok som zase musela spravit ja 😠 no nevadi, hlavne ze je vsetko ok 🙂

My akurat ideme ranajkovat 😃 a potom von s havom a"obed" uvarit 😃 dako sme dneska pozadu 😃

Inak som bola vcera s kamoskou v kine na Something borrowed (Nieco pozicane - myslim ze by mohol byt preklad doma 😃) a bolo to dost zabavne, take babske ale presne nieco take som potrebovala 🙂

• @beronsche  peknu cestu a uz sa tesim ako budes referovat, asi na nas nebudes mat velmi cas buduci tyzden, tak si na nas najdi chvilku v nedelu a aspon narychlo nam napis ako bolo 😉 Krasne si vas den uzite a uz aj ja sa tesim na fotecky 🙂

• @simcab  😃 😃 😃 viem, si si prechadzala roznymi satmi pacei a nepacenia svojich saticiek...a mne sa tie moje akoze pacia, to len vcera ma dake pochybnosti chytili a zapacili sa mi ine, co som si skusala...na fotkach totiz vyzeraju super, ale viem, ze ked som si ich skusala, tam mi robili bruchooo 😃 tak teraz neviem, co 😉

• @bybi  tak to je super, tesim sa s tebou 🙂 aspon budete mat pekny vikendik 🙂

• Sponzor fóra
  • @beronsche  tak stastnu cestu, davajte pozor na seba a tesim sa uz na foteckyyy 🙂

• @angieska  ked sa k tomu dostanem, dam sem fotky a poviete mi vase nazory 😉

• @simcab  simiii, uz sme ta urcite presvedciliii 😉 ved si v satach fakt krasna 🙂

• @nikol18  jasneee, už čakám a potom zhodnotíme 🙂

• Dievcata tie co budete mat svadbu v kostole tak budete mat iba obrad alebo aj omsu?

• No my budeme mat bez omse neviem si predstavit byt len v kostole nejake dve hodiny tak nejak to trva aj s omsou...

• @h.a.i.n.y  ahojky 🙂 my sme mali aj s omšou - chceli sme to tak, pre nás to znamená, keď v kostole, tak aj s omšou 🙂 a trvalo to necelú hodinku... 🙂

• ahojte, v tejto teme som prvykrat, tento rok v novembri sa chystame s drahym konecne zobrat, no mam taky problem, nasla som krasne saty cez ebay UK za velmi dobru cenu o dvakrat mensiu nez keby som si saty pozicala, no bojim sa, ze ak si objednam moju velkost a nahodou sa mi podari do novembra schudnut o jedno cislo ci mi budu aj vtedy saty sediet, citala som, ze ak su snurovacie tak by to nemalo vadit 😠

• @andrea_stella  vitaj u nas 🙂 ak maju saty snurovacku,tak jedno cislo hore dole by nemal byt problem..

• Baby predpoved na buducu sobotu: 22 stupnov,jasno...plati pre ba a okolie, budem kazdy den refreshovat 🙂)

• @petkaa28  ahoj dakujem za info, cez tyzden ale pre istou vybehnem do salonu konecne si vyskusat par siat a sa rozhodnem 🙂 ide aj o to, ze my uz mame krpca a nemam tolko casu behat po salonoch a skusat saty od vymyslu sveta 😃 som si povedala, ze nech mi vyberu trojo najkrajsich co v salone budu mat, ja si vyberiem jedny a do novembra uz na druhe ani nepozrem 😃

• @andrea_stella  ono to ma nieco do seba, potom clovek zacne moc vymyslat 😉

• @h.a.i.n.y  ja budem mať určite s omšou, sobášiť ma bude kamarát, takže to mám jednoznačné 🙂
    @emili42  2 hodiny???? ja som bola už na veľa sobášoch s omšou, ale nikdy to hodinu nepresiahlo....

• @petkaa28  super, dúfam, že ti to tak vyjde, vyzerá to na krásne počasie 🙂
    @andrea_stella  no, pozri na internete, čo by sa ti páčilo, v salóne vyskúšaj, či ti to aj sedí a je rozhodnuté 😉 a potom už nepozeraj po žiadnych šatách, aby si nedostala pochybnosti 😉

• @petkaa28  tak to je super,aspon nebudete mat velmi horuco 🙂 a co predsvadobna nervozita,uz ta chyta?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálny svadobný a detský fotograf pre celé Slovensko. Fotenie je u nás zábava, fotíme to aký ste a nie to ako chceme aby ste vyzerali.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov