Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@z.junasova super zvládnuté, ja by som asi dostala šok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@havana21 No veď ja som práve v tom šoku bola, neviem si predstaviť aké by to bolo keby sa nebodaj niečo stalo.
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 nj, o týždeň sa už začnem udomácňovať v blave.... teším sa na svoju polovičku, ale na ten zvyšok nie, mám z toho dosť obavy.... hm....a kam by ťa to ešte lákalo okrem egypta? @z.junasova heh, takže si mala veľmi zaujímavý deň :-) ten defekt nezávidím, neviem, čo by som robila, ja som síce mala klinec v kolese, ale to sfukovalo pomaličky, myslela som si, že mi len vyfukuje koleso a stále som dofukovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky :) @z.junasova Zuzi tak to je super ozaj ze sa vam nic nestalo a ze to bolo zadne koleso... Defekty vedia byt velmi neprijemne... Mne sa to sice nstalo a tiez si vobec neviem predsatvit ako by som to zvladla, ale super je ze si to ustala a ze si spokojna zo siat a vsetkeho ostatneho :) @angieska jej tak ty uz budes o tyzden blavacka? verim ze mas obavy, aj ja by som urcite mala. Ale mas tam polovicku, tak ta podrzi a poradi ked bude treba :) @havana21 tak to je super, a kedy asi planujete? vy ste aj stavat chceli, vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
ombré ránko babulienky :-) @z.junasova uff, tak to ťa obdivujem, že si to tak zvládla, ja by som asi spanikárila a netuším ako by som sa zachovala :-N ale hlavne, že sa nič horšie nestalo, že ste v poriadku !
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi nooo, zatiaľ neoficiálna, bydlisko mením po svadbe až, nech nemusím dvakrát :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g Ja som hneď rozmýšľala akému chlapovi zavolám, Miňo bol na výcviku, tak som volala bráchovi, ten nemal auto, ale mne to bolo jedno, som naňho hystericky nakričala, že má ihneď vyraziť za nami a pomôcť nám. :-D Ale našťastie sú ešte aj ochotní šoféri, toľko mercedesov, bmw a pod. áut okolo nás len prefrčalo a nakoniec stará dodávka s dvomi robotníkmi nám zastavila a pomohla. :-) Aj keď najprv som sa bála či nemajú nejaké nekalé úmysly. :-|
Odpovedať
@bybi ahoj áno aj stavať sme chceli, ale chceme sa zobrať až keď bude aspoň hrubá stavba :-) takže ja rátam že asi v oktobri sa vezmeme, čo by si aj drahý mohol zapamätať nakoľko mám vtedy narodky :-D a možno sa zoberieme aj skôr, lebo chceme malú svadbu na MÚ a fotograf no a šaty :-) okrem toho nebudeme mať nič... možno nejaké posedenie doma....
Odpovedať
Profilova fotka
@havana21 aha, tak to ano, to sa da aj tak "na poslednu chvilu" :) Tak dufam ze vam vsetkop vyjde tak ako planujete :)
Odpovedať
@bybi lebo už som kdesi čítala, že sa to nedá stihnúť.... viem že kytičku treba vybaviť cca 2 týždne dopredu, ale neviem ako je to so šatami??????? nevieš náhodou????? ďakujeme... :-)
Odpovedať
@havana21 ale kdeže.. mne povedali, že stačí týždeň.. teda jasné, ak nechceš neviem z akých kvetov.. ak nejaké bežné kvietky, tak fakt stačí týždeň.. šaty tiež môžeš mať aj za týždeň - podľa toho aká si náročná.. lebo už veľa babám sa stalo, že pôvodné šaty, kt. mali rezervované z istých dôvodov nemohli mať, tak na poslednú chvíľu zháňali iné, a boli z nich nádherné nevesty.. :-) fakt, podľa toho, aký je človek náročný a akú má predstavu, no svadba sa dá vybaviť aj za mesiac podľa mňa..
Odpovedať
@simcab no to si aj ja myslím.... ja nie som veľmi náročná, v podstate mi je jedno čo budem mať na sebe, hlavne nech sme manželia a nech sme šťastní :-) takže nič sa nedeje ak by som nemala to čo by som chcela.... aj za mesiac? to by bolo super... len neviem ako to chodí na MÚ ???? asi sa treba nahlásiť vopred však.... a ešte otázočka - obrúčky ako???? či len keď chceme niečo gravírovať sa čaká?????
Odpovedať
Článok sa načítava...
@havana21 no ťažko povedať, či by sa aj tie dali stihnúť za mesiac.. to tiež asi podľa náročnosti.. lebo napr. ja aj malaberuska sme si objednávali od toho istého dodávateľa, a oni ich mali doma do 2 týždňov a my sme čakali cca 2 mesiace..
Odpovedať
@simcab aha!! :-D super... ale tak možno by sme v nejakom zlatníctve si vedeli vybrať... my chceme biele zlato... to normálne v obchode kúpime nie, nemusíme čakať... alebo? a vari nie :-D ale zvyšok by sa mohol stihnúť však?
Odpovedať
@havana21 no tak ale v predajni sú väčšinou len vzorkové.. teda vyberiete si vzor aký chcete, a oni vám vyrobia prstienky vo vašich veľkostiach..
Odpovedať
@simcab takže to tiež treba dopredu dať robiť.... v podstate už aj teraz.... veď obrúčky sa nepokazia.... no nie? :-D zase som o niečo múdrejšia.... Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ;-) vy už máte všetko nachystané?????
Odpovedať
@havana21 za máličko :-) no tak my už máme tak viac-menej všetko, už len kadejaké drobnosti.. najviac sa trápim s autami - kto s kým pôjde na akom aute a tak.. :-(
Odpovedať
@simcab a to sa nevedia ľudkovia medzi sebou dohodnúť? Hlavne aby prišli... tak držím palce aby Vám to všetko dobre dopadlo ;-) už sa Vám to aj blíži pomaličky, treba si to vychutnať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@havana21 tak saty ti neviem poradit kedze ja mam svoje a my sme na obrucky cakali ponad 3 tyzdne hoci na povedali, ze za 2 budu hotove, ale presne ako si povedala, to sa nepokazi a da sa to aj skor objednat :) @simcab simi a co sa nevies rozhodnut s autami, ako sa so zenichom odveziete ci hostia???
Odpovedať
@bybi no tak neviem ako poriešim fotenie, lebo neviem či sa nasáčkujeme 4 do auta (pôjdem ja, fotograf, moja pravá ruka - dobrá kamoška, a niekto kto nás odvezie).. lebo ideme na zle prístupné miesto, tak nechcem, aby išla kamoška na aute.. čiže si musím vybaviť nejakého šoféra.. potom neviem ako pôjdeme do kostola.. my chceme, aby sme sa stretli až v kostole, no už som si vypočula, že to budeme ako cudzí ľudia keď sa stretneme až tam, že to by sme mali ísť všetci spolu od nás z domu :-( lenže ja nechcem trápne odobierky, však by mi to pripadalo smiešne.. tak mi na to bolo povedané, že odobierka nemusí byť, len nech príde drahého rodina k nám, a odtiaľ pôjdeme spolu do kostola.. lenže mne by sa páčilo keby ma videli až v kostole, a aj tak u nás nie sú podmienky na to, aby prišla nejaká návšteva.. a celkovo som dnes z toho nešťastná.. každý len do toho kybicuje - to by sa malo, to sa tak robieva.. a potom mi povie, že no veď ale si sprav podľa seba, je to tvoja svadba.. a ja mám z toho hlavu ako melón :-( sorry za výlevy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab nie v pohode... my sa tiez stretavame az pred radnicou, ja som povedala ze nechcem aby sa k nam niekto trepal, po prve na to nemame podmienky a po druhe, nevidim preco by mamina okrem toho ze musi seba chystat mala este behat okolo hosti... tak sa stretneme az pred obradom, akurat drahehi rodicia s ludmi pridu k nam pod barak a odtial pojdu spolu, kedze neposnaju dobre mesto. A s autom a fotenim mam aj ja stresy, ties este neviem ako to poriesim, kedze my sme traja, mame 2 fotografov a predpokladam ze aj kameraman pojde s nami na fotenie... tiez vobec neviem ako to vymysliet, ale zatial to poctivo ignorujem a nechavam na neskor :-D a vobec nemam momentalne chut riesit svadbu aj tak :-|
Odpovedať
@bybi a čo sa mojka deje?? máš toho veľa v práci??
Odpovedať
Profilova fotka
bybi neviem ci som ti pisala postu, uz nepamatam po svadbe mam toho plnu hlavu, ale my pojdeme autom, nasim vlastnym
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aj v praci je toho vela... aj kopa inych veci ale to nie tu :) Ale idem dneska do kina s kolegom a byvalou koleynou, tak sa aspon odreagujem...:) Len dufam ze tam nezaspim, som skoro nic nespala :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s nie Miska nepisala :) Aaano??? Tak to nam dost pomozete a ja vam dam korunky za benzin :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi s nami si hlavne nerob starosti, ved mi sme tam nato aby ste o nas ani nevedeli :-D :-D :-D
Odpovedať
@bybi jasné, chápem, nemusíš tu písať.. inak v kine sa dobre spí - ja som zaspala už 2-krát :-D raz na wall-e či ako sa to píše, tá rozprávka o robotovi ma uspala do 10 minút, lebo tam nerozprávali iba vrčali :-D a potom ma ešte uspala asi kung fu panda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@michala.s Miska tak ale aj tak ste pre mna aj hostia a chcem aby ste sa dobre citili :) @simcab ja nechcem sem nic vypisovat, lebo neviem kto tu chodi a cita a uz sa mi stalo este na konovi, ze mi tam rodina chodila a ked som dlhsie nic nenapisala, uz bolo ze co sa deje a tak som vlastne zistila, tak som teraz velmi opatrna, ale do IP mozem :) My ideme na bad teacher, strasne sa na to tesim, ja mam strasne rada Cameron Diaz, tak sa snad zabavim :)
Odpovedať
@bybi no tak to je paráda.. ]-( dúfam, že mňa nik nesleduje.. ten film to je nejaká komédia?? tu som o takom filme nepočula - alebo zas má nejaký blbý preklad ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab to je komedia, preklad to bude asi Zla ucitelka. Hra tam aj Justin Timberlake :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?