Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @dracica6663  tak skús ísť na skúšku a uvidíš 🙂 keď nalíči teba tak budeš mať tie najlepšie referencie a kľud na dušičke... 🙂

• @simcab  juuuuuuuuuuuuuuj simi tie satky a botky sú náááááááááááááááádhernéééééééééééé - kde si ich našla? 😬 🙂 a čo také plánujete v nedeľu, že sa tak plánuješ vyfešiť? 🙂))) my sme v nedeľu boli do 4tej v hoteli, rifle nám boli úplne super a potom sme šli ponosiť ešte kvety a všetko čo zostalo v reštike domov... a kým sme všetko vybalili (a to nám ešte obe maminy pomáhali), tak bola noc 😃

• @wera.g  ďakujem mojka.. našla som to na mimibazári.. a botičky sú už objednané 🙂 tešííím sa.. no v nedeľu by mala prísť rodina, tak nech som ešte za nevestu 🙂

• Sponzor fóra
  • @simcab   After party? 🙂 Aj my sme mali.. Len my to volame tak "elegantne", ze vyzierky.. 😃 😃 @wera.g  u vas sa to nerobi? My sme mali pozicany velky stan, rozlozeny na dvore, stoly, stolicky, ktosi aj CD prehravac privliekol... 😃 Prisla rodina, kamarati a este sme hodovali, pili, veselili sa do noci.... A ja som chcela byt kocka a tak som tiez mala kratke saty a k nim topanky na podpatkoch... tak som tatovi robila diery do travniku.. 😃 a vecer ma nohy tak boleli, ze ked som posedela, tak som sa nemohla "rozchodit"... ale topanky som nevyzula, sak boli pekneee..😃 😃

• @beronsche  nieee u nás nie, teda.. ani nie je kedy 😃 svadba skončila o pol 7mej ráno a všetci sme boli radi, keď sme videli posteľ 😃 no a potom bolo treba všetko ponosiť, povybaľovať, teda si ani neviem predstaviť kedy by sme to stihli 🙂

• @simcab  juuuj no super 🙂 aj ja som si dnes z mimi objednala šatky, také saténkové kam sa mi bruško zmestí, tak by mali budúci week prísť, sa moooc teším na ne 🙂 a dnes mi prišli 2 balíky poštou plné vecičiek pre malého, neviem sa dočkať domov, kedy na to mrknem 😃 😃
    Je to je pekné, že ešte v nedeľu takto svadbujete, my sme zo svadby rovno vtrhli do zhonu z vybavovačiek, všetko poodnášať, povracať... 🙂

• @beronsche  
    @wera.g  
    u nás je to tiež tak.. keď bolo po svadbe drahého sestry, tak to v nedeľu fakt bola druhá svadba.. hralo sa na gitare, vyjedalo.. mladomanželia tortu krájali, lebo na svadbe sa na to zabudlo.. 🙂

• @wera.g  No, my sme toho tiez vela nenaspali.. 😃 Autobus rano dorazil okolo stvrt na 7... my sme sa presunuli tanecnym krokom z parketu do autobusu... 😃 Rano sme brali kolace a vyzdobu, aj ked musim uznat, ze ja som nebalila nic, moja draha mamka, tetuska a ich pomocnici pobalili, co sme brali, zvysok sa zamkol do jednej miestnosti tam a vyzdvihol v pondelok.
    No a v nedelu sa zacalo flamovat okolo 2 poobede - tak vlastne nik vela nespal, lebo hostia, co odchadzali rano s nami, tam uz poobede zase boli (ten najlepsi vyber, jasne, ze nie vsetci)....: -D ale ja mam crazy rodinu... uzasnu, zboznujem ich... 🙂
    Akurat som minule rozmyslala, ze som bola hore cca 25 hodin v kuse, potom 4-5 hod spanku a zase flam do rana... to museli byt tie endorfimy stastia, lebo som sa absolutne necitila unavena... 😃

• @simcab  jej aj my sme na tortu zabudli, tak sme ju v nedelu krajali..😃

• @beronsche  ty si ani nemala kedy myslieť na to, že si unavená 🙂 😵

• @simcab  Presne tak!! 🙂

• Dievcataaa... Spravila som tu skusku z angliny🙂 Taku mam radost - uspesnost bola iba 34%. Mozem sa pustit do pripravy na statnice...

• Ahojte baby uz mame klip, uz som ho nahrala aj sem do albumu 😃

• @michala.s  miška, video máte fakt úúúžasné!!!! za prvé sa mi neskutočne páči tá pieseň a za druhé z neho cítiť vašu lásku a veľkú pohodičku 🙂

• @kacennnka  gratulujem, kati!!! a veľmi sa s tebou teším 😉

• Sponzor fóra
  • @michala.s  Aj mne sa velmi paci to videjko. Je krasne a originalne🙂

• dakujem baby ako nam aj fotograf aj kameraman povedali, je radost robit s nevestou ktora sa neboji spravit pre dobre zabery cokolvek

• @michala.s  aj ja by som rada mrkla na to videjko, ale akosi ho neviem nájsť.... 😬 Pochopila som to správne, že je tu na MS? Jeeeeej, alebo teraz mi napadlo, že ťa asi nemám za priateľa, idem to pozrieť. 😃

• @z.junasova  Ahoj nepotrebujes si ma pridavat za priatela album mam verejny, normalne v albume zo svadobnymi foteckami mam nahrane aj video 🙂

• @lucia3006  ja som jej vcera volala a povedal ze svadobne licenie nerobi 😞 takze nemam nikoho 😞

• Babulky, držte dnes palčeky, nech dnes vyberieme oblek pre môjho straaaašne náročného budúceho manžela 😃

• @michala.s  Tak už som si ho konečne pozrela, krásne videjko, len škoda, že som nemala zvuk, lebo u nás v práci je to nejak nastavené, ale to už so dopočúvam aj doma 😃 Strašne veľmi sa mi páčili tie pasáže v sene a keď pršalo. Škoda, že mám šaty len požičané, aj mne by sa páčil taký extrém, ale tety v salóne by som asi nepotešila 😃

• @dracica6663  tak skús Maťku Veterníkovú z Pezinka, z toho svadobného salónu Briliant, tiež robí aj svadobné líčenie aj účesu, je to sesternica a je šikovná, mňa líčila tiež aj česala na svadbu...

• Baby mali ste alebo budete mat na svadbe nejake svadobne hry? Ja tam chcem zakomponovat gazdovsku prisahu a aj Skusku suladu v nastavajucom manzelstve. Mali ste aj vy nejake taketo hry? Ak ano tak ako sa na to pozerali hostia? Nenudili sa pri tom?

• @michala.s  miska, videjko mate nadherne 🙂 uplne z neho citit, ako ste si to uzivali, fakt krasa 😉

• Dobre ranko... mame dnes nejake nevesty???

• @bybi  ahoj maťka 🙂 dnes má tuším svadbu iba sinov.. sorry, ak som na niekoho zabudla 🤔

• @simcab  ahoj Simi 🙂 si v robotke???

@sinov  prajem krasny dnik nech vsetko vyjde ako ma 🙂

• @bybi  áno áno pracujem.. a tlačím očami čas, nech to rýchlo prejde, lebo sa mi tu absolútne nechce byť.. keď si predstavím, čo všetko som už mohla mať doma porobené, tak ma ide rozdrapiť 😛 😃

• ahoooojte kočky,
    chcem vám popriať krásny víkend všetkým 🙂 a sinov nech si užije svoj dnešný krásny dník, že sa teším na fotky a prvé dojmy... v poslednej dobe sem chodím veľmi málo (nebolo času), tak vás aspoň čítam... pozriem nové albumy čo pribudli...
    @beronsche  Maji nádhernééé foto ... bola si krásnučká nevesta ... na tých fotkách ste štastní a vysmiati, nech vám to vydrží takto celý život... 🙂
    @simcab  Simi nech ti to teda rýchlo ubehne ale už je pol 10ej... my odchádzame na celý deň k našej rodinke (k svokrovcom, budú tam aj švagrovci s malou)... tak ešte raz krásnyyyy a pohodovýýý víkend nevestičky a novomanželky 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov