Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @michala.s  jaaaaaj Miška, už sa tešíííím, pridávaj 🙂

• @simcab  jak tak teraz čítam Simi, nezávidím situáciu doma 😞 hádam sa to ukľudní a budeš len usmievavá... ani sa nečudujem, že si schudla, keď nonstop beháš a nestíhaš... mne sa tiež podarilo schudnúť cca 2 kilá a drahý si to včera hneď všimol, potešilo to 🙂

• @angieska  joooj, keby som tak ešte zo 5 zhodila, vôbec sa nenahnevám 😃 😃

• Sponzor fóra
  • joj tak už som dačo pridala, dúfam, že ešte nespíte

• @michala.s  Miska pozrela som fotky... kraaaaasne a tebe tie cierne vlasy nenormalne idu 🙂 Este pridaj viac ked budes mat chvilku, ja budem otravna, ale mne sa tie vase fotky strasne pacia 😬 😉 😎

• @bybi  dakujem moc, si strasne zlata. Uz sa tesim na vas, ty budes urcite nadherna nevesta.

• Ahojte kocky, tak ja mam za sebou prave poobednajsi spanok, ktory sa nejako pretiahol az doteraz 😃 vcera sme s drahym boli na armin only mirage, tak sme to nejak dospavali, chiii 😃 inak neviem ako vy, ale ja mam dnes nejaku uplne cudnu naladu, asi sa mi buria hormony alebo co 😐

dufam, ze dnesnym nevestickam vysiel den presne podla planov a ak sa aj nejake malickosti vyskytli, nenechali si pokazit zabavu a uzili si den so svojimi uz malnzelmi naplno 😉

• @michala.s  miska, pozerala som si fotky, bola si nadherna nevesticka 🙂 tesim sa, ze ste si den naplno uzili aj napriek veciam ako su dazd a zarezavajuce sa saty ci pancusky, vsetko ste super zvladli a budete mat dlllllho na co spominat 😉 zelam vam vela stastia v novomanzelskom zivote a aby ste sa aj v buducnosti vedeli povzniest nad nejakymi nevydarenymi malickostami ako vo svoj svadobny den a prezili tak nadherny manzelsky zivot 🙂

• @nikol18  dakujem este raz velmi moc. Budeme sa snazit zo vsetkych sil 🙂

• @michala.s  dakujem Miska, ved uvidime 😃 😃 😃 ale vazne, vy mate velmi originalne fotky a to sa mi na nich tak paci 🙂

Drahy pozrera motorky,Zarka sa uklada uz spinkat, tak som nejako zostala sama 😬 tak mozem netovat 😎

• holky, nasla som uplne nadherne video z fotenia. Kiez by to bolo aj u nas realne🙂)

• @kacennnka  Ja uz sa tesim na to nase taketo fotenie, len tam nebudeme mat kameramana, takze budu len fotky 😃

• @michala.s  miška, krásne fotky máš 😉

• @angieska  dakujem

• ahojte dievčatá 🙂
    ako ste víkendovali?? som veľmi zvedavá na vás, nevesty!!!

• Sponzor fóra
  • Ahojte🙂 Tiez som na Vas zvedava nevesticky. Lilli uz ma nejake fotky na facebooku, kocka bola🙂

• Baby ja uz mam ukonceny rocnik, uz mam prazdniny oddnes aka som stastna konecne oddych 😃

• @dracica6663  gratulujem!!! 🙂

• @simcab  dakujem, co tu mate nove ja som tu 3 dni nebola....

@michala.s  gratulujem k svadbicke, prajem Vam vela lasky a stastia do spolocneho zivota

• @dracica6663  ani si veľmi o nič neprišla, lebo nič také sa neudialo.. 😛

• @dracica6663  gratulujem, uzi si prazdniny 🙂

• @simcab  Ahoj Simi, nam tu prsalo cely vikend, tak v sobotu sme boli trosku v meste a vcera na plavarni 🙂 A ty si ako vikendovala???

@dracica6663  draci super, gratulujem, tak si uz uzivaj prazdniny a pripravy 🙂

• @bybi  ahoj 🙂 ja som v sobotu plela záhony s kvetmi tu doma.. poobede som bola na prechádzke s kamoškou zo zš a jej synčekom, potom večer na chvíľu pozrieť mojich chlapov,a trochu im poriadiť.. včera som zas drela k našim, lebo bolo treba dačo porobiť v záhrade a večer som tam zas upratovala.. potrebovala som konečne vytriediť moju skriňu, nech majú viac miesta.. no a keď som prišla večer domov, ľahla som na gauč ako zdochlina 😛 😃

• @dracica6663  jej blahozelam, mozes si to naplno teraz vychutnavat 😉

• @bybi  no ja som cez vikend rozniesla prve pozvanky na svadbu, oznamenie sa pacilo, tak som rada 🙂

• dievčatá, hlasujte za našu lucku:

http://zena.sme.sk/c/5897902/hviezdna-nevesta-druha-desiatka.html

lucia zo senca 😉

• @simcab  zahlasovane 🙂

• @dracica6663  aj ja sa pripajam k blahozelaniam ku skonceniu rocnika, uzi si naplno volne letne dni 😉

• ahojteee nasa svadba vsetky ocakavania predcila bolo uuuzasne,skvele,perfektne,nadherne,dojimavo a cely den sme sa usmievali od ucha k uchu a keby nemam na prsteku obrucku ani neverim ze je uz PO 😃 od rana nam slniecko prialo a hrialo ako "besne" o 13 pobede sa nam vysplhalo na 27 stupnov 🙂 vsetko sme si uzili naplno tancovali sme do rana vkuse nohy dostatocne bolia 😬 nasa fotografka uz dala nejake foto na FB postupne popridava viac a ja si album urobim aj na fb aj tu ked zozbieram foto na dvd 😃 neskor napisem viac este sa spamatavam 😉

• @trdielko149  jeeeej, tak to je uzasne, ze ste si to uzili, moc gratulujem a hlavne nech ste zdravi, stastni a mate sa radi aspon tak, ako v tento den 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D
    Som SVADOBNÁ FOTOGRAFKA, pre ktorú znamená fotenie svadby nezabudnuteľné chvíle plné lásky. Svadobné fotenie je pre mňa tým naj <3.