Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @beronsche  ahoooj moja, mne sa urobil presne taký istý pod perami obrovský.... veľmi pomáha tá krycia tyčinka, ale tá čo má dve strany, zelenú aj tú kryciu... tá zelená je protizápalová, krycia kryje, mne to zabralo... utekaj do drogérie alebo lekárne a kúp si takú 🙂 pomôže Ti...

• Dobré ránko kočky,
    tak som ja zase dopadla na dovolenke.... konečne pár dní voľna, slniečko, leto, voda a ja mám prísny zákaz chodiť na slniečko.... dostala som alergiu na slnko fňuk... ja letný človiečik, ešte som sa v lete aj narodila... celá som sa vyhádzala, a čím som bola viacej na slniečku, tým sa to zhoršovalo, včera som si už musela ísť kúpiť mastičky do lekárne... takže mám celý dekolt aj ruku vyhádzanú a posypanú červenými fliačikmi fňuk 😞 a to som sa chcela chváliť krásnym opálením, môžem tak zabudnúť... porádne tričko dať, nech zakryjem tú blbú alergiu 😞

• @angieska  gratulujem k praci super vidis aka si sikulka 🙂
    @lucia3006  ooo to ma mrzi a to si mala vzdy alergiu?

• Sponzor fóra
  • @dracica6663  ahojky, práveže nikdy doteraz... 😞 ale vraj by to malo prejsť, musím zostať teraz pár dní bez slniečka, potom keď to zmizne tak dúfam, že sa to už nevráti...

• @lucia3006  bola si u lekara dal ti na tu alergiu lieky alebo nieco??

• @lucia3006  Ahoj Lucka, to mi je luto s tou alergiou. Aj moja sestra ma, ale neviem ci este stale alebo uz na slnko nechodi radsej...

Mne sa dnes snivalo ze uz je moj svadobny den a ze sa rano chystam, totalne som stresovala, rano o 7-mej som este pancusky zhanala, ze nech to stihnem pred kadernikom este. Zobudil ma budik hned na to ako som vosla ku kadernikovi. No dufam ze take stresy mat naozaj nebudem. A stale sa mi zdalo, ako to ze uz je to tu, ved som mala este skoro 3 mesiace a nemam vsetko nakupene...

• @lucia3006  luci, aj ja som mala hroznú alergiu asi 5 rokov dozadu.. asi 2 dni som jedla zodac/dithiaden, na ukľudnenie, von som chodila len v nátelníku.. a potom som sa natierala min. 25-kou a bolo dobre 😉

• @bybi  ach moja.. 🙂 tak chytro bež pančušky kupovať!!! 😃 😉

• @bybi 😃 vy mavate ale sny....mne sa este nikdy nesnivalo o svadbe....ja ani teraz este nestesujem ja sok ,,kludas,, 😃 aj krsna mi hovorila ze ja ani v ten den nebudem stresovat...to to sa nevie ci nebudem....to je este moc daleko a ja si to este teraz ani neuvedomujem 😉

• @dracica6663  no ty si teda.. 😃 ja som už mala sny, že som mala zelené topánky, alebo že sa nestíham maľovať, alebo nemám účes, no neviem nájsť ani závoj.. a najlepší bol ten sen, že už sme išli do kostola, a nemala som kyticu.. a zrazu moja mamka vytiahla takú kytičku, čo predávajú v tescu - ten mix kvetín 😃 ževraj to bude dobre 😃

• @simcab  vsak to nie je az take strasne...aj tak to nikdy nedopadne tak ako si predstavujeme...vzdy sa moze nejako inak vyvinut situacia...moze to byt lepsie, horsie alebo zabavnejsie 😃 netreba panikarit 😛

• @dracica6663  ja si myslím, že najhoršie na tieto naše sny vplýva táto stránka.. z každej strany na nás "kričí", že ešte treba to a to.. a potom je z toho človek dosprostený..

@bybi  maťka, keďže ty vybavuješ všetko cez maily, chcem sa ťa spýtať, či aj fotografa riešite cez mail, alebo ste sa s ním aj stretli.. my sme sa mali stretnúť s našim, no včera sme si písali, a nepodarí sa to 😞 napísal mi, že to vyriešime aj takto cez net.. že ho môžem bombardovať otázkami.. no a ja vlastne ani neviem čo vlastne všetko potrebujem vedieť.. 😞

ozaj, baby, pôjde s vami fotograf aj na prípravu?? t. j. česanie, líčenie a tak??

• @simcab 😃 aj ano mas pravdu ale zase vsetko co tu pisu netreba...vela veci je tu podla mna zbytocnich kazdy si vybera co chce a co bude potrebovat mat na svadbe
    ja som sa stretla v novembri z fotografom a zaplatila som zalohu...sme si zmluvu napisali kde chcel kedy bude obrad,cas a datum co si mam priniest priblizne....( zrkadielko, pohare,a pod) alebo nejaku vec co nas spaja ci uz nieco s prace alebo ako sme sa poznali...a podobne...
    A tiez mu mam napisat potom presne co si donesiem ked to budem vediet ze aby si premyslel ake pozy budu asi tak..a ci sa este stretneme osobne to neviem... A ja som nechcel aby ma fotil ked sa budem pripravovat doobeda je to podla mna hlupost len bby ma znervoznoval keby stale cvakal 😃

• @dracica6663  no tak my už máme rekvizity ako-tak prichystané.. len neviem ako to časovo zorganizovať.. no on nám bude k dispozícii celý deň od rána do cca 20. hod. a vôbec netuším ako zorganizovať tie presuny a tak.. lebo by sme chceli fotky aj tam aj tam.. 😞

• @simcab  a co konkretne nevies zorganizovat ?...odfotite sa v meste A potom nasadnete do auta a odfotite sa v meste B a idete na obrad alebo domov...

• Sponzor fóra
  • @simcab  ani my sme nemali stretko s fotografom vsetko riesime cez mail ale my mame aj kamosku fotografku s tou sme boli ona foti cely svadobny den t.j.aj licenie aj kadernicku a fotograf len portretne foti 3 hodinky v parku a on ma fantaaazie kopec takze to nechavame na volny priebeh situacie kedze sa fotime aj s Emmuškou neda sa planovat aj tak nic 😃 co potrebujes vediet noo mne poslal zoznam fotografii ktore sa najcastejsie zvyknu robit a naspat som mu preposlala to co chceme aby vedel 😉 bolo tam napriklad :
    1. zavesene saty pri okne,fotky obrucok,topanok,kytica,pierko,oznamko
    2. mama upravuje kravatu zenichovi
    3-zenich kontroluje cas,zaber na jeho manzetky ako si ich dava,upravuje
    4. vystupovanie z auta,z koca ...
    5. kostol zabery na prazdny vyzdobeny kostolik zvnutra aj zvonka
    6. zenich caka pred oltarom
    7. sala bez hosti,detailne nafotena vyzdoba
    8. knaz,zenich,nevesta,svedkovia,rodicia-skupinove foto
    9. bozk,prisaha,vymena obrucok
    10. koridor hosti
    11. gratulacie,kytice
    12. foto jedla,zakuskov,tort,ovocia,cokofontany ....
    13. deturence
    14. emocie
    15. vyraz tvare zenicha ked zbada nevestu po prvykrat
    16. zababrane deturence od zakuskov 😃 😃 na tieto fotky sa tesiiiim strasne chichi
    17. foto domu,auta -vyzdoba
    18. SPZ na aute,napis Just Married,plechovky .....
    19. ruky prepletene v sebe s obruckami detail na nechtiky nevesty
    simi je toho vela tych bodov mam hadam 70-80 slaby vycuc som ti sem dala 😉
    sledovali sme 4 svadby baby? ja dnes rano opakovanie zo vcera lebo som ani nevedela ze to je a pozerala som jojku vecer pri zehleni 😉

• @dracica6663  no tak to je jasné.. fotograf pôjde ráno so mnou ku kaderníčke, potom pôjdeme k nám domov, kde bude kozmetička a tam ma nalíči.. najeme sa, oblečiem sa, a spolu pôjdeme na fotenie.. no a tam bude musieť niekto so mnou ísť, aby mi pomohol šaty ponaprávať a tak.. a neviem kto 😞 no a chceme mať aj fotky s naším havom, tak neviem či ho dotrepať na miesto fotenia.. to by nás tam potom bolo za tri autá minimálne 😃 a ešte sa chceme fotiť v klube, kde môj drahý hrával, ja som tam potom robila, tak to tiež neviem kedy by sme tam išli..

• @trdielko149  o wau to ale mas super popisane 😃
    ja som pozerala ale hrozne....pacilo sa mi to na hrade super napad...aj obrad usiel...ale ako mohli jedlo hodnostit ked si kazdy vybral co jedava...blbost.......a ta diskoteka to zabila....ako oni povedali ako keby boli na nejakej oslave....pekne to zacalo ale pokazila to s tou disko....

• @simcab  hmmm staci ti dve auta v jedno fotograf, druhom vy...NIEKTO s hafanom a sofer nie?
    Ja napriklad tiez chcem aby mi niekto saty -vlecku napravil….som rozmyslala ze by isla som s kamoskou je tiez pozvana na svadbu

• @trdielko149  vďaka za tipy.. no tohto sa ja nejak nebojím, lebo náš fotograf je veľmi kreatívny.. čiže len zopár takých čo by som chcela si popíšem, no inak to nechávame na neho.. on je strašne šikovný, čiže to isto dobre dopadne 🙂
    ešte som sa chcela spýtať, či vám pre kytičku pôjde váš drahý?? ja by som to mala tak po ceste keď pôjdem z česania.. ale neviem či to nie je odveci..

• @dracica6663  no len ja bývam v meste A 😃 drahý aj s havom v meste B.. fotiť sa pôjdeme do mesta B.. ja pôjdem v aute s fotografom plus šofér a chcela by som niekoho ešte kto by išiel so mnou (asi nejaká kamoška).. no a drahý by musel ísť asi na aute sám plus s niekým, kto bude mať na starosti psa.. jooooj 🤔

• @simcab  no teoreticky mal by ist on ale ak by ,,nestihal,, tak niekoho posli pre nu...ale on tu ju uz musi dat

• @simcab  fuuuu moc komplikovane, vsak autobus si objednajte 😃 zartujem... my to mame tam kde mi byvame velmi jednoduche 🙂

• @dracica6663  autobus by nevyšiel tam kde sa chceme fotiť 😃

• @dracica6663  a kde mi ju dá?? na fotení?? 🤔

• @dracica6663  ale tak zase ked mali tak malo hosti a vravela nevesta ze su spolu dokopy 4 mesiace tak co tak narychlo "mali spachat" ? ja si myslim ze najlepsia svadba bude ta kde ma babatko uz malinke nevesta a este vychodniarska 😉

• s kytickou to mame tak ze aranzerka robi aj tieto veci co nam salu zdobi a zdobit ju bude v sobotu rano cize ona ju donesie drahemu aj auticko mu vyzdobi 😉

• @simcab  moje nervy 😃 hm.....a to asi ani odobierku nemate aha...tak to je dost koplikovane...jednoduchsie to neslo spravit 🙂 no mi ked byvame spolu tak neviem kde sa bude obliekat toto nemam doriesene...ale ze pojdeme sa fotit potom prideme domov on pojde pre svoju rodinu a pridu zase k nam...a odtial u idem na svadbu...u nas to byva tak ze vzdy musi zenich prist so svojou rodinou pre nevestu a jej rodinu nech byva aj v trantalrii 😃 to su blbe zvyky 😃

@trdielko149  ano aj ja to tak pocitam ze asi ona vyhra a aj najlepsi napad ma ze v Tatrach...ale vonku no neviem ci jej vide pocasie...tam musi byt riadna zima...

• @dracica6663  ja tiez neviem neviem ci jej pocasko vyslo ...oni tie nevesty mali svadby v marci/aprili a v Tatrach uuf ja by som si vseobecne asi netrufla na open-air svadbu i ked sa mi to mooc paci nikdy nevieme co nasa priroda a pocasie postvaraju aj ked ma byt 40 stupnov vonku

• @dracica6663  no veru to inak nejde..ja som sa chcela obliecť u drahého, aby som nebehala ako veverica hore dole, ale že sa MUSÍM doma 🤔 no tak aj tak dobre, lebo nakoniec ma príde kozm, líčiť domkov.. inak aj u nás je zvyk, že príde ženích pre nevestu domov aj s celou rodinou.. no ja som to zrušila, lebo že čo ma má pýtať, keď už spolu bývame 4 roky 🤔 a nechcem nariekať, lebo to by som isto plakala.. a navyše by tú "odobierku" nemal kto urobiť.. čiže my sa stretneme až pred kostolom.. a ak to vyjde, tak drahý ma bude čakať pri oltári.. 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a rodinný fotograf
    Profesionálny svadobný a detský fotograf pre celé Slovensko. Fotenie je u nás zábava, fotíme to aký ste a nie to ako chceme aby ste vyzerali.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov