Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 tak skús ísť na skúšku a uvidíš :) keď nalíči teba tak budeš mať tie najlepšie referencie a kľud na dušičke... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab juuuuuuuuuuuuuuj simi tie satky a botky sú náááááááááááááááádhernéééééééééééé - kde si ich našla? :-N :-) a čo také plánujete v nedeľu, že sa tak plánuješ vyfešiť? :-)))) my sme v nedeľu boli do 4tej v hoteli, rifle nám boli úplne super a potom sme šli ponosiť ešte kvety a všetko čo zostalo v reštike domov... a kým sme všetko vybalili (a to nám ešte obe maminy pomáhali), tak bola noc :-D
Odpovedať
@wera.g ďakujem mojka.. našla som to na mimibazári.. a botičky sú už objednané :-) tešííím sa.. no v nedeľu by mala prísť rodina, tak nech som ešte za nevestu :-)
Odpovedať
@simcab After party? :-) Aj my sme mali.. Len my to volame tak "elegantne", ze vyzierky.. :-D :-D @wera.g u vas sa to nerobi? My sme mali pozicany velky stan, rozlozeny na dvore, stoly, stolicky, ktosi aj CD prehravac privliekol... :-D Prisla rodina, kamarati a este sme hodovali, pili, veselili sa do noci.... A ja som chcela byt kocka a tak som tiez mala kratke saty a k nim topanky na podpatkoch... tak som tatovi robila diery do travniku.. :-D a vecer ma nohy tak boleli, ze ked som posedela, tak som sa nemohla "rozchodit"... ale topanky som nevyzula, sak boli pekneee..:-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche nieee u nás nie, teda.. ani nie je kedy :-D svadba skončila o pol 7mej ráno a všetci sme boli radi, keď sme videli posteľ :-D no a potom bolo treba všetko ponosiť, povybaľovať, teda si ani neviem predstaviť kedy by sme to stihli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab juuuj no super :-) aj ja som si dnes z mimi objednala šatky, také saténkové kam sa mi bruško zmestí, tak by mali budúci week prísť, sa moooc teším na ne :-) a dnes mi prišli 2 balíky poštou plné vecičiek pre malého, neviem sa dočkať domov, kedy na to mrknem :-D :-D Je to je pekné, že ešte v nedeľu takto svadbujete, my sme zo svadby rovno vtrhli do zhonu z vybavovačiek, všetko poodnášať, povracať... :-)
Odpovedať
@beronsche @wera.g u nás je to tiež tak.. keď bolo po svadbe drahého sestry, tak to v nedeľu fakt bola druhá svadba.. hralo sa na gitare, vyjedalo.. mladomanželia tortu krájali, lebo na svadbe sa na to zabudlo.. :-)
Odpovedať
@wera.g No, my sme toho tiez vela nenaspali.. :-D Autobus rano dorazil okolo stvrt na 7... my sme sa presunuli tanecnym krokom z parketu do autobusu... :-D Rano sme brali kolace a vyzdobu, aj ked musim uznat, ze ja som nebalila nic, moja draha mamka, tetuska a ich pomocnici pobalili, co sme brali, zvysok sa zamkol do jednej miestnosti tam a vyzdvihol v pondelok. No a v nedelu sa zacalo flamovat okolo 2 poobede - tak vlastne nik vela nespal, lebo hostia, co odchadzali rano s nami, tam uz poobede zase boli (ten najlepsi vyber, jasne, ze nie vsetci)....: -D ale ja mam crazy rodinu... uzasnu, zboznujem ich... :-) Akurat som minule rozmyslala, ze som bola hore cca 25 hodin v kuse, potom 4-5 hod spanku a zase flam do rana... to museli byt tie endorfimy stastia, lebo som sa absolutne necitila unavena... :-D
Odpovedať
@simcab jej aj my sme na tortu zabudli, tak sme ju v nedelu krajali..:-D
Odpovedať
@beronsche ty si ani nemala kedy myslieť na to, že si unavená :-) x-)
Odpovedať
@simcab Presne tak!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcataaa... Spravila som tu skusku z angliny:) Taku mam radost - uspesnost bola iba 34%. Mozem sa pustit do pripravy na statnice...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte baby uz mame klip, uz som ho nahrala aj sem do albumu :-D
Odpovedať
@michala.s miška, video máte fakt úúúžasné!!!! za prvé sa mi neskutočne páči tá pieseň a za druhé z neho cítiť vašu lásku a veľkú pohodičku :-)
Odpovedať
@kacennnka gratulujem, kati!!! a veľmi sa s tebou teším ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s Aj mne sa velmi paci to videjko. Je krasne a originalne:)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem baby ako nam aj fotograf aj kameraman povedali, je radost robit s nevestou ktora sa neboji spravit pre dobre zabery cokolvek
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s aj ja by som rada mrkla na to videjko, ale akosi ho neviem nájsť.... :-N Pochopila som to správne, že je tu na MS? Jeeeeej, alebo teraz mi napadlo, že ťa asi nemám za priateľa, idem to pozrieť. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova Ahoj nepotrebujes si ma pridavat za priatela album mam verejny, normalne v albume zo svadobnymi foteckami mam nahrane aj video :-)
Odpovedať
@lucia3006 ja som jej vcera volala a povedal ze svadobne licenie nerobi :-( takze nemam nikoho :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, držte dnes palčeky, nech dnes vyberieme oblek pre môjho straaaašne náročného budúceho manžela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s Tak už som si ho konečne pozrela, krásne videjko, len škoda, že som nemala zvuk, lebo u nás v práci je to nejak nastavené, ale to už so dopočúvam aj doma :-D Strašne veľmi sa mi páčili tie pasáže v sene a keď pršalo. Škoda, že mám šaty len požičané, aj mne by sa páčil taký extrém, ale tety v salóne by som asi nepotešila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 tak skús Maťku Veterníkovú z Pezinka, z toho svadobného salónu Briliant, tiež robí aj svadobné líčenie aj účesu, je to sesternica a je šikovná, mňa líčila tiež aj česala na svadbu...
Odpovedať
Baby mali ste alebo budete mat na svadbe nejake svadobne hry? Ja tam chcem zakomponovat gazdovsku prisahu a aj Skusku suladu v nastavajucom manzelstve. Mali ste aj vy nejake taketo hry? Ak ano tak ako sa na to pozerali hostia? Nenudili sa pri tom?
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s miska, videjko mate nadherne :-) uplne z neho citit, ako ste si to uzivali, fakt krasa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko... mame dnes nejake nevesty???
Odpovedať
@bybi ahoj maťka :-) dnes má tuším svadbu iba sinov.. sorry, ak som na niekoho zabudla =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahoj Simi :) si v robotke??? @sinov prajem krasny dnik nech vsetko vyjde ako ma :)
Odpovedať
@bybi áno áno pracujem.. a tlačím očami čas, nech to rýchlo prejde, lebo sa mi tu absolútne nechce byť.. keď si predstavím, čo všetko som už mohla mať doma porobené, tak ma ide rozdrapiť :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte kočky, chcem vám popriať krásny víkend všetkým :) a sinov nech si užije svoj dnešný krásny dník, že sa teším na fotky a prvé dojmy... v poslednej dobe sem chodím veľmi málo (nebolo času), tak vás aspoň čítam... pozriem nové albumy čo pribudli... @beronsche Maji nádhernééé foto ... bola si krásnučká nevesta ... na tých fotkách ste štastní a vysmiati, nech vám to vydrží takto celý život... :) @simcab Simi nech ti to teda rýchlo ubehne ale už je pol 10ej... my odchádzame na celý deň k našej rodinke (k svokrovcom, budú tam aj švagrovci s malou)... tak ešte raz krásnyyyy a pohodovýýý víkend nevestičky a novomanželky :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?