Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@lucia3006 ach, ale aj tak som na nervy kvôli tomu obleku.. vierka mi dala chrobáka, aby sme zbehli aj do parndorfu.. no tam je otvorené len doobeda, tak to by sme museli ísť najskôr tam a mám teraz dilemu, že čo spraviť.. vieš, že ak sa nám bude páčiť niečo a tam, a potom v ba zas bude niečo krajšie :-N :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nooo tak skúste aj do pandorfu - veď ak kúpite už tam, bude mu sedieť aj sa mu páčiť aj tebe, tak už je to potom jedno nie? :) chlapi nevymýšlajú s oblekom tak ako mi ženy chichi :)
Odpovedať
@lucia3006 no to by si sa divila, luci.. =-) :-D
Odpovedať
baby uz Vam niekedy zubar daval prec zubny kamen?? Odkedy mi to robil ma vsetky zuby bolia a mam ich citlive na chlan aj teplo...ale aj ked nic nejem ma vkuse bolia kazdy den beriem lieky od bolesti.... :-( co mam robit ,dokedy to asi bude boliet? je to normalne??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab @dracica6663 dakujem babule, problem vyrieseny... Tam kde mi budu cistit satky pred svadbou (je to salon v Trnave) mi povedala, ze mi ich aj upravia, takze ak bude hocico treba, ak to skratia a rozmyslam ze im aj tu vlecku dam prerobit, nech to je profesionalne spravene :) Tak sa tesim, som ovela kludnejsia, ze vsetko bude tip top ako ma a tyzden pred svadbou mi to spravia :)
Odpovedať
@dracica6663 ja som bola na odstaňovaní niekedy asi v marci.. mala som aj zápal ďasien, tak mi dentistka odporučila používať pastu meridol.. a naozaj klop-klop-klop žiadny problém :-)
Odpovedať
@bybi no tak som veľmi rada, že sa to dalo naporiadok.. ;-) ja mám teraz v hlave miš-maš s tým čistením šiat.. pani krajčírka mi odporučila, aby som si ich nedávala čistiť pred svadbou, keďže sú úplne čistučké.. že to sa mi zbytočne spľasne ten tyl čo je pod sukňou.. tak ja neviem.. :-S
Odpovedať
@simcab tak ale ty si mala zapal dasien ale ja nic...to ked som bola na kontole mi to spravil a tak ma bolia zuby vsetky... :-( 8-( neviem co mam robit len lieky beriem
Odpovedať
@dracica6663 ale to je aj na citlivé zuby.. príp. si kúp zelený meridol..
Odpovedať
@simcab ja pouzivam listerin...ja si myslim ze pri tom cisteny mi narusil zuby-nervy zubov a teraz ma to boli... jeeejda na co som tam isla ... :-( :-(
Odpovedať
@dracica6663 ale to ti určite nemohol narušiť nervy.. však odstraňovanie kameňa je len povrchová záležitosť.. len tvoje zuby pravdepodobne zostali po tom citlivé.. a listerin je len ústna voda, nie?? :-N
Odpovedať
@simcab no tu sklovinu mi narusil...no je to ustna voda :-) aj meridol je voda nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dracica6663 meridol je voda aj pasta..
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi joooj moja,to ma velmi mrzi,ze sme ti takto zasiali chrobaka do hlavy...ale ako vidim,uz si to vyriesila,tak sa velmi tesim :-) ja som nad tymi satami dumala cely vikend a zvazovala som,ci nepojdem kuknut este dalsie saty...teraz mam hlavne nervy zo seba,lebo po skonceni hormonalnej liecby som zacala priberat rychlostou svetla a to aj ked jem stale rovnako. Najviac to vidiet na bruchu a obavam sa,ze sa nezmestim do siat,lebo takymto stylom sa v oktobri budem gulat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi ved budes mat spodnicku, nie??? Tak ten tyl tam az taku rolu potom nehra, ci??? :-N
Odpovedať
@bybi áno, budem mať spodničku.. neviem čo mám spraviť.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ja si dam moje satly vycistit, podla mna ten tyl tam az taku ulohu nehra, zed aj tak bude tvar drzat spodnicka... A v salone tie saty peru ako na beziacom pase a nic im nechyba, nie??? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 uz je to vyriesene, ale celu noc som nad tym rozmyslala, resp sa mi o tom snivalo... K tomu priberaniu ti neviem poradit, to budu asi hormony... nepytala si sa na to lekara???
Odpovedať
@bybi no však jasné, že máš pravdu.. a teraz tak premýšľam, že tým opraním by sa možno eliminovalo aj to "šušťanie" mojich šiat.. lebo predsa aj tá látka aj ten tyl sú také akoby "surové" alebo ako by som to povedala.. vieš, že by to mohlo byť potom trochu lepšie.. no vo štvrtok tam idem, tak ju poprosím, nech mi ich aj vyčistí.. a ak ona nebude chcieť, tak ich dám vyčistiť niekde inde.. len neviem kde :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab skus svadobne salony :) Mne budu satky tiez cistitt v svadobnom salone.. Alebo potom normalne cistiarne :)
Odpovedať
dnes pozerajte uz idu na markize 4 svadby...ak nezaspim tak budem pozerat :-D dnes moc nenam naladu na nic...ale toto si snad pozriem...
Odpovedať
@bybi vieš, len to je problém, že u nás je jeden svadobný salón.. a do svadby už veľmi nebudem mať voľno, aby som išla do vzdialenejšieho mesta :-( toto je u mňa večný problém, že nemám kedy si ísť niečo vybavovať..
Odpovedať
@dracica6663 na to sa veľmi teším, som zvedavá či zas tam budú nejaké trúby, čo si budú niečo dokazovať :-D
Odpovedať
@simcab vedcinou to tak byva ze aspon jedna je tam taka co rype do druhych...musi mat nejaku sledovanost
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi ja som to vsetko cez mail vybavila, ved ako to odtialto obeham ;-)
Odpovedať
@bybi no to je tiež pravda :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ja si teraz aj nechty zhanam cez net :) email je moj pomocnik :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi pytala,ale moja lekarka sa prave z toho tesi :-) lebo po operaciach som velmi schudla a ze uz nie som kost a koza :-D sak ja nejak dufam,ze sa to ustali,lebo teraz si to telo robi co chce. Aj tvar mam ako 14 rocna pubertacka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi @beronshce @ladyjh baby naše anglické :-D nesledujete tam u vás správy ako to vyzerá s tou sopkou na ďalšie dni, zajtra mám letieť do Londýna aj s budúcou švagrinkou a vrátiť sa máme až o týždeň. Len teraz sledujeme, či vôbec máme letieť, ono tam by sme sa asi dostali, ale bohvie čo bude o týždeň. Bodla by taká predĺžená dovolenka, len keby som mohla v práci toľko chýbať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova Zuzi no v spravach davaju ze zajtra rano by nam to sem malo prist, ale ci sa budu rusit lety zatial nehovorili...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?