Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @simcab  no ja chcem, aby môj drahý mal bielu kravatu k mojim svadobným šatám a potom k popolnočným má takú ružovo-fialovú....

• @simcab  ja som za bielu kravatu 🙂

• @lucia3006  lucik, a maslová??

@angieska  vďaka za odpoveď 😉

• Sponzor fóra
  • kočky, tak dneska ma zalial až studený pot, v schránke ma čakal dopis z výšky - pozvánka na štátnice na JUDr.... na tom by nebolo nič zlé, ale termín je 30.júna... to sa ako neviem ako naučím dva predmety za 30dní... v deň štátnic mám narodeniny, tak dúfam, že prižmúria trošku oko, a dajú mi to... 😞

• @simcab  môže byť, ak má na obleku svetlý prúžok... ak máš aj ty maslové šatky, tak veru lepšia bude maslová... no ako sa ti páčilo v BA? škoda, že nám to stretko nevyšlo... 😞

• @lucia3006  a jeeeje, tak toto nezávidím, to máš fakt čo robiť 😞

• @lucia3006  fúúúha, tak to by si mala fakt strašne narýchlo.. 😛 no aj tak ti budeme držať palce! 😉
    no a čo sa výletu týka - tak ubehaní sme boli neskutočne, však som ti písala v sobotu, že sme behali celý deň.. a bola som aj nešťastná, že pôjdeme domov bez obleku.. no potom v nedeľu sme to ešte debatili a uzhodli sme sa na tom, že vezmeme ten hnedý, a ak nájdeme iný, tak kúpime aj ten, lebo tento hnedý bol aj za dobrú cenu..
    moje šaty sú biele, tak hádam dáme bielu.. len to zas neviem či dáky vzor či čo, keď už je pásik na obleku.. však sme aj kravatu hľadali včera, ale nejak nám k tomu nič nepasovalo..

• baby, mne nastávajú ďalšie komplikácie s náukami 😞 v Blave majú podmienku, že sa musíš zúčastniť prednášky o plánovanom rodičovstve, ale tá sa koná len každý posledný štvrtok(!) v mesiaci... pre mňa to vychádza buď jún - problém, lebo 30.6 máme koniec roka a 1. 7 na deviatu nám dali poradu 😞 takže mi z toho vychádza, že v priebehu poobedia musím otočiť do bratislavy a domov 😞 pomoooc 😞 čo mám robiť????

• @angieska  fuuuha, a to sa fakt nedá nijako vyriešiť?? 😒

• @simcab  kravatu ešte zoženiete nebooj, ešte máte času, hlavne že už má tvoj drahý oblek... 🙂 no to áno, tak mám sa na čo tešiť, a ja som si zobrala dva týždne dovolenku aby som sa slnila, kúpala a namiesto toho sa budem musieť učiť... ale ja sa pôjdem aj kúpať - risknem to... 🙂 dúfam, že budem mať štastie a nejako prejdem... 🙂

• @simcab  simi netuším 😞 už som písala do centra, lebo tam sa nejak nemajú k činu ma informovať, či to aj v lete bude, až potom pôjdem za vedením, ale tí mi veľmi nebudú chcieť povoliť ísť, lebo odchádzam a skrížila som im už plány 😞

• @angieska  a nemôžu vám dať nejaký iný termín? a inde si tie náuky nemôžete urobiť? napr. v okolí BA alebo niekde, kde by si to nemala ďaleko...

• @angieska  noo vôbec sa mi nechce, rátala som s tým, že štátnice mi dajú najskôr tak na jeseň, kedže bolo doteraz okolo toho ticho...

• @lucia3006  no to neviem, normálne sa bojím, že nás nezosobášia 😞 inde už je neskoro, už sme v blave začali, už to dokončujeme...s kňazom pohoda, vyšiel nám v ústrety, tá prednáška je masová 😞

• @angieska  neviem ako je to u vás, no s nami na jednej náuke bol jeden pár, ktorý sa pýtal kaplána, či nebude problém s tým, že nebudú mať jednu náuku (tiež o tom rodičovstve), lebo to proste nestíhajú.. a v pohode ich zosobášili.. čiže sa neboj 😉

• Sponzor fóra
  • @angieska  ahaaaa, no určite to nejako poriešite, treba sa skúsiť popýtať... alebo sa nejako dohodnúť v práci... určite to pochopia, veď sa budeš vydávať... 🙂

• @lucia3006  no to hej, ale práve to im nevyhovuje a už sa tvária dosť zle, keď potrebujem ísť kvôli novej práci do blavy 😞 uvidíme, dúfam, že to nejak poriešim, ale na prvý pohľad to vyzerá dosť zle 😞
    @simcab  no aspoň trošku si ma potešila...

• @angieska  nebuď kvôli tomu smutná, určite sa to vyrieši 🙂 netráp sa a usmej sa - veď sa budeš vydávať 🙂 a to je veľký dôvod na radosť 🙂 všetko sa vyrieši 🙂

• Ahojte babule... a ja ze ako sa tu vela pise v nedelu... a teraz som si az uvedomila, ze je pondelok. 😬 My mame este dnes sviatok, tak mi to nejako uslo 😬

• @bybi  ahoj maťka.. ja som tu v predajni v piatok mala malú zarku 😵 tak som myslela na tvoju zarku a na teba 🙂

• @simcab  jej 🙂 no dost sa to meno rozsirilo 🙂 A to nasa Zarka bola asi jedna z prvych 🙂

• @bybi  a však to nevadí.. však ja som tiež bola "jedna z prvých", čo mala meno simona, a koľko ich už je 😃 to máš tak.. keby bola gizela, tak by isto bola jediná 😃

• @simcab  😃 to ano, ale ja som vzdy chcela meno, ze ked zakricim na pieskovisku, nepribehne 90% deti 😃 ale take to este neni... Inak ja som mala babiku Simonku, strasne sa mi to meno paci 🙂 Taka blondinka to bola 😃

• @bybi  jasné jasné.. ja som vždy žila v tom, že moja dcéra bude terezka, ale tých je už tiež veľmi veľa.. ja by som chcela asi rebeku.. to je pekné meno.. a mohla by som ju volať beky 🙂

• @simcab  Ja som vzdy strasne chcela Emmu, ale tych je neskutocne vela teraz 🙂 Kamoska ma Emmku a hovorila ze ked ju v nemocnici zapisovala, ze to bola 5-ta Emka v ten den... Rebeka je krasne meno, aj Terezka, ja mam rada take neobvykle mena... Aj Dorota je krasne meno 🙂

• @angieska  ahoj, citala som Tvoj prispevok ohladom nauk..pokial mate tu o planovanom rodicovstve v Quo vadis, tak tam kludne staci ak pojde jeden z Vas..aj my sme to tak urobili, lebo ja som bola sluzobne prec.. isiel tam iba snubenec a vobec to nevadilo, nikto si to ani nevsimol, je to tam masove, vela ludi ani miesto nemalo a vobec to tam nekontroluju..akurat na konci ta pani co prednasa povedala, ze jeden z paru ma ist ku stolu ku nej si vyzdvihnut potvrdenie za ste tam boli...a to je vsetko 🙂 tak drzim palce 😉

• @bybi  moja maminka snívala, že bude mať dorotku alebo alžbetku 🙂

•  baby yak ja sa v sobotu vydabam a este stale kysnem v praci, aj zajtra taham dvanastku. Inak nepoznate obchod s brusenym sklom v B

• @babuafuf  áno? tak to si ma tentoraz potešila, tým pádom je všetko poriešené, pôjde snúbenec, vezme papier a máme to vybavené 😃
    @lucia3006  už sa teším Lucka, nechala som si nohy obžrať rybičkami Garra Rufa, takže menší relax a hneď je všetko krajšie 🙂
    @simcab  kamoška má Dorotku, tiež chcela nezvyčajné meno a zrazu je Dorotiek veľa 🙂

• @lucia3006  jeej luci neboooj, ja som to absolvovala pred rokom v maji, mala som este menej ako 30 dni a dalo sa to zvladnut 🙂 kde ta to caka?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov