Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • kamoska mne bude robit uces, a keby som isla napr. do TT sa nalicit tak....co musi byt prve uces alebo vizaz? ci je to jedno???

• @dracica6663  to je asi jedno... ja si robim najprv vlasy, lebo mi ich kadernik bude najprv umyvat, tak nech neznici make up... ale citala som tu uz aj ze kocky mali najprv make up a potom kadernika 🙂

• @dracica6663  vacsinou je prvy uces...

• Sponzor fóra
  • @malaberuska   z dovodu ze sa moze make up pokazit?....
    @bybi  ja som pocula ze nemalo by sa umyvat vlasy v ten den ale den dopredu aby neboli az take jemne...

• @dracica6663  asi ano. ale tak mne napr. umyvala vlasy kadernicka pretoze mi ich davala na natacky 🙂 takze vela bab si to aj preto asi dava. makeup by mi mohla znicit.

• @dracica6663  no ja tiez neviem ci mi bude umyvat alebo nie... Ale idem tam vo stvrtok pred svadbou, tak sa ho spytam 🙂

• pekny podvecer prajem 🙂 ... chcem sa pochvalit, ze mi dnes konecne prisli pancusky a prve sponky, tak sa vytesujem, po par dnoch utlmu sa konecne zase nieco posunulo do kolonky "vybavene" 😵

• @malaberuska  v tom kadernictve ta licili aj uces ti tam robili ? a kolko to stalo? ja som si nasla jednu 10 eur za cestu ze pride ku mne a 60 eur za komplet tak stale uvazujem....

• @dracica6663  mna uces aj s licenim aj s tringeltom vyslo 36 eur 🙂

• @dracica6663  a to som mala komplikovany uces, ktory mi robila 2 hodiny... 🙂

• @malaberuska  ahoj 🙂 mojka, môžeš mi napísať aký si mala plán dňa?? kedy si vstávala, kedy si išla ku kaderníčke, kedy ste sa fotili a tak??

• @simcab  ahoj moja 😵 takze takto:
    4:45 vstavanie
    5:30 kadernicka
    7:20 kozmeticka
    8:10 som uz bola doma
    v klude sme sa poobliekali, pofotili pripravy a z domu sme odchadzali nieco pred 9:30
    10:30 sme boli asi v Rakusku kde sme fotili
    13:30 sme odchadzali
    14:30 sme dorazili ku nam, kde nas cakali hostia tam sa nieco popilo, kavicky atd
    cca 15:30 hostia odisli na miesto cinu a my sme isli nieco po nich, este sme sa povozili v aute a chvilku pred obradom sme uz boli v restike, kde sa to cele konalo 🙂 v klude si vsetci posadili, pozdravili sme sa so starostom a matrikarkou, pokecali a zacalo sa 🙂

casy su priblizne, nepamatam si to presne 😉

• @malaberuska  ty kokso, že o trištvrte na 5 😛 dúfam, že mne sa podarí spať aspoň do 7 😬 😛

• @simcab  tak ja som mala tazky uces a kadernicka odhadovala tak 2 az 2 a pol hodiny cize sme to radsej dali skor 🙂 a kozmeticka bola super lebo ta nam o 6tej uz klopala, lebo nas nechcela nechat same 🙂 strasne zlate kocky tam boli 🙂

• @malaberuska  no som ja veru zvedavá čo povie kaderníčka mne 😛 ale tiež to odhadujem na 1,5-2 hodky s mojimi metrovými vlasmi 😃

• Sponzor fóra
  • @malaberuska  a nemas foto ucesu?

• @dracica6663  to co mam v albume priprav tak taky mi robila 🙂 vlastny este nemam odfoteny, ked budu fotky tak potom bude 🙂

@simcab  no to ano, a to co si mala tu skusku, to ti kolko robila? 🙂 a tak vies my sme zabili dve hodky len cestou do rakuska na fotenie 🙂

• @malaberuska  no tak ten na skúške neviem koľko trval.. lebo mne sa zdalo, že som tam bola zo pol hodiny, no v skutočnosti to bolo hodinu a pol..

• @simcab  ale pekny bol, velmi si bola zlata 🙂

• @malaberuska  parada ja nieco do boku chcem alebo tak ako mas na fotke ale trocha inak...a ake dlhe vlasy mas, aj ty napajali?

• @dracica6663  no nedavala mi klipy ale dala mi len takych par pramienkov pripnute so sponkami.. a vlasy mam dlhe take ako v tom albume co tam mam predsvadobne foto 🙂

• @malaberuska  jeeej, ďakujem 🙂 len budeme musieť doriešiť vlasy okolo tváre, lebo si pripadám taká divná, keď mám holé čelo 😃 ja väčšinou nosím vlasy do čela..

• @simcab  mne sa to velmi pacilo a to ta osobne nepoznam a ani som nevidela 🙂

• @simcab  no a ja by som zase chcela zmenu...ja nosim prave naopak ako ty 🙂

@malaberuska   tak to mas ale dlhsie vlasy nez ja

• @dracica6663  no tak urcite potom bude potrebovat pricesky.. skus si najst kadernicku a dohodnut sa s nou, to by bolo najlepsie 🙂 ona bude vediet co a ako 🙂

• @malaberuska  tak asi pri ucese mala by byt aj skuska....na ,,ostro,, to asi nejde 🙂

• @dracica6663  ja som mala skusku ucesu ze mi len s kulmou skusila ako mi drzia nakulmovane vlasy a na rychlo poprepletala cize z toho nebolo v podstate nic a potom isla naostro a vyslo jej to na milion % 🙂 a davali mi nakoniec natacky... a este aj taku vypln mi davala do vlasov hore, ktoru nebolo vidiet a cele to tak podvihlo 🙂

• dobré ránko babule 🙂 nemám síce dnes vôbec čas, ale musím sa odreagovať a hlavne ukľudniť, tak som vás prišla pozdraviť a trošku vypnúť 🙂 ako sa dnes máte? 🙂

• @wera.g  ahoj weri.. prišla ti sms??
    ja sa mám dnes celkom fajn, len som sa zobudila na to, že ma strašne bolí bedrový kĺb 😞 nechápem z čoho to môže byť, no vôbec to neprechádza.. dúfam, že do svadby to prejde, lebo kolega mi vravel, že jeho to bolelo takmer 2 mesiace 😬

• @simcab  jooooooooooooj moja prišlaaa, prepááááč, úplne som zabudla odpísať 😞 Teším teším moc, že to prišlo v poriadku, krabička v krabičke 🙂))
    Joj no to nie je nič príjemné 😞 Skús si kúpiť taký ten gel na kĺby, to dosť pomáha, drahého tiež bolel a pomohlo mu to 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov