Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @dracica6663  no ešteže tak 😃 ale ja pri tomto počasí budem isto driemať celý deň.. drahý ráno zaspal, ja som musela doňho drgnúť, či nejde do roboty.. to bolo o trištvrte na 6, potom o pol siedmej hrmavica riadna, čiže som sa zas prebrala, a potom som vstala minútu pred budíkom.. čiže katastrófa so mnou to bude dnes..

• Ahojte baby, dufam, ze sa mozem pridat k vam, kedze mame svadbu 22.10.2011...konecne sme uz vcera boli aj na matrike termin nahlasit, sice az na treti pokus nas zapisala, ale tak nevadiiiii 😃

• @simcab  dobré ránko, ja nespím, aj keď pozriem vonku a hneď by som zaľahla 🙂 po včerajšom vypínaní prúdu u nás doma mi nejde net ani magio, poobede musím poriešiť, zbožňujem to vyvolávanie na centrum služby zákazníkom 😒 tak aspoň teraz v robote môžem kus...

• Sponzor fóra
  • @simcab  no ani mi nehovor to u nas je katastrofa http://www.aktuality.sk/clanok/188316/video-voda-brala-v-castej-mosty-aj-auta-do-oblasti-smeruju-vojaci/
    @adele15  vitaj u nas 🙂 ja este ani na matrike som nebola, knaz povedal ze to este je cas 🙂

• @angieska  dobré ránko.. ach, tu je tak hnusne, že by som preleňošila celý deň.. ja som bola včera večer rada, že som sa odtrhla od počítača, lebo to u mňa už začína byť diagnóza.. 😒

• @adele15  vitaj 🙂 tak máš ešte trošku času na vybavovanie, takže aspoň termín máš istý 😃

• @dracica6663  poznám, my sme to mali pred rokom tu.... nás osobne to nepostihlo, ale mala som problém sa dostať do roboty a z roboty....

• @simcab  no počítač aj u mňa, hlavne keď mám na druhom konci svoju polovičku 😃 včera som penila, jedine telefón nám ostal 😠

• @angieska  no to su strasne katastrofi lebo pred vodou sa neda ujst 😞 ta si najde vzdy nejake miesto.... snad to uz skonci ked sa na to pozeram na fotkach az zle mi je 😞 chudaci ludia...strasne nieco...ze vraj tu pisu ze bude prsat az do nedele....neskutocne
    http://www.aktuality.sk/clanok/188322/povodne-nekoncia-burky-budu-az-do-nedele/

• @angieska  
    @dracica6663  
    to sa dalo čakať, že z takého tepla zas príde takýto dážď 😞 je mi strašne ľúto tých ľudí.. však to je úplná beznádej keď vidíš, ako ti voda tečie do domu 😢

• @simcab  presne tak 😞

• ahooooojte kočky,
    ja som taká happy, práve mi volali z redakcie časopisu Svadba a vyhrali sme ten víkendový pobyt čo je tam súťaž s tými svadobnými albumami... takže v budúcom čísle budeme mať zverejnené svoje fotečky juchuuu ... ja som taká štastná, už som nedúfala, že pôjdeme niekam na svadobnú cestu... 🙂

• @lucia3006  ahoj.. gratulujeeeeeeeeeeeem 🙂

• @simcab  ďakujeeeem : )

• @dracica6663  dúfajme, že voda zmizne a nebude to mať podobné následky ako minulý rok na východe 😶

• Sponzor fóra
  • @lucia3006  to je skvela sprava gratulujem 🙂

• @dracica6663  no ja som isla na matriku, ale bola tam taka "strasne" mila pani, takze nas otocila 3-krat a vcera este zahlasila, ze vlastne by drahemu ani nemala zobrat rodny list, lebo ho ma v cestine (narodil sa v CR), ale ze teda nam urobi sluzbu a vezme ho od nas 😃
    ale vcera som si bola konecne aj saty kukat a aj som vybrala, ale som si furt myslela, ze mam este cas, ale som zistila, ze kopec siat uz bolo na ten termin obsadenych...
    @angieska  este mame cas, teraz som to zacala obvolavat vsetko a potom bude casu az tak 2-3 tyzdne pred svadbou este mame ist vsetko upresnit...

• @lucia3006  jeeeeej Lucka, blahoželám, to je super 🙂

• @simcab  
    @dracica6663  hej, tiež mám zimomriavky, keď to vidím... kopec ľudí tu na východe prišiel o domy, pokiaľ boli "len" škody, že museli vyhodiť nábytok alebo úrodu, tí sa tešili, že aspoň strecha nad hlavou im ostala...

• @adele15  vsak ano niektore veci sa musia riesit tesne pred svadbou inak to nejde...ale rezervovanie by sa malo skor pre pripad ze by niekto obsadil ten termin. A album si nespravis?

• @angieska  bože, keď som to videla, že novostavba, akurát sa nasťahovali, na dome nebolo úplne nič vidieť, ale museli sa odsťahovať kvôli zosuvom, tak to ťa môže trafiť šľak.. a jedna baba písala, že postavili ten dom za úver, na ktorý ručia bytom.. to je úplne bezvýchodisková situácia.. úver platíš, a hovno z toho.. ešte keby bol úver ručený domom, tak prestanú platiť a môže im to byť jedno, nech si ho berú 😞 a keď som ich videla, že majú maličké dieťa 😞

• @dracica6663  bude aj ten, len to musim doma ponahravat foto, lebo som v robote a tu sa musim "tvarit" ze pracujem 😉 ... akurat kukam nejake tie inspiracie na obrucky, ale vypada to, ze umorne pracujem! 😃
    a ty mas kedy svadbu?

• @adele15  ja za 80 dni 😃 nakonci augusta 27 tak to potom vyzera ze sme tu take viacere co tak usilovne pracuju v praci

• @simcab  áno, bolo to hrozné a v podstate sa teraz už o tom mlčí a nič sa nevyriešilo 😞

• @dracica6663  😃 sak to netreba prehanat zasa!!!! ale keby mi sem volakto vtrhol, tak vyzeram ze strasne moooc pracujem - z obruciek som uz presla na torty, ale nejak neviem najst nejaku peknu s kalami....

• @adele15  vsak ak nejajdes taku tortu najdi s inymi kvetmi a potom cukrarke povies ze na miesto tych kvetov chces kaly alebo si ,,vymysli,, svoju tortu

• @dracica6663  praveze sa bojim jej dat predlohu s inymi kvetmi...aby sa nestalo, ze ma nahodou nejak zle pochopi...este budem musiet pohladat nejake torticky...a vy uz mate vsetko povybavovane?

• @adele15  no aj ano, oblek sa v lete este musi kupit ale to ma este cas, co keby pribral 😃 no a vino este treba kupit ale to uz mame zistene kde...no a inak vsetko rezervovane mame...alebo kupene..ty nebyvas moc daleko od Serede pozri si stranku Zlatnictvo Stacho, my mame odtial obrucky..

• idem kuk to zlatnictvo, ale asi si budeme nechavat robit obrucky u jedneho zlatnika v GA - Jozef Polak, aj sestra maju od neho a pocula som same chvali na neho...si zo Serede?

• Tak u nas su zase povodne? To je strasne! Minuly rok mali 2 z mojej rodiny domy skoro 1.5 m pod vodou - byvaju vedla seba.... 😞 Hroza... 😞

@lucia3006  Blahozelam!! To je super!

@adele15  A na tortu chces zive kaly? Ak ano, tak sa daju do torty vlozit take ampulky na vodu a do nich si das zive kvietky... Ja som mala 3 ruzicky..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov