Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @simcab  wauuuu, monako, aj ja cheeeeem. 😃

• @z.junasova  nooo, alebo tak, nech si skúsi nejakú vestičku a podľa toho - prípadne ti môžem aj rozmery poslať, ak chceš 🙂

• @simcab  jooooooj tak to si viem živo predstaviť, hneď by som tam šla 🙂) nepribalíš ma do batožiny? som veľmi poslušná a tichučká - ani si ma nevšimneš 😃

• Sponzor fóra
  • @wera.g  weri pozooor, už ste dvaja a drobec možno ticho nebude 😃

• @angieska  ale budeee, on len kope, zatiaľ nekričí 😃 ale že ty chceš ísť do batožiny tiež, tak chceš odstrániť súpera? 😃 😃 😃

• Ahojte dievcata. Potrebujem poradit. Ked sa robi odobierka tak sa robi len spolocne u nevesty pre rodicov z mojej strany a pre rodicov zo snubencovej strany alebo sa robi odobierka uz aj pred tym doma osobitne u snubenca?

• @h.a.i.n.y  ahoj, vacsinou to byva tak,ze je najskor odobierka u zenicha a potom spolocna u nevesty🙂

• @h.a.i.n.y  my sme odobierku nemali, ale čo som odobierky videla, tak to bolo u nevesty (alebo v reštike tesne pred obradom, keď už tam boli všetci hostia) a k neveste prišiel ženích aj s rodičmi.. Teda nie na 2x, ale u nevesty, ženích ju predsa ide pýtať od rodičov a jeho rodičia idú s ním.. Aspoň tak to bolo na svadbách, na ktorých som bola 🙂

• @z.junasova  ale tak monako samé o sebe sa mi až tak nepáči.. to sú len samé výškové budovy.. krásne sú dedinky okolo - francúzske a talianske..

• @h.a.i.n.y  Ja poznám len takú odobierku, že ženích príde so svojou rodinou k neveste domov, kde čaká aj nevestina rodina, prípadne len rodičia, a tam je už odobierka, tak ako píše vierka.

• @simcab  to ja som vždy taká keď ide o destinácie, ktoré nepoznám. Aj Mallorcu som mala v mysli ako úžasnú destináciu a už by som tam viac neišla, nie že by sa mi nepáčilo, ale nenašla som dôvod prečo by som sa tam chcela vrátiť.

• @z.junasova  tak azúrové pobrežie je nádherné, len pláže sú skalkové, nie pieskové, no inak je to úžasné miesto.. len tam treba dobú kondičku, ak chceš chodiť pešo, pretože takmer všetky mestá sú stavané v kopci.. 😃

• ahojte babule 🙂

@simcab  simi supeeeer, aj ja chcem ist 😬 Ja musim vyhrat uz a potom budem veeeeela a cestovat 😵

@h.a.i.n.y  ja som videla odobierku (co nasi znami mali svadbu) ze sa najprv zenich odpytal od rodicov a potom spolu isli k neveste a tam sa odpytali spolu... Ale mne sa to zda zbytocne a uprimne nie vela chlapov je asi na take "samotne odpytovanie2 🙂 Mojho by som asi ani na spolocne nenahovorila, ale zase ani ja nie som na take, takze to na stastie ani neriesime 🙂

• @kacennnka  @wera.g  @z.junasova  @bybi  Dakujem baby. Ja som uz tiez bola na svadbach kde to bolo aj tak aj tak. Tak preto sa pytam ako to je spravne. Ale mate pravdu naco to ma byt 2x? Moj nastavajuci by aj tak s tym asi nesuhlasil 🙂 Takze odobierka bude len u nas. Dakujem!

• No a teraz môžte poradiť mne. My budeme mať odobierku tam kde bude hostina, len v inej miestnosti. Pred tým sa ideme spolu fotiť. A neviem či na odobierku máme prísť tiež spolu v jednom aute, alebo najprv príde ženích v jednom aute a po chvílke ja v druhom aute alebo najprv ja a potom ženích a tam už si len podáme kyticu a pierko a prečíta sa nejaký text. Samotnú odobierku viem ako chcem, len neviem ako máme my dvaja prísť. Hostia tam vlastne všetci už budú lebo sa tam bude podávať aj obed. Tak, babo raď 😃

• Sponzor fóra
  • A v prípade pekného počasia bude odobierka vonku na dvore reštaurácie.

• @bybi  maťka, tak my by sme sa tiež nikde nedostali keby sme nemali ísť svokrovcom odviezť veci domov.. 😒

• @z.junasova  myslím, že kľudne môžete prísť aj jedným autíčkom, veď aj tak asi pôjdete priamo z fotenia, nie? 🙂

• dievčatá, prepáčte, že píšem tak odveci, no potrebovala by som poradiť..
    robím oznam na predajňu.. chcem tam dať obrázok a vedľa neho napísať text.. no nejak to neviem upraviť, stále mi text skáče pod obrázok 😞

• @z.junasova  Zuzi ja si tiez myslim ze mozte prist spolu, ale mozno krajsie by to bolo keby prisiel najpr on a potom ty, aspon na kamere asi 😃

@simcab  simi a v com to robis?

• @simcab  joooooj simi s tým ti ja neporadím, tiež mi takto skákali obrázky, ale keď som tam niečo preklikala už to bolo ok 😬 teda neviem ale že čo 😃

• @bybi  nooo ale zase na kamere nebude všetko - ani my nemáme natočený príchod do reštiky 🙂))

• @bybi  robím to vo worde.. ale už som si poradila.. spravila som to inak ako som chcela.. 🙂

• @wera.g  ja viem weri, ja so to myslela tak, ze kludne mozu prist spolu, ale keby to chceli tak pre efekt na kameru, tak krajsie by bolo keby prisiel najprv zenich a potom nevesta 🙂

@simcab  tak ok, lebo keby si chcela, tak by som sa ti na to pozrela 🙂

• @bybi  ďakujem, si zlatá 🙂 však ja viem, že ty to vieš asi spraviť, však aj na oznamkách si to tak mala.. dokonca aj naše sa tlačilo podľa vášho, lebo sme to nevedeli nastaviť 😃

• @bybi  hej hej, máš pravdu to by bolo 🙂 aaale zase by to bolo náročnejšie - 2 autá, viac starostí 😃

• baby, úúúplne od veci, ale neviete mi poradiť čo je dobré proti páleniu záhy? drobček mi asi na žalúdok tlačí, od včera ma tak strašne pály záha, že sa to vydržať nedá 🙂

• @simcab  Aj ja chcem ist🙂)) Zmestim sa este k babam do kufra?

• @wera.g  vieri teple mlieko. 🙂

• @kacennnka  a nekopeš? 😃 vieš, kopance z 2 strán cestou by neboli nič moc 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov