Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @angieska  vieš čo, ja som to skúšala, a nastavila som to úplne v pohode..

• @angieska  to jasné, ja len že sem tam príde taká nostalgia, že by si to človek znova zopakoval 🙂

• @nikol18  jeeeej, takže si tiež študovala právo, ďakujeeeem, trošku si ma ukľudnila, už som sa trošku obávala toho,že sa budem musieť naučiť celý OZ, Zákon o rodine a to všetko... druhý predmet mám teóriu práva - som zvedavá, čo sa ma na to spýtajú - keď mám tému poistenie... nepočula som nič, čo sa stalo Kolesárovi?... ja mám teraz predsedu komisie Duláka...

• Sponzor fóra
  • @angieska  no vidíš to 🙂 ja sa tomu venujem iba ak potrebuje niekto, nepracujem v tejto oblasti... aj keď možno raz v budúcnosti ... 🙂

• @lucia3006  no neviem ti povedat ako je to na obcanovi, ale tieto riga fakt uz tak velmi neriesia...to sa so statnicami neda porovnat 🙂 a dulak je v pohode, myslim, ze to sa nemusis bat 😃 no kolesar spachal samovrazdu...som z toho este dost v soku od rana...

• caute babeny,
    nemate niektora nahodou basen pre rodicov, dakujem basen alebo nieco podobne? Vdaka! 🙂

• @nikol18  to vážne? tak to som nevedela... a to teraz dakedy? inak niečo včera spomínala kolegyňa zo 112ky, že zomrel ďalší prominentný právnik, ale netušila som, že práve on... no si ma upokojila, spolieham sa aj na to, že to nebude až také brutálne ako tie magisterské a bakalárske... dúfam, že mi to dajú... 🙂

• @lucia3006  vcera sa to stalo a dnes to bolo v mediach

• @nikol18 áno už som to práve čítala... smutné 😞

• Ahojte baby, nasla som prave krasnu pesnicku, ktoru chcem aby mi zbor zaspieval v kostole.

http://www.zborsvjakuba.sk/ porzite download a tam svadobna

• @kacennnka  ano ta je krasna tu uz som davno pocula....prekrasna piesen uvidime aku budeme mat mi mozno tuto... 🙂

• @kacennnka  hej, úžasná pieseň, ja som ju pôvodne chcela, ale nakoniec bude dievča v bielom závoji a pieseň pre michaelu

• čaute kočky,
    dneska to tu nejako viazne... kde ste všetki? 🙂 ja by som sa mala ísť učiť... že jak sa mi nechceeeee ... 😞
    @simcab  Simi, ako sa máš? čo nového? 🙂

@petkaa28  Peťka, kedy uvidíme fotky? ja už som nedočkavá 🙂

• @lucia3006  lucik prepáč moja, že som ti neodpísala, no nejak sa mi "stratilo", že si mi písala.. večer ti odpíšem, dobre mojka?? teraz mám dosť práce..

• @simcab  Simi v pohode, však si bola v práci... a ja som potom nebola domka... 🙂 až teraz som prišla... 🙂

• Sponzor fóra
  • @kacennnka  ja ju budem mat vcera som volala zboristke nasej a ona mi vravela ze uz nacvicuju a ze do buducej soboty to budu mat urcite zmaknute tak som sa veru vytesovala my ju chceme ked sa budeme podpisovat a ked budeme odhcadzat z kostola vtedy niekedy 🙂 na zaciatku tradicny svadobny pochod s tym ze pojdeme k oltaru krasne my 3 spolu a svokra mi aj na hrb moze vyliezt ze sa to nepatri a nerobi ! 😃 😃 tu piesen v bielom zavoji dame niekde na dvd 😉 booze baby ved 9 dni a budem sa vydavat je to vobec mozne? 😵 mne sa asi sniva

• Co by ste robili keby ste vedeli ze niektori hostia rozne mäsá nejedia...to mam mat dve rozne jedna ? alebo len pre tych co to nejedavaju ( brav.,hovedzie mäso)?....alebo podla tych ludi prisposobim to jedlo aby som nemala dve jedla...? neviem aby to nebolo potom drahe ked budeme mat dva rozne chody... dik 🙂

• @dracica6663  my sme to vyriešili tak, že v hlavnom jedle bude kuracie aj bravčové..

• @simcab  to budete mat nejake mäso na stave?

• @dracica6663  chceli by sme mať grilované v bylinkovom páci..

• @lucia3006  luci, tak som sa konečne dostala k tomu, že ti idem odpísať.. 😛
    nové nemám nejak nič.. včera mi bolo na figu, a dnes ešte horšie.. hlava ma bolí už od pondelka takmer neustále, neviem či nemám nejaký nerv seknutý alebo čo 😞 a aj v práci je na figu, čím ďalej, tým mám silnejší pocit, že to tu už nevydržím.. ale na druhej strane tu musím zostať, pretože u nás nie je práce nikde..
    dnes ráno som bola u krajčírky, kde mám šaty.. prišlo mi domov bolerko, tak som to šla vyskúšať, či sa hodí k šatám.. nehodí sa, čiže ho posielam naspäť 😞 čakám naň cca 5 mesiacov a potom príde ušité z inej látky 😞 tak budem bez, dám si len závoj.. celý deň mi behajú po rozume tie moje šaty.. zatiaľ ešte nie sú upravené, tak ešte vymýšľam ako upraviť tú sukňu..

• @simcab  Ahoj Simi, moja ty ešte stále vymýšlaš nad šatičkami? však ich máš krásneee... 🙂 neboooj budeš krásna nevestička 🙂
    stále ťa bolí hlava? a skúšala si si dať aj nejaké tabletky? alebo niečo?

• @lucia3006  ale už nie tak, že by som ich vymenila 😃 len tá sukňa sa bude určite upravovať, len nie som rozhodnutá ako.. inak v pohode.. asi je dobre, že ich nemám doma, tak ich nemôžem vkuse obzerať a vymýšľať..
    hlava ma trochu prešla, ale cítim sa ako opitá 😛 asi je nízky tlak.. spravím si doma pressko 🙂

• @simcab  no kávička je supeer na nízky tlak... ja som začala piť presso kvôli tomu a teraz aj preto, že mi to zachutilo 🙂 a pre kytičku si sa už rozhodla akú? 🙂

• U nas koluje ,,fáma,, ze sa vydavam tento vikned a podotykam uz druhykrat. Prvakrat to bolo v maji 21. To co uz je za klebety...to je uz trapne a nie smiesne, kazdy mesiac aby som sa vydavala...do augusta este niekto vypoti ze som tehotna preto sa vydavam ....omga 😠 😦

• @dracica6663  o mojom priatelovi sa tiez hovorilo, ze sa uz ozenil s tym dievcatom, s ktorym zije v Brne a je zdravotna sestricka (trosku popletene, zijem s nim sice ja ale zdravotna sestricka je jeho sestra). A povedali to dake babky jeho starej mame. A co, tak sme sa pobavili, nech si hovoria.

• @dracica6663
    @kacennnka
    tak každá, čo sa v dnešnej dobe vydáva, tak je tehotná, nie??? 😛

• @dracica6663  jaaaaj, z rečí si nič nerob, ja som už bola pár krát tehotná, keby to bolo naozaj už mám asi 3 deti, teda tretie teraz čakám 🙂 u mňa v robote akonáhle priberiem, už som tehotná, oblečiem voľné šaty, som tehotná a keďže teraz sa vydávam, tak som určite tehotná 🙂 takže kašli na reči, milo sa usmej, babkám povedz, že sa ti zapáčilo vydávať sa, tak si to chceš zopakovať...budeš síce potom drzé dievčisko, ale na chvíľu stratia reč 🙂

• @angieska @simcab @kacennnka  to sa jedna pytala mamy ze ci sa v sobotu vydavam lebo sa to hovori...a minule mala sestra narodky a sme voknu oslavovali a niektori si mysleli ze mame svadbu len chodili nakukat....to co uz je 😃 nemaju co robit len blbosti si vymyslaju.....A v robote sa mamy pytala kolegyna ze ci bude babka ked sa kona svadba...Simi asi ano vedcinou uz v tejto dobe je to tak ze ked ,,nemusis,, tak sa nikto nevydava na co....strasna doba 😉

• kde by som nasla poplatky za vybavenie OP a pasu keby som chcela hned v jeden den to mat ? neviete najeku stranku ? dik

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...