Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@angieska ahoj :-) ja som tu večer nebola.. bola som u maminky, rozlúčiť sa s ňou, lebo dnes odchádza do nemecka a vráti sa až týždeň pred našou svadbou.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab joj moja, asi bol smutný večer, čo?
Odpovedať
@angieska a vieš čo, ani nejak nie.. snažila som sa o tom nerozprávať, aby mamina nebola smutná - ona to prežíva horšie, lebo vlastne tu zostáva môj brat 12-ročný.. a on je taký mamkin cicík :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahaaa, no jasné, to sa ťažko odchádza :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 už 12eur? som nevedela, že to nesenčanom takto zvýšili... :(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahoooj Simi, to bude maminka až tak dlho služobne preč? :(
Odpovedať
@lucia3006 áno, ide tam pracovať.. a v pondelok po svadbe zas pôjde späť.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab hm tak to spolu veľa času nebudete :( a ako dlho tam potom ešte bude?
Odpovedať
@lucia3006 to zatiaľ nevie.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak dúfam, že sa Ti maminka čím skôr potom vráti...
Odpovedať
@lucia3006 ďakujem, luci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nemáš zač, idete dneska teda do BA?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucia3006 áno, ideme.. no len stále nevieme kedy pôjdeme späť.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab keby ste zostali zajtra dlhšie, tak daj vedieť :)
Odpovedať
@lucia3006 asi kedy sa vy vrátite domov večer??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no najneskôr okolo tej 5ej by som chcela byť doma... lebo sa musím prichystať aj do práce a aj ísť na nákup :)
Odpovedať
@lucia3006 potom asi o koľkej by si bola free??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi pozerala si včera 4svadby? tá Kika si pekne rozmaznáva súperky :) ja som chcela tiež takú svadbičku - s kamoškami si vychutnať deň pred welness, bazén v zime hory, sneh, huskáčov... ale nevyšlo... ale vyšlo mi to, počom som túžila odmalička - mali sme hasičskú svadbičku... :) jaaaj už nech máme doma video zo svadby... ešte sme ho nevideli... :(
Odpovedať
@lucia3006 ja som to akurát dopozerala teraz.. a ma naštvali, že svadobný deň budú dávať až dnes ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no aj hneď - nákup máme za polhodku, manžel to už vyloží doma... dohodnime sa tak, že keď budeme odchádzať od svokrovcov (máme tak hodinu cestu nazad) tak ti napíšem sms... a uvidíme... či budete mať ešte čas alebo už budete musieť cestovať nazad...
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no však to, hneď sa mi to nezdalo, keď dávali toľko z toho ich dňa predtým... že čo budú dávať svadbu minútu? a potom povedali, že svadba až dneska... ale tá Kika je jednoznačne aj moja favoritka, je taká milá, nekritizuje toľko a myslím, že svadbu bude mať najlepšie zoorganizovanú... a bude krásna nevestička...
Odpovedať
@lucia3006 ok, sme dohodnuté ;-) ešte ti musím oznamko vyrobiť :-D a aj werke vyrobím, hoci tiež ešte neviem či sa nám podarí stretnúť..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jeeeeej supeeeer :) tak teším sa, dúfam že to výjde, aj keby sme sa stretli iba na hodinku... skúsim manžela ukecať, aby sme sa vrátili tak, aby som Ťa zastihla... :)
Odpovedať
@lucia3006 ja si aj tak stále myslím, že pôjdeme domov až v nedeľu.. čiže ak by to tak bolo, tak my kľudne môžme prísť zajtra aj o ôsmej do senca.. však z rovinky je to na skok..
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, tak uz som konecne fotky stiahla z mobilu, takto pokracuju moje pripravy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi tak mama sa takto rozhodla ist pracovat? A o bracha sa staras ty? Neboj, budete skajpovat......... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab supeeeeer :) tak dúfam, že nám to výjde a my sa vidíme :) inak kočky dneska hlásia na západnom SR nejaké silné búrky - a to si chceme ísť dneska večer opekať... :(
Odpovedať
@ladyjh no tak mamina bola nútená ísť pracovať preč, lebo tu je to na prd.. tam v nemecku je moja sesternica, tak mamka ide k nej.. brat býva s otcom, ale viac-menej ho budem mať na starosti ja, lebo o ocovi radšej pomlčím :-x ]-( @lucia3006 ja dúfam, že nám dnes dodova sestra neprichystala nijaký program, lebo by som chcela ísť čo najskôr spať, nech zajtra vládzem behať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 kuk sem: http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=mete... . Vecer bude chladno a prsat a zajtra cely den velmi podobne.
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jasné, musíš povedať, že si mooooc moooc unavená a že si chceš oddýchnuť :) večer má byť zlé počasie, tak veľa toho nenavymýšla :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?