Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
kamoska mne bude robit uces, a keby som isla napr. do TT sa nalicit tak....co musi byt prve uces alebo vizaz? ci je to jedno???
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 to je asi jedno... ja si robim najprv vlasy, lebo mi ich kadernik bude najprv umyvat, tak nech neznici make up... ale citala som tu uz aj ze kocky mali najprv make up a potom kadernika :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 vacsinou je prvy uces...
Odpovedať
@malaberuska z dovodu ze sa moze make up pokazit?.... @bybi ja som pocula ze nemalo by sa umyvat vlasy v ten den ale den dopredu aby neboli az take jemne...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 asi ano. ale tak mne napr. umyvala vlasy kadernicka pretoze mi ich davala na natacky :-) takze vela bab si to aj preto asi dava. makeup by mi mohla znicit.
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no ja tiez neviem ci mi bude umyvat alebo nie... Ale idem tam vo stvrtok pred svadbou, tak sa ho spytam :)
Odpovedať
pekny podvecer prajem :) ... chcem sa pochvalit, ze mi dnes konecne prisli pancusky a prve sponky, tak sa vytesujem, po par dnoch utlmu sa konecne zase nieco posunulo do kolonky "vybavene" x-)
Odpovedať
@malaberuska v tom kadernictve ta licili aj uces ti tam robili ? a kolko to stalo? ja som si nasla jednu 10 eur za cestu ze pride ku mne a 60 eur za komplet tak stale uvazujem....
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 mna uces aj s licenim aj s tringeltom vyslo 36 eur :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 a to som mala komplikovany uces, ktory mi robila 2 hodiny... :-)
Odpovedať
@malaberuska ahoj :-) mojka, môžeš mi napísať aký si mala plán dňa?? kedy si vstávala, kedy si išla ku kaderníčke, kedy ste sa fotili a tak??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahoj moja x-) takze takto: 4:45 vstavanie 5:30 kadernicka 7:20 kozmeticka 8:10 som uz bola doma v klude sme sa poobliekali, pofotili pripravy a z domu sme odchadzali nieco pred 9:30 10:30 sme boli asi v Rakusku kde sme fotili 13:30 sme odchadzali 14:30 sme dorazili ku nam, kde nas cakali hostia tam sa nieco popilo, kavicky atd cca 15:30 hostia odisli na miesto cinu a my sme isli nieco po nich, este sme sa povozili v aute a chvilku pred obradom sme uz boli v restike, kde sa to cele konalo :-) v klude si vsetci posadili, pozdravili sme sa so starostom a matrikarkou, pokecali a zacalo sa :-) casy su priblizne, nepamatam si to presne ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@malaberuska ty kokso, že o trištvrte na 5 :-p dúfam, že mne sa podarí spať aspoň do 7 :-N :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab tak ja som mala tazky uces a kadernicka odhadovala tak 2 az 2 a pol hodiny cize sme to radsej dali skor :-) a kozmeticka bola super lebo ta nam o 6tej uz klopala, lebo nas nechcela nechat same :-) strasne zlate kocky tam boli :-)
Odpovedať
@malaberuska no som ja veru zvedavá čo povie kaderníčka mne :-p ale tiež to odhadujem na 1,5-2 hodky s mojimi metrovými vlasmi :-D
Odpovedať
@malaberuska a nemas foto ucesu?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 to co mam v albume priprav tak taky mi robila :-) vlastny este nemam odfoteny, ked budu fotky tak potom bude :-) @simcab no to ano, a to co si mala tu skusku, to ti kolko robila? :-) a tak vies my sme zabili dve hodky len cestou do rakuska na fotenie :-)
Odpovedať
@malaberuska no tak ten na skúške neviem koľko trval.. lebo mne sa zdalo, že som tam bola zo pol hodiny, no v skutočnosti to bolo hodinu a pol..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ale pekny bol, velmi si bola zlata :-)
Odpovedať
@malaberuska parada ja nieco do boku chcem alebo tak ako mas na fotke ale trocha inak...a ake dlhe vlasy mas, aj ty napajali?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no nedavala mi klipy ale dala mi len takych par pramienkov pripnute so sponkami.. a vlasy mam dlhe take ako v tom albume co tam mam predsvadobne foto :-)
Odpovedať
@malaberuska jeeej, ďakujem :-) len budeme musieť doriešiť vlasy okolo tváre, lebo si pripadám taká divná, keď mám holé čelo :-D ja väčšinou nosím vlasy do čela..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab mne sa to velmi pacilo a to ta osobne nepoznam a ani som nevidela :-)
Odpovedať
@simcab no a ja by som zase chcela zmenu...ja nosim prave naopak ako ty :-) @malaberuska tak to mas ale dlhsie vlasy nez ja
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no tak urcite potom bude potrebovat pricesky.. skus si najst kadernicku a dohodnut sa s nou, to by bolo najlepsie :-) ona bude vediet co a ako :-)
Odpovedať
@malaberuska tak asi pri ucese mala by byt aj skuska....na ,,ostro,, to asi nejde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ja som mala skusku ucesu ze mi len s kulmou skusila ako mi drzia nakulmovane vlasy a na rychlo poprepletala cize z toho nebolo v podstate nic a potom isla naostro a vyslo jej to na milion % :-) a davali mi nakoniec natacky... a este aj taku vypln mi davala do vlasov hore, ktoru nebolo vidiet a cele to tak podvihlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko babule :-) nemám síce dnes vôbec čas, ale musím sa odreagovať a hlavne ukľudniť, tak som vás prišla pozdraviť a trošku vypnúť :-) ako sa dnes máte? :-)
Odpovedať
@wera.g ahoj weri.. prišla ti sms?? ja sa mám dnes celkom fajn, len som sa zobudila na to, že ma strašne bolí bedrový kĺb :-( nechápem z čoho to môže byť, no vôbec to neprechádza.. dúfam, že do svadby to prejde, lebo kolega mi vravel, že jeho to bolelo takmer 2 mesiace :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jooooooooooooj moja prišlaaa, prepááááč, úplne som zabudla odpísať :-( Teším teším moc, že to prišlo v poriadku, krabička v krabičke :-))) Joj no to nie je nič príjemné :-( Skús si kúpiť taký ten gel na kĺby, to dosť pomáha, drahého tiež bolel a pomohlo mu to :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?