Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@lucia3006 ahoj lucik :-) ďakujem, však to už nejak beží.. :-D ale podľa hesla: pomaly ďalej zájdeš :-D aj ja tebe prajem pekný víkend, užite si to s rodinkou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak my sme na vikend u nasich, mame tu dnes aj malu neterku, tak sa z nej vytesujeme. Dnes sme mali uspesny den, kupili sme mojmu tatinovi oblek, ktory mu sadul tak super, ako keby mu ho sili na mieru :) a tiez sme kupili saty pre moju maminu (teda je to skor sukna, s topom a k tomu take krasne smotankove sacko) uplne jej to sadlo, tak sa tesiiiim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche albumik mate strasne krasny :) saty boli uzasne, uplne ti sedeli, vyzerala si ako princeznicka :-) este raz chvalim ozmka, naozaj su jednoduche a uplne uzasne, presne moj styl ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Huráááááááá, máme obleeeeek :-D Hneď na prvý šup a ani to tak nebolelo. Len neviem, drahý si vybral vestičku s kravatou v takej masolvej farbe, jednoducho nie je to čisto biela, jemu sa to tak viac páčilo ako biela vesta na bielej košeli.Aj ten predavač hovoril, že on biele ani nemá v ponuke, lebo že vesta by mala vyniknúť na košeli. Ja som si zas myslela, že vesta by mala byť takej farby ako má nevesta šaty. Teda biela k bielej. Ale môj drahý inú nechce. Neviem, nebude to vyzerať zvláštne, keď budem mať ja biele šaty a on maslovú vestu na bielej košeli?
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova tak to budes musiet ty vymenit svadobne saty za maslove :-D :-D Ale nie, ak to nebude vadit vam, tak to vadit nebude, neboj :-)
Odpovedať
@z.junasova neboj nič zuzi, ani my nebudeme tón v tóne..
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka @simcab Mojmu drahému to teda vobec nevadí, ale mne to stále vrta v hlave, akosi sa tým neviem stotožnit. Možno keby bola jemne maslová, ale je taká dost výrazná. Musím ho nejak nalomit na tú bielu.
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova hadam to velmi nebude vadit... kukni napriklad na tejto fotke:) Zenich k neveste velmi neladi ale aj tak to vyzera krasne:) http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/bab...
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka No len oblek bude čierny, košela biela a tá vesta je taká skoro až do zlatova. Tiež som pozerala viaceré svadobné albumy a všade som videla že k bielym šatám bola biela vesta. Ale je to taká škoda, lebo celý ten komplet je za takú cenu, že tá vesta musí byt za pár eur alebo čo. Ale vidím na sebe, že by som nad tým stále rozmýšlala a lutovala, takže budem hladat niekde bielu vestu.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak našla som tú vestu, všetko okrem farby sa mi zdá rovnaké. Tá naša sa mi zdá že je krémovejšia. Ja už neviem, že som si ju neodfotila, fakt už neviem či je to tá istá farba. http://www.mojasvadba.sk/bazar/svadob...
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočky, ako ste víkendovali? :) ja mám dovču, ale namiesto učenia som už stihla obehnúť mesto a teraz čučím na nete :)
Odpovedať
ahojte :-) baby, ja som dnes taká zlostná ako pes ]-( každý ma len vytáča.. bude to však aj tým, že mrcha prichádza.. a isto príde aj pred svadbou, tak sa strašne teším, že bude nervná sama zo seba plus z celej svadby ]-( |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@michala.s ja som si vas krasny albumik pozrela uz asi 1000 x ale to videjko nie nie das mi sem prosim ta naň link? dakujeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby :-) Mne zas včera kamarát oznámil že ten folklór na odčepčenie sa ruší, lebo nebude mať dosť ľudí. Rozčúlilo ma to, lebo o tom vie už aspoň od februára a teraz mesiac pred svadbou zisťuje kto z ich súboru môže. Mne stačí aj jedna dievčina v kroji čo mi tam zaspieva nejaké pesničky odčepčovacie a hotovo, nemusí tam okolo mňa byť polhodinové folklórne vystúpenie. @simcab To je chutné, že mrcha....našťastie mne mrcha vychádza celkom v pohode, takže by nemala ovplyvniť svadobný deň. Ale dnes rozmýšľam, že si idem do lekárne kúpiť nejaké ukľudňujúce tabletky, lebo idem k našim konzultovať svadbu, čo sa týka našej strany hostí. A včera do toho telefonát od oca, že on tam chce mať aj svojich súrodencov, takže to bude dnes drsné. Inak stále polemizujem nad tou vestou, to je ako naschvál, si ma tuším nakazila simi. Aj som pridala link hore, ale sa mi zdá že je to iná farba. Asi tam pôjdem ešte raz a zastavím sa aj inde pozrieť biele vesty.
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 Ja som ho tiež márne hľadala, ale nakoniec som našla, musíš kliknúť v svadobnom albume hneď pod textom vpravo na niečo také ako "zobraziť netextové prvky" a ukáže sa ti to. :-)
Odpovedať
@z.junasova moja, ty začni aj piť čaj na nervy - mne asi pomohol.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova ty to mas tusim z rodicmi take zabavne jak ja.. sa normalne divim ze si nedam za poharik ked idem domou :D... lebo ich predstavi... to by mi ani caj na nervi nepomohol :D:D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab @oskvarka Baby tak na zdravie, idem piť čajík na nervy, pre istotu som spravila rovno celý liter :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova ty to beries nejako vazne.. tak nazdravie.. no snad pomoze.. ja zatial beriem len na chudnutie lebo od tych nervov jem ako blba :D... ale mozno by som to mala aj ja skusit :D
Odpovedať
Profilova fotka
@oskvarka Beriem to vážne, lebo fakt nemám náladu na rozčulovanie sa a minule som skoro vykypela. Vieš si predstaviť, keď niekomu niečo už stý krát vysvetluješ a on stále len to svoje melie dokola ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova :D jj poznam poslednej dobe ma akosi vsetko vytaca kesze nestiham :D... uz sa na tom zacinam normalne bavit... a jednym uskom dnu a druhym von...
Odpovedať
@lucia3006 @nikol18 Dakujem baby! Aj ja som z fotiek nadsena!! Neviem sa dockat zvysku... Celkovo som nadsena z celej svadby... normalne sa musim ovladat, aby som tu nevypisovala do kazdej diskusie, aka bola nasa svadba super... :-D :-D :-D Aj fotky som mala chut pridat vsetky, co zatial mame... ale ked maju hodnotu pre mna, neznamena to, ze aj ostatni su na ne zvedavi. :-D (nechcem sa nikoho dotknut, ale videli ste ten extrem - 420 fotiek v albume? 9x foto odchadzajuceho auta je hard core... :-D ) @z.junasova Zuzi, drzim ti palce, aby si sa nemusela vecer rozculovat.. ;-) Inak ja by som radsej brala bielu vestu... Manzel mal bielu a nevadilo, ze splyva s bielou koselou..
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Ďakujem za radu, už mi kamoška hovorila, nech si zoberiem tú čo mal jej už manžel, a tá sa mi strašne páčila, tak uvidím či sadne aj môjmu skoro manželovi. Keď tak, dám mu ju upraviť. A ako typický chlap predpokladám, že ani nespozná, že tú vestu už videl na niekom inom dva mesiace dozadu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche Ozaj, a tiež som videla tvoj album. A náhodou, netuším čo si to minule hovorila o nefotogenickosti. Ja som nič nepostrehla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky,ako sa mate? Ja prave sedim u kadernicky s nafarbenou hlavou :-D cez vikend som sa doma vytesovala z malej neterky a vcera sme mali s drahym a s mojimi rodicmi letiet balonom,ale nakoniec to nevyslo...
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova zuzi,hlavne pevne nervy zelam,nech to dobre dopadne a cajik nech pomoze :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, konečne sa ozývam, nejako som nestíhala teraz :-) v robote ma vytočili, ale už mám výpove´d potvrdenú, od 1.7 som na úrade práce. no a v sobotu som bola na svadbe bratrancovi, vyskúšala som si obrad z druhého radu zo svedkovského miesta a pomaly som si na chvíľku uvedomila, že o chvíľku to čaká mňa - overila som si, že sme si vybrali dobrú skupinu a kameraman mal super prístup, takže aj to bude super :-) joooj, dobre som sa zabavila, aj keď bolo veľa stresov, keďže som mala na starosti kopec toho, ale nohy ma bolia statočne, na päte mám otlak, takže chodím veľmi zaujímavo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska super, ze ste si to uzili :)
Odpovedať
Baby chcem sa spytat za svadobne licenie 30 Eur nie je vela??? a skuska stoji cca 10-15 eur. Ja vobec netusim ako sa tieto ceny pohybuju. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ja tiež neviem, ako sa pohybujú ceny za svadobné líčenie, teraz v sobotu som bola na spoločenské líčenie a stálo ma to 8,50... a s kľudom môžem povedať, že by to mohlo byť aj svadobné...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?