Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no ja som bola iba v lekárni, mi dala fenistil gel a panthenol gel a nech nechodím 3-4 dni na slniečko, tak musím vydržať, potom používať opaľovací krém s vysokým UV faktorom a na hyperalergénnu pokožku - mám doma taký 40ku, Ambre Solaire... ten je fakt dobrý... tak dúfam, že sa to rýchlo zhojí a zmizne to...
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi nebooj všetko dobre dopadne, aj ja som mala takéto sny a všetko dopadlo supeeer :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 u lekára nie, iba lekárnička mi to odporučila... :)
Odpovedať
@lucia3006 áno áno, aj ja som sa natierala tým fenistilom.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hej pomáha to - hlavne ma to už nesvrbí ... a to je dobré, lebo som si to celé rozškrábala... moja a ty čo máš nového? :)
Odpovedať
@lucia3006 a ja nič také.. dnes sa mám dozvedieť čo teda cez víkend 8-( vieš čo, skoro ma včera vystrelo ]-( mali by mi ešte dnes dojsť srdiečka na výzdobu auta, tak ak postíham, skúsim niečo vytvoriť.. :-) ale chcem dnes upratovať, tak neviem.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova zuzik neboj, nemali by ti zrusit lety. Mojho draheho sesternica je letuska a hovorila, ze ruzia len nejake lety v skotsku, ale anglicko by ,ale byt ok. Okdedy museli zrusit tolko letov minuly rok, tak tie lietadla prisposobili na vacsie castice a filtre ci co mi to hovorila. Ja som sa jej pytala, lebo som sa bala ked mi tolki hostia letie na svadbu za mesiac.......... Uzi si dovolenku! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 super napad s tym fotografom a zoznam zaberov, ktore urcite chcete! Mozem odkukat? :-N Ja som mojmu foto poslala nejake fotky, ze take urcite chceme, ale tento zoznam.......... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no je to škoda, že nám to nevýjde cez víkend... :-( ale dúfam, že nabudúce to už výjde... ja čučím doma aj s hafanom - naši sú v robote, tak ho varujem, na slniečko ísť nemôžem, manžel sa šiel kúpať sám ;-(
Odpovedať
@lucia3006 ale tak ešte nič nie je stratené, možno to vyjde.. ako my do ba pôjdeme určite, ale ak nevyjdu pôvodné plány, tak v sobotu večerom pôjdeme naspäť domov.. pôvodný plán bol taký, že až v nedeľu večer by sme sa vracali.. no uvidíme.. ale mala som takú pokazenú náladu keď som sa to dozvedela :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi, ja tiez vybavujem cez dialku. Ja som sa sice s fotografom stretla, ale da sa aj bez stretavky. Ked mu posles tvoje poziadavky aby vedel, ako si to predstavujes, nemal by byt problem. Ked tak sa s nim stretni skoro rano v den svadby a prejdite si cez detaily. Ja som mojmu poslala poziadavky - napriklad ze chcem akciove fotky, nie pozy. A ze musi byt dobtu kontrast farieb. A ze kazda fotka by mala nieco hovorit - mat nieco do seba. A teraz mu este poslem zoznam zaberov, ktore musia byt....... :-)
Odpovedať
@ladyjh ďakujem jani.. veru, skúsim si to tak spísať a pošlem mu to.. on by mal byť u nás v meste deň pred svadbou pravdepodobne, čiže ešte večer by sme sa teoreticky mohli stretnúť.. ale tak on je profesionál, bude vedieť čo a ako.. to len ja sa vydávam prvý raz :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@simcab no tak uvidíme teda, dúfam, že to výjde :)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche bero super zo satami, tesim sa s tebou! Ja budem mat tiez zavoj ako ty :-N A neboj, pupak este do vikendu zmizne.............. Uzivaj si to, a nech vsetko dobre dopadne!
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja som bola vcera skusat korunky :-D A uz mam aj nahrdelnik a nausnice a naramok, uz to ide pekne vsetko dokopy! Cez vikend som zacala robit pierka pre rodicov a mojho a aj tie rucne kvety pre druzicky :-D Teraz este musim zorganizovat 'diskusiu' s mojou najstarsou druzicou a best manom, aby kazdy vedel co a ako, kedy a preco, a hlavne kto ma aku ulohu - aby som ja nemusela nic v den organizovat........... hadam to klen dobre dopadne, dvojjazycne aj vselijako............. =-)
Odpovedať
@ladyjh no ty si šikovnica, pekne ti ubúda zo "zoznamu" :-) to aj ty máš obavy, že budeš musieť ešte kadečo riešiť v deň svadby??
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyjh Ďakujem, aj ja som sa informovala u môjho kamaráta "letušky", takže večer letíme, teda ak dovtedy let nezrušia, ale zatiaľ je to OK a potom, ak by zrušili let naspäť, zajednáme si rýchlo lístky na autobus :-D
Odpovedať
@z.junasova to som rada zuzi, celý deň na teba myslím, či si už išla alebo nie.. a na čo idete do UK??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab veru mam :-N ked anglicania nepoznaju slovenske zvyky, mojho mamina stale za mnu chodi s malickostami............. ze ako sa vychadza z kostola, kto s kym...........ze ci aj druzicky budu mat osobneho sofera............... tak mi stale dava chrobaka do hlavy, a preto musim mat 'poradu' so vsetkymi, co im dam nieco na starost, aby som ja nemusela mat nic na krku :-D drzana jedna :-D Ale si myslim, ze ked vsetkych zorganizujem a poviem im co od nich ocakavam, ludia sa budu citit doleziti - ze mi mozu pomoct, tak by to malo dobre dopadnut. Ty mas z coho obavy? Ze sa aj pytam?? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova tak si uzi dovolenku, a stastnu cestu! :-D Skoda, ze som tak daleko od londna............ do manchestru nahodou nazavandrujete? =-)
Odpovedať
@ladyjh ja tiež z tej organizácie.. kto ako pôjde na aute, a na ktorom aute.. nikto si nevie predstaviť ako to bude keď nemáme odobierku.. ako prídeme do kostola a tak.. a neviem napr. kto povie pár slov na začiatku večere, taký kvázi prípitok.. neviem, možno tým poverím môjho brata, tak by ma záujem.. :-N a celkovo mám obavy z organizácie dňa.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Moja budúca švagriná tam má priateľa a chodí tam za ním niekedy. A keď som sa dozvedela, že dala za letenku 50€, tak som neváhala a kúpila som si aj ja. Ešte som v Anglicku nebola, tak som bola zvedavá. Nejdem nejak veľmi nakupovať, bude to len taký výlet. Dnes som ešte v práci, letíme až o 21.00 hod. @ladyjh no neviem, neviem, zatiaľ by sme mali ísť len do Londýna pozrieť, uvidím, aký bude ešte program. Mala by som byť aj tam online, tak sa budem sem tam ozývať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi, neboj! mas najstarsiu druzicu? Ja som ani velmi nechcela, ale teraz vidim, ako mi pride vhod! jej som zverila organizacne starosti v den svadby............ ja to riesim tak, ze hlavne chcem vsetko pri[ravit, vyjasnit a objasnit pred svadbou, a cez den by malo vsetko ist hladko........... ako som hovorila, ja, moj, najstarsia druzica, mojho best man (svedok) a este mojho ushers ( zenichove prave ruky - pomocnici) si sadneme, a prejdeme si celym dejom svadby aby kazdy vedel co sa deje a popripade usmernoval hosti, ktore nevedie, co sa deje ;-) A bez odobierky normalka........... vsetci pridu do kodtola a budu na teba cakat............. ja budem mat v kostole pri dverach niekoho, kto bude hosti vitat a 'usadzat' ich, aby vedeli, kam si maju sadnut (ked pripadne pridu ludia z dediny gratulovat, co niesu pozvani). :-)
Odpovedať
@ladyjh ja nemám žiadne družičky, keďže nás dokopy bude 10 :-N bude tam iba moja sesternica s dcérkou, no oni dojdu asi až okolo obeda ku nám..
Odpovedať
teda myslela som z našej strany nás toľko bude..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab SImi ja uz pancusky jedny mam, teda samodrzky, ale nosim ich teraz k svadobny topankam aby som ich rozchodila po dome lebo nemam silonky :-N Tak si budem musiet kuoit druhe :-D S fotografmi, najprv cez mailiky ale my sme sa s nimi stretli, lebo nam robili predsvadobne fotenie :) A ja nemam take konkretne ze co chcem, podla mna je najlepsie fotit priebezne ako den ide a nie aby stali so zoznamom ze "co este treba odfotit" :-D Ved take ze parfem, obruckyy, topanky a take detaily su myslim normalne a tiez chcem skor nejake akcne foto ako len pozy, ale to sa da dohodnut aj pocas dna :) A budeme ich mat od rana az do nejakej 1.30 myslim, len sa este budem musiet s nimi dohodnut, kedze kadernika mam uz o 9-tej a rada by som tam fotografov mala, ale tak uvidime ako to vyjde.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si fotografa objednala az na odobierku, na vlasy a mejkap ho nebudem mat............ baby vy vsetky si beriete foto a kameru so sebou ku kadernicke? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi tak by si mohla povedat tvojmu svedkovi, ze nech je pri tebe, ked ho/ju budes potrebovat a tak............ Kolko bude mat tvoj hosti? Ja organizujem obidve strany, moja svokra je akoze vo vsetkom zamontovana, o vsetkom vie a pre mna je lahke organizovat mojho rodinu, ked som tu s nimi. A moja rodina - tych bude okolo 20, takze by mali byt v pohode, nemyslis? :-)
Odpovedať
@bybi jasné, však ja tiež nechcem pózy, to len livka mi sem dala.. ja som skôr myslela to, že ráno pôjde so mnou fotograf ku kaderníčke, a čo tam bude robiť napr. 2 hodiny?? bolo by ho ešte niekdy poslať niečo fotiť :-N myslela som, že by šiel napr, k drahému domov alebo tak..
Odpovedať
@ladyjh no len môj svedok je môj brat, a ten si myslím, že bude musieť doma niečo pomôcť ak bude treba.. ale tak ja si asi zoženiem kamošku, ktorá bude ochotná mi robiť počas dňa pravú ruku.. my sa zorganizujeme a ostantým napíšem harmonogram dňa a nech sa podľa neho zariadia.. vieš, lebo mne každý vraví, že ešte čo treba, ako treba, čo sa patrí, no nik nepriloží ruku k dielu.. a ja sa asnažím všetkým vyjsť v ústrety, no asi sa na to vyprdnem :-p a urobím si podľa seba.. tak to bude najlepšie..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?