Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @simcab  vsak mozno niekoho este najdete,nezufaj....no tak... 🙂

• @lucia3006  ahoj, to je pravda som zvedava na fotky a ako budu opisovat svoje svadby 😃 dufam ze im to vide a tusim aj pekne pocasie ma byt... 😉

• @z.junasova  do Chathamu chodime do mesta casto, to je asi 8km od nas 🙂 Ja som tam chodila na kurzy 🙂 Ale Chatham je o nicom dost 🙂

@lenka3007  
    @dracica6663  
    @angieska  ja viem ze by mal tancovat, ale mam ho nutit do niecoho co nema rad, uz teraz ma z toho stresy. A je to aj jeho svadba, tak nech si ju uzije tak ako on chce a nie tak ze bude musiet robit nieco co nechce... Urcite par "taneckov" s rodicmi da, ale necakam od neho ze sa bude na parkete vykrucat celu noc 😃

• Sponzor fóra
  • @bybi  no ale nebolo by to zle prekvapenie... 😃 to by som sa cudovala keby nahodou tancoval celu noc 😃 no moj nechce ani len so mnou prvy tanec tancovat...lebo to nevie a vsetci na neho budu pozerat...to este dopadne...dufam ze sa umudry dovtedy

• @dracica6663  no aj ja som zvedavá, počasie by malo byť fajn, nemalo by byť ani moc horúco... dneska dosť fúka, ale kašlať na to... idem do aquaparku... nechce sa mi sedieť doma... a ty ako? skúšky už hotové?

• @kacennnka  hri´ňovský už nefunguje, detviansky tiež nie.. tomáš mi sľúbil, že prídu zaspievať, no len nejakí 3.. čiže neviem či oni 3 budú spievať celú omšu či čo.. 😒

• @bybi  ja s ním tiež chcem nacvičiť hlavne prvý tanec, potom určite nejaké rodičovské a predpokladám, že niečo so mnou ešte potancuje...len ide o to, aby sme sa nejak zladili, ja nie som diskotékový typ, on takisto, tak aby sme si to aj nejak užili....

• @simcab  simi, mne tiež len traja vraj môžu, tak uvidím, čo z toho bude 😒

• @lucia3006  ale kde 🙂 teraz v sobotu mam a potom este o dva tyzden...a potom je koniec 😃 a to sa kupes v takejto zime v aquaparku? POcula som ze sa to neoplati lebo je to dost drahe

• @bybi   no presne tak aj ja, som hovorila, že aspon ten náš spoločný pomalý zvládne, potom ešte s mamičkou jedno, druhou a už mu dáme pokoj, viem aké stresy má aj on z toho tanca, tak čo...

• @simcab  co? to aj hrinovsky sa rozpadol? no ja dufam, ze tiez tomasa prehovorim a par znamych tam mam tiez..tak snad to bude ok... zase nejaky zbor tam mat chcem😞

• @kacennnka  no veru aj ten.. 😞

• @lenka3007  
    @angieska  Ja sa zase tesim na tu zabavu, ja si to odtancujem aj za neho... Ale on mi uz aj povedal, ze sa tesi na svadbu, ale len na tu cast ked sa zoberieme (obrad a fotenie mozno), ale ze z toho ostatneho ma docela stresy 🙂 Tak ho nechcem este viac stresovat. Aj tak si myslim ze ho dav strhne a vacsinou to tak byva, ze ked sa na nieco netesime, je to o to lepsie. Preto to nejako extra neriesim, hlavne aby sme obaja boli spokojni 🙂 A ja viem ze ja si ho este stiahnem, keby som s nim chcela tancovat aj po prvom tanci 🙂

• @bybi   presne, treba tomu necha volný priebeh a ono to dojde samo..dufam... Ale ked nie, tak ja si zatancujem aj za neho, on sa može venovať hosťom 😉

• ahojte kocky, ako tak citam vasu diskusiu o tancoch ma napadla otazka, ze ako je to pri rodicovskom tanci? este som totiz na ziadnej svadbe nebola a ta nasa bude vlastne akasi premiera, tak sa ospravedlnujem ak je to trosku hlupa otazka 😬
    ... predpokladam, ze najprv sa tancuje s vlastnym rodicom a potom z partnerovym ... ale co v pripade, ak draheho tatino uz nezije? kym bude vykrucat moju maminu co budem robit ja? trsat dalsie kolo s vlastnym tatkom? alebo so svagrom, ci nebodaj sediet na zadku? 😕
    su na to nejake "pravidla", alebo si to mozme nejako vymysliet a dohodnut podla seba? 🤔

• Sponzor fóra
  • @slawenka  no aj moja bude premierova...ale niekde som citala ze to moze ,,zastupit,, napr. krsny rodic. ale podla mna to je jedno ci svagor, alebo jeho ujo...a pod. Aj moj drahy nema otca...

• @slawenka  no my nemáme otca ani jeden, iba mamy...takže rodičovský tanec budú náhrady len s našimi mamami tancovať, ešte uvidíme, kto to bude

• baby, aké budete mať v lete menu?? absolútne neviem čo dať ako hlavné jedlo 😞 dajte, prosím, vaše tipy..

• hej aj ja chcem tipy...
    @simcab  ja som chcela nieco co kazdy ma rad...nie moc vymyslene speciality lebo vely z nas doma jedava domacu stravu a neznasa nieco nove co nepoznaju , co nikdy nejedli tak toto nie ! Aj som rozmyslala nad reznami ALE zase vysmazane v lete nic moc....... takze netusim 😞

• @dracica6663  no však ani ja nechcem dákeho bažanta na víne alebo také dačo 😃 tiež len normálnu bežnú stravu, ale nič ťažké.. drahý dal návrh, že dva druhy mäsa (kuracie a bravčové) grilované v bylinkovom páci.. to by mohlo byť fajné.. k tomu nejakú ryžu a hranolky, a tiež zeleninové obloženie..

• @simcab  hm len to bilinkove zase moze niekomu prekazat ....nemate z hosti moc deti? lebo oni dost vymyslaju s jedlom

• @dracica6663  tak z detí bude len môj 12-ročný brat, a moje 6-ročné krsňa, ktoré zje ako vrabec z čohokoľvek, čiže na ňu veľmi nebudem brať ohľad, keďže spapá viac-menej len polievku a koláče 😃

• @simcab  aha tak potom fajn...ja tam zase budem mat dost pubertakov..

• @simcab  Simi tak teraz pre zmenu mna totalne vytocila jedna zakaznicka, ale uz sa teraz na nej len smeje... ale nervy som mala riadne 🙂

• @dracica6663  jasné, tam je supeeer voda... a vonku je krásne teplúčko aj keď trošku fúka, ale tam ten vietor nebolo cítiť... v plaveckom bazéne je najchladnejšia voda ale ja som zvyknutá - do tej teplej by som nešla takto v lete... podľa mňa 9 euro (10euro pre nesenčanov) není až tak veľa na 3hodiny - a to celkom stačí tie 3 hodky... však 9 euro miniem aj keď idem do mesta na drink alebo na kafčo... ale v lete chodím radšej už na jazerá... lebo v lete je tam aj tak už kopec ľudí aj cez týžden... však prídi vyskúšať... 🙂

• baby ja som tiez rozmyslala nad jedlom, a sme sa rozhodli tak, ze ked budeme mat o polnoci prasiatko, tak hlavny chod bude kurcasie prsia, aby sa ludon aj nesnivalo o bravcovom............
    A bude teply a studeny bufet medzi - okolo 9tej. 🙂

• ste tu? 🙂

• @ladyjh  aj ja som rozmyslala ze budeme mat prasiatko ale hlavne jedlo netusim 😞

• @lucia3006  no ale uz stoji 12 eur na 3 hodiny...to je dost...

• @simcab  joooj, čo sa jedla týka, to ešte bude zábava.... absolutne netuším, koľko budeme mať chodov, čo budeme podávať.... o polnoci asi guláš by sme dali, ale predtým vôbec neviem 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov