Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 nikol no tak teraz ozaj neviem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak konecne mam po dnesnej skuske, tak mam aspon pol dna oddychu. Uz mam toho plne zuby. 4 svadby si pozrej urcite aj ja, mne sa to pacilo, da sa na tom pobavit:) Co mate nove kocky?
Odpovedať
@bybi no tak som už napísala do salónu tu u nás.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab preco si chces dat prat saty do salonu? Pani Krnacova ti to nechce spravit? Ked som sa pytala ja, tak bez problemov, za 7 euro aj so zehlenim.
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no vidis Simi, aka ty si sikovnica :-)
Odpovedať
@kacennnka ale nie že nechcem si dať u nej.. to len polemizujem, že ak by som sa nedohodla s ňou, tak nech mám niečo v zálohe.. lebo mi vravela, že by to bola škoda ich prať keď nie sú špinavé.. ale uvidím čo mi povie vo štvrtok :-)
Odpovedať
@bybi no vidíš aká som ja sprostá?? :-D kým sa k niečomu rozhýbem, tak to trváááááá :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova neboj sa, snad to bude ok...ale skus si rezervovat pre istotu listok na bus. Lebo ak to prejde nad Anglicko a zrusia lety tak busy budu okamzite plne a potom sa uz nijak nedostanes domov vcas.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka Takze nakoniec máme letiet a keby nieco tak priatel mojej buducej svagrinej co tam je nam pozera busy. Drzte palce nech to dobre dopadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak o chvíľu si vás prečítam, ale musím sa pochváliť, že dnešné pohovory dopadli super, už mám robotu, môžem sa nerušene venovať svadobným prípravam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab fakt? no teeeda :) u môjho manžela s tým naštastie nie je problém :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska jeeeeeej supeeeeer, tak gratulujeeeem k novej robote a kde budeš teraz učiť? :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja si dneska tiež kuknem 4 svadby, hehe sme tam mohli s manželom byť aj my, nás oslovili, ale nechceli sme tam ísť - televízne kamery by nám asi prekážali a hlavne som sa bála, aké nevesty tam zase budú...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 na Základnej v Rači :-) úúúplne v paži, ale zapôsobilo to na mňa viac ako v Petržalke
Odpovedať
@angieska gratulujem ti mojka! veľmi sa s tebou teším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska gratulujem k praci.. :-D aj mna caka stvrty prac.pohovor vo stvrtok.. uff.. tak dufam, ze uz to klapne.. prve tri boli pre mna nevyhodne... vyplata zavisi od provizii z telefonovania a predaja... :-| toto bude na miesto sekretarky...tak snad to bude ok..ked si ma volali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab @mirka_martin ďakujem Vám :-) mirka, mne to klaplo hneď na druhý pokus, v podstate dnes dva pohovory a obe ma hneď brali :-) predsa len cestovanie z východu na západ je únavné...
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no mna by tiez brali do tych troch, ale zle podmienky koli malemu, aj koli zmluve a tak.. ale toto stvrte vyzera lepsie.. uvidim, ked tam budem...dam potom vediet.. :-) z vychodu na zapad?
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin no hej, ja ešte bývam na východe a hľadám si prácu v Blave
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska aha..takze po svadbe sa stahujes?... my zase musime koli svadbe cestovat do Novak... ale uz len raz potom svadba a potom zase len raz za cas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin no ešte pred svadbou, ale novú robotu až po svadbe začnem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska super, že Ti to vyšlo.. :-) dufam, ze aj mne to uz tento tyzden vyjde.. potom len vybavit par dni volna a budem kludna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin budem držať palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska jeeeeeeej super, sikovnica jedna, tesim sa s tebou :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi vďaka Bybi :-) dúfam, že máš už šatočky vyriešené natrvalo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirka_martin budem drzat palce, potom daj vediet, ako si dopadla :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 dakujem :-)
Odpovedať
Ahojte!! juj ani nemam cas vas docitat.... tak som dnes bola v salone skusat saty a vsetky pochybnosti su ta tam.... :-D "moje" saty su supeeer! Ked som sa do siat obliekla a dala si zavoj, tak som sa pred zrkadlom normalne rozbucala... :-D :-D Zajtra idem zase. lebo su mi saty privelke a tak mi ich do zajtra zuzia a az potom sa upravi dlzka... Zavoj je ok, akurat, ze sa mi zda prikratky.... ma "len" 2.2 m... a netaha sa velmi... aj sirsi mohol byt... ale dobre bude, ako je.... :-D Popolnocky stale nemam a program nabity riadne az do konca tyzdna.... :-D :-D A mam aj problem velky prevelky..... robi sa mi vyrazka na nose... taky ten zapal, co sa prejavuje len bolavym "kopcekom" (mne sa vie teda spravit obrovsky kopec :-( )... To ale budem nevesta s obrovskym kopcom na nose..... fnuk ... ;-( :-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche ahoj. to ma mrzi s tym "kopcekom" :-( ale skus zajst za kozmetickou, myslim, ze existuje nieco, co zapal stiahne este kym to nie je velke... drzím päste, aby vsetko dobre dopadlo a pevne nervy... vsetko bude ok. neboj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska teším sa aj ja :) tak už máš o starosť menej :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?