Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @angieska  no vidis, super, ze sa to vyriesilo, tesim sa 🙂

• @nikol18  aj ja, normálne som bola nesústredená a uvažovala som, čo budem robiť 🙂 takto ma to prestáva trápiť a môžem čakať, čo ďalšie nastane 😬

• @angieska  no to ti verim, ze si z toho mala stresy, ale uz sa to vyriesilo a to je dolezite 🙂 mozes si uzivat dalsie pripravy 😉

• Sponzor fóra
  • @nikol18  na UK v BA, Právnická fakulta... ty si právnička? som netušila... 🙂 a ako to prebieha prosím Ťa? lebo neviem či si budem ťahať aj otázky ako pri Mgr. alebo je to inak...

• kočky ja by som si tak rada zopakovala svadbu ešte raz 🙂 ale samozrejme už len ten samotný deň D 🙂 človek sa na to toľko chystá a tak rýchlo to ubehne...

• @lucia3006  Lucka, užívaj si pocit manželky, teraz ťa čakajú iné radosti 🙂 a svadobné prípravy si vychutnávaj s nami, keď sa nám vyskytnú "neriešiteľné" situácie 😉

• @nikol18  jasné moja, už rozmýšľam, čo ďalšie mi treba vyriešiť 😃

• @lucia3006  jeeej,aj ja som tam mala,na treste. Bolo to v pohode. Bavili sme sa najma o teme mojej rigoroznej prace a potom som uz len dostala otazku z druheho predmetu,ktoru som vobec nepochopila 😃 ale nieco som k tomu vypotila. a ty mas aku kombinaciu? Inak pocula si o kolesarovi?ja som sa to teraz dozvedela. Strasne nieco 😞

• @nikol18  
    @lucia3006  no paráda, donedávna som nepoznala žiadneho právnika, zrazu s vás rozmnožilo 😃 takže viem, kam sa obrátiť v prípade núdze 😬

• ahojte dievčatá.. čo sa to dnes deje, že tu nikto nie je?? 🤔 ja ale tiež iba nakúkam, pretože mám veľmi veľa práce, a to som chcela vyrobiť aspoň 10 oznámení 😞 netuším kedy ich budem vyrábať, a to by sa už aj patrilo ich pomaly začať posielať.. 😞

• @simcab  ahoj ja som tu len pozeram ze tu od rana nikto nepisal strasne 😞
    a kde ich chces vyrabat doma alebo v praci , ked nemas cas na ne??

• @simcab  my sme posielali mesiac dopredu a bohate to stacilo. My vyrabame teraz menovky aj do polnoci a to he zabijak 4 dni pred svadbou

• ahojte babule, aj ja som tu na skok, este tak 20 min a naspat do prace 🙂

• ja si menovky urcite budem vyrabat skor, nebudem si to nechavat na poslednu chvilu aby som nestresovala....a to si spravim vsetkych co viem ze pridu na 100% a ti co este neviem tak tych je par a to sa moze dokoncit neskor 🙂

• @dracica6663  
    @michala.s  
    ja som si to vzala dnes do práce, že ak budem mať kľud, tak budem vyrábať, no nedá sa.. 😞 doma tiež veľmi nemám teraz čas, lebo furt dačo treba robiť.. ale ak už začne pršať od zajtra, tak do piatku porobím čo najviac 😵 cez víkend zas do záhrady, lebo isto bude pekne, keď je ďalšia vlna svadieb 🙂

• Sponzor fóra
  • @simcab  🙂 a to uz mas vytlacene len si to chces dokoncit? a kolko ich mas vlastne? ja som mala len 20 😃 pohodicka,....nedavala som to celej rodine kotu ani moc nepoznam alebo takym co ked mali svadbu nam oznamenie nedali tak ani ja nedam........Aj do prace budes davat niekomu?

• @dracica6663  áno, vytlačené sú, aj porezané.. treba mi tam len tie stužky naliepať a potom naliepať jeden papier na druhý.. 😛 budeme ich mať okolo 100, lebo u nás sa posiela celej rodine, a aj kamarátom budeme dávať.. v práci dám len kolegyni na druhú predajňu (lebo by to neprežila 😃 ) a aj vedúcej dám..

• ahojte 🙂 ja som dnes bola s deckami na deň detí v poprade, preto som sa odmlčala 🙂 chcela som sa ísť slniť teraz, ael začalo sa mračiť 😞
    už som si kúpila vizitkový papier a dnes skúsim adresy vytlačiť, som zvedavá, či sa mi podarí 🙂

• @angieska  ake adresy vytlacit- myslis oznamenia?

@simcab  jaaj no ja uz nemam ani len papier a tak kolegynam nedam 😃 vsak im poviem ze sa vydavam to staci aj tak by nedosli...kamaratkam aj ja davam...a do kazdej rodiny jednu - ti co su pozvany....aj susede dam...Zatial som rozdala imba ty co su pozvany na hostinu aby vedeli a ostatnym som este nestihla dat ale to ma caas lebo oni odomna nebyvaju daleko... 100 ks panecku to je ale velaaaaa

• @dracica6663  my sme s memovkami zacali v marci, lenze vyroba jedneho pismenka zabrala 20 minut, Lebo Su velmi komplikovane, aj yak sa bojim, ze ak nude v sobotu horuco, tak budem narychlo vymyslat move

• @michala.s  ??? a to mate potom ake menovky? nemas foto?

• @dracica6663  no u nás sa dáva do každej rodiny jedno, plus keď už sú bratranci/sesternice povydávané/poženení, tak sa dáva aj im..a máme hrúzu známych a kamarátov, čiže tak nejak.. veru sa ja pri tom zapotím 😛

• @michala.s  Miska a ake mate menovky???

• @simcab  tomu rozumiem ja sa idem prva vydavat zo vsetkych sestranic a bratrancov...aj mam vsetkych mladsich....takze to vlastne ich rodicom davam....kamoskam tiych nemam vela kedze uz sa tak vztahy pokazili s niektorymi...to ti verim ze sa zapotis je to dost vela....ale postupne to zvladnes... 🙂 este mas cas...

• @dracica6663  však pravdaže.. kamaráti môžu dostať aj dva týždne pred, čiže pohoda.. 🙂 len by som to už chcela mať z krku..

• @dracica6663  no adresy, ktoré nalepím na obálky, do ktorých dám svadobné oznámenia 😃 musím takto polopate, neviem inak vyvetliť 😬
    @simcab  simi neboj, mňa to tiež čaká, akurát som nadiktovala sesterke, koľko oznámení chcem - cca 150 a potom ma to čaká tiež dierkovať a stužkou zväzovať... bolo by menej oznámení, ale akurát mi vychádza pred svadbou stretnutie z vysokej aj strednej a bolo by mi blbé dať oznámenie len 5 trebars...takže všetkým dám a to je už dosť ľudí naviac 😒

• @angieska  no veru sme si my dali tou samovýrobou.. 😦 😃 ale krásne budú!!! ja budem adresy tlačiť priamo na obálky.. pekne to vyzerá 🙂

• @angieska  jaj uz viem to som aj ja robila 🙂

• To bude prekvapko pre hosti, takze po svadbe hodim foto

• @simcab  veď práve, nech vieme, že sa vydávame, musíme si nejakú robotu nájsť 😃 tiež som uvažovala priamo na obálky, ale kým by som to nastavila....takto na nálepky a budem lepiť 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov