Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • krásny sobotnajšie ránko kočky, tak dneska sa nám vydáva Andrejka, možno ju aj uvidím, hostinu majú v jednom hoteli oproti našej bytovky 🙂 počasie majú krásne.... nás čaká dneska tiež krásny dník - prídu švagrovci s našim krstniatkom - tak sa moooc tešíme 🙂

• @angieska  budem myslieť na teba 😉

• kočky tak tieto šatky ma dostali, keby som mohla vrátiť čas - tak si určite vyberiem tieto 🙂

• Sponzor fóra
  • @lucia3006  áno áno, tieto sú krásne.. mala ich kamarátova manželka 🙂

• @simcab  jaaaaaj keby som si ich mohla dať hehe 🙂 hneď by som si obliekla 🙂 a s dlhým španielským závojom... zase by bola zo mňa iná nevesta... 🙂

• Ahojte! Ja idem na poslednu skusku siat v pondelok, tak dufam, ze budem spokojna... A strasne som zvedava na zavoj, ma porazi, ak nebude pekny... Budem hlasit, ako som dopadla... 😃
    Teraz by som sa mala balit a namiesto toho saskujem na internete... huraa dnes smer Slovenskoooo... 🙂

• @beronsche  ahoj maji.. no tak teda šťastnú cestu vám prajem!!! kedy odchádzate?? ako idete??

• @beronsche  ahooooj Majka, tak štastnú cestu a uži si ten posledný týžden pred svadbičkou a už sa moooc teším na vaše fotečky, budúcu sobotu sa vydááááávaš - aj naša Peťka 🙂 v nedeľu čakáme potom podrobný opis vašich svadbičiek 🙂

• @simcab  @lucia3006   Dakujem! 😉
    Simi letime do Blavy, tam prespime u kamarata a zajtra rano vlakom domov....
    Pekny vikend prajem!!!

• @simcab  tak sme už doma 🙂 celkom fajn bolo, ďalšie stretnutie budeme mať súkromné až 11.6, keďže budúci víkend nemôžeme 🙂

• @beronsche  tak ty to máš už za pár 🙂

• ahojte babule, ja len narcyhlo ze uz sme s drahym ok 😵 to je super pocit 🙂 ale prvy krok som zase musela spravit ja 😠 no nevadi, hlavne ze je vsetko ok 🙂

My akurat ideme ranajkovat 😃 a potom von s havom a"obed" uvarit 😃 dako sme dneska pozadu 😃

Inak som bola vcera s kamoskou v kine na Something borrowed (Nieco pozicane - myslim ze by mohol byt preklad doma 😃) a bolo to dost zabavne, take babske ale presne nieco take som potrebovala 🙂

• @beronsche  peknu cestu a uz sa tesim ako budes referovat, asi na nas nebudes mat velmi cas buduci tyzden, tak si na nas najdi chvilku v nedelu a aspon narychlo nam napis ako bolo 😉 Krasne si vas den uzite a uz aj ja sa tesim na fotecky 🙂

• @simcab  😃 😃 😃 viem, si si prechadzala roznymi satmi pacei a nepacenia svojich saticiek...a mne sa tie moje akoze pacia, to len vcera ma dake pochybnosti chytili a zapacili sa mi ine, co som si skusala...na fotkach totiz vyzeraju super, ale viem, ze ked som si ich skusala, tam mi robili bruchooo 😃 tak teraz neviem, co 😉

• @bybi  tak to je super, tesim sa s tebou 🙂 aspon budete mat pekny vikendik 🙂

• Sponzor fóra
  • @beronsche  tak stastnu cestu, davajte pozor na seba a tesim sa uz na foteckyyy 🙂

• @angieska  ked sa k tomu dostanem, dam sem fotky a poviete mi vase nazory 😉

• @simcab  simiii, uz sme ta urcite presvedciliii 😉 ved si v satach fakt krasna 🙂

• @nikol18  jasneee, už čakám a potom zhodnotíme 🙂

• Dievcata tie co budete mat svadbu v kostole tak budete mat iba obrad alebo aj omsu?

• No my budeme mat bez omse neviem si predstavit byt len v kostole nejake dve hodiny tak nejak to trva aj s omsou...

• @h.a.i.n.y  ahojky 🙂 my sme mali aj s omšou - chceli sme to tak, pre nás to znamená, keď v kostole, tak aj s omšou 🙂 a trvalo to necelú hodinku... 🙂

• ahojte, v tejto teme som prvykrat, tento rok v novembri sa chystame s drahym konecne zobrat, no mam taky problem, nasla som krasne saty cez ebay UK za velmi dobru cenu o dvakrat mensiu nez keby som si saty pozicala, no bojim sa, ze ak si objednam moju velkost a nahodou sa mi podari do novembra schudnut o jedno cislo ci mi budu aj vtedy saty sediet, citala som, ze ak su snurovacie tak by to nemalo vadit 😠

• @andrea_stella  vitaj u nas 🙂 ak maju saty snurovacku,tak jedno cislo hore dole by nemal byt problem..

• Baby predpoved na buducu sobotu: 22 stupnov,jasno...plati pre ba a okolie, budem kazdy den refreshovat 🙂)

• @petkaa28  ahoj dakujem za info, cez tyzden ale pre istou vybehnem do salonu konecne si vyskusat par siat a sa rozhodnem 🙂 ide aj o to, ze my uz mame krpca a nemam tolko casu behat po salonoch a skusat saty od vymyslu sveta 😃 som si povedala, ze nech mi vyberu trojo najkrajsich co v salone budu mat, ja si vyberiem jedny a do novembra uz na druhe ani nepozrem 😃

• @andrea_stella  ono to ma nieco do seba, potom clovek zacne moc vymyslat 😉

• @h.a.i.n.y  ja budem mať určite s omšou, sobášiť ma bude kamarát, takže to mám jednoznačné 🙂
    @emili42  2 hodiny???? ja som bola už na veľa sobášoch s omšou, ale nikdy to hodinu nepresiahlo....

• @petkaa28  super, dúfam, že ti to tak vyjde, vyzerá to na krásne počasie 🙂
    @andrea_stella  no, pozri na internete, čo by sa ti páčilo, v salóne vyskúšaj, či ti to aj sedí a je rozhodnuté 😉 a potom už nepozeraj po žiadnych šatách, aby si nedostala pochybnosti 😉

• @petkaa28  tak to je super,aspon nebudete mat velmi horuco 🙂 a co predsvadobna nervozita,uz ta chyta?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov