Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
@bybi áno áno, to som si preložila.. len vieš ako na slovensku prekladajú názvy filmov.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no to viem :-D toto je ono: http://www.areyouabadteacher.com/ Ono na SK to bude asi az neskor, vacsinou su tie filmy trosku pozadu. Tak ako tu sme pozadu za Amerikou :)
Odpovedať
@simcab Skus tie "dobre rady" nepocuvat Simi... mm, ale to sa lahko radi.. Koniec koncov, nakoniec budu vsetci spokojni, uvidis. ;-) U nas tiez boli sem tam pripomienky.. Jedna tetuska dokonca dookola vravela, ze ked nechceme odobierku, tak si nevazime rodicov.. pchee... Hlavne, ze nakoniec sa to jej to veelmi pacilo, ako sme to urobili... My sme isli 4 v aute - my dvaja, fotograf a bratranec, co robil asistenta.. :-D @bybi To mas pravdu, ze nikdy nevies, kto to tu cita.... Kazdopadne silno drzim palce, nech problem prejde skoro!!
Odpovedať
@beronsche no však ja sa o to pokúšam, len mi to už ide na nervy ke´d mi niekto niečo hustí do hlavy, a potom povie sprav si podľa seba.. moja mamina má zas mindrák z toho, že ako to bude keď nepozveme svokrovcov k nám, že si budú myslieť, že ich nechceme v dome, keďže aj prvé stretnutie mali mimo nášho domu.. ja to nechápem, lebo moja mamina vždy bola normálne zmýšľajúca, a teraz je ako stará tetka.. :-( prepáč, ja som zabudla ako ste to mali vy zorganizované.. môžeš mi napísať??
Odpovedať
@simcab A keby len svokrovci prisli k vam? A ostatni hostia rovno do kostola? no ja ti skor mozem napisat, ako sme to my nemali zoorganizovane... :-D mala som to totiz na starosti ja a ja nikdy nic nestiham a vsade meskam, tak to aj tak vyzeralo...:-D V podstate sme z fotenia isli domov a drahy mal prist k nam aj s rodicmi. Lenze im bolo dlho, my sme mobily so sebou nemali a tak sa oni vybrali k nam bez neho, zatial, co on bol na ceste domov.. :-D Takze nakoniec on dorazil k nam o 10 min po nich... Len mi "akoze" dal kyticu a islo sa do kostola. Neviem, ci sa svokrovci dostali dalej ako do chodby... :-D Cast hosti prisla k nam (hlavne rodina), cast cakala v kostole (hlavne kamarati). Ziadne saskarne sme doma nemali... Potom na hostine, po prihovore svedkov, som sa postavila, vsetkych privitala, podakovala za "ucast" a potom som dakovala rodicom - a vsetci sme svorne slzili... :-D Toto podakovanie sa hostom velmi pacilo, lebo to bolo take od srdiecka (ani podakovanie som si "nestihla" pripravit dopredu, tak som improvizovala.. :-D ), rodicia boli velmi dojati... V podstate, to podakovanie sme mali namiesto odobierky... ;-)
Odpovedať
@beronsche no ty si expertka :-D ako som sa dobre zasmiala :-D :-D :-D
Odpovedať
@simcab pred obradom to bol paradny chaos a do toho este dazd... :-D Mne to bolo naramne smiesne, ako vsetci, ze "a kde je zenich preboha?" Tak som im hovorila, ze sa zlakol, tak asi zdrhol... Rodina sokovana a ja vyrehotana od ucha k uchu... :-D
Odpovedať
@beronsche ty musíš byť teda riadny prípad.. :-D
Odpovedať
@beronsche jáj, do kelu, neviem ako to idem urobiť.. vieš, lebo ak by prišli k nám len drahého rodičia plus sestra s mužom a starké, tak to by bola celá ich strana :-D a prišli by, že "dobrý, tak sme tu, simonka, tu máš kytičku a ideme" :-N no ako neviem si to predstaviť :-D
Odpovedať
@simcab hmm a preco nie? Ved drahy pride aj s rodinou, zabucha na dvere, povie, "tak som si prisiel po nevestu", vojdu dovnutra, ty nabehnes, on ti da kyticku, prehodite par slov - podla situacie a mozete ist do kostola. Hlavne, aby neprisli priskoro... radsej na poslednu chvilu... ;-)
Odpovedať
@beronsche obávam sa, že by prišli určite okolo pol piatej, pričom cesta do kostola je 5 min, tak neviem čo by sme toľko robili :-N ach boooooooooooooooooože
Odpovedať
@simcab a kedy sa idete fotit? Asi pred obradom, vsak? Tak sa naspat vratte o 3/4 na pat... potom na to, aby boli dlho u vas nebude uz ani cas... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@beronsche kurnik, na figu to je, mám z toho hlavu ako melón :-N som zvedavá ako to nakoniec vymyslíme, a isto si budem trieskať hlavu o stenu, že aké jendoduché a ideálne riešenie! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab jaaaaaj Simi, nestraš, nad takými vecami som ešte absolutne neuvažovala, u nás bude aj odobierka, ale ako pomestím, všetkých hostí k nám domov, to ozaj netuším.... blaváckych som dala na starosť kamošovi, nech aspoň do penziónu trafia, ale čo ďalej....
Odpovedať
@angieska no veru ťažko je to..
Odpovedať
.. alebo ako môj kamarát hovorieva.. ťažko je ľahko žiť :-D :-D :-D
Odpovedať
@simcab a ako to chcu rodicia urobit? Neboj sa, este mas cas, chvilu na to nemysli a potom ta mozno napadne super riesenie!! @angieska My sme mali na dvore postaveny taky ten stan, porozkladane stoly s pohostenim, tak sa hostia ani dnu netrepali.. :-) Druzicky ich obsluhovali a ked sme odisli do kostola, tak par vopred urcenych ludi (myslim, ze 3) zostalo dlhsie, ze to vsetko ponosili do vnutra.. :-)
Odpovedať
@beronsche ale prosím ťa, nikto nepríde s nijakým riešením, ale to, ktoré poviem ja, nie je dobré.. tak ja neviem.. a aj tak chcem, aby ma videli len v kostole.. len zas nechcem, aby sa niekto cítil ukrivdený alebo čo.. ale na druhej strane je to naša svadba, my by sme si mali plniť naše sny..
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche no to by bol super nápad, kebyže to mám aj kde zrealizovať poriadne :-D bývam v radovej zástavbe v meste, predný dvor nemáme, vychádzame priamo na chodník ulice, vzadu máme maličkú záhradku, je potrebné prejsť cez celý dom, už som uvažovala, že suseda poprosím, aby na jeho ploche sme mohli niečo zrealizovať :-N
Odpovedať
@angieska jaj aha... tak to sa neda, ak nemate dvor... ;-) Tak mozno vam sused dovoli... :-) @simcab urobte si po svojom a mamke povedz, ze nech pozve svokrovcov k vam na nedelu a tak si iste nebudu mysliet, ze ich u vas nechcete... Ake mas vlastne plany na nedelu? :-)
Odpovedať
@beronsche no tak ja som chcela nedeľu urobiť tak, že doobeda budeme v penzi=one, pôjdeme do sauny, na masáž.. a potom pôjdeme po rodine rozdať koláče (to chce drahý).. ale podľa všetkého bude musieť ísť moja mamka už v nedeľu naspäť do nemecka, tak to by bolo úplne naprd.. lebo by som chcela byť čo najviac ešte s ňou :-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránečko kočky, tak začal sa víkend... my ideme dneska maľovať spáľnu... včera sme sa stretli s Peťkou a Weruškou, sú to supeeer baby... som rada, že prostredníctvom tejto stránky som spoznala také fajn osôbky... :) a dúfam, že takých príjemných stretnutí, bude viacej ... :) ... kočky prajem vám krásny víkend, tým, ktoré dneska čaká ich veľký deň, nech si ho krásne užijú... :)
Odpovedať
@lucia3006 ahoj luci.. tak to ti verím, že to muselo byť príjemné stretnutie.. dúfam, že pri najbližšom sa už zúčastním aj ja.. ja mám dnes frmol v práci, riadne veľa ľudí :-p tieto soboty ma už zabijú.. ja som rada, že už vôbec vstanem z postele, nie to ešte toľko ľudí obskakovať.. ach, nech už mám dovolenku..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi, dúfam, že teraz už oddychuješ a máš voľno... no nezávidím Ti - tie soboty, celý týžden si v práci a ešte aj časť víkendu :( tak si uži pekný víkend :) no to dúfam aj ja, že sa stretneme :)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska no my chceme ist do Egypta do Taby...uz sme tam raz boli a je tam uzasne, boli sme aj na vylete do Jeruzalema a este by sme chceli ist na vylet do Petry, ktory odtial poriadaju, tak dufam, ze nam to vyjde :) @simcab simi, no nezavidim ti situaciu, co teraz riesis, hlavne ked prichadzas s roznymi napadmi a podla ostatnych su vsetky zle, ale keby mali nieco sami navrhnut, tak to nie...ale nenechaj si pokazit pripravy na svadbu, nestresuj a casom na nieco urcite pridete :-) ved je to vas den, ostatni by mohli pochopit, ze sa treba trosku prisposobit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 tak vela stastia pri malovani :) je super, ze sa vam stretnutie podarilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 Ďakujeeeem, už máme vymaľované :) aj vyupratované... a dneska sa mi prvýkrát podarilo uvariť ryžu (konečne nie sáčkovú) a aj všetkým chutila :) a ty budeš ako víkendovať?
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 jeeej, no tak to gratulujem k uspechu :-D ja som mala tiez dlhe obdobie z ryze obavu a varila som sackovu, ale uz viem ako na nu a moj drahy s jeho tatinom si ju nevedia vynachvalit :) ja som teraz na vikend u mojich rodicov, prisiel brat z Prahy tak som s nim po dlhsej dobe zase bola a dnes sme tu mali moju malu neterku, tak sme mali veselooo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 ja som mala večer tiež návštevu - prišiel bratranec s priateľkou, tak sme pokecali... no už ani ja nebudem mať obavu uvariť ryžu, veď nakoniec som zistila, že je to celkom jednoduché :) :) tak prajem ešte krásny zvyšok víkendu... :)
Odpovedať
@simcab poviem ti ako je to u nás - my s drahým chceme malú svadbu - skromnú, no to si mala vidieť tie reakcie! :-D že to neexistuje aby tam nebola celá rodina a bez hostiny a neviem čoho ]-( ako keby išlo o život, som povedala, naserte ma a spravíme to potajme ako v Slnce,seno a pár facek :-D nikoho nezaujíma či nepotrebujeme pomôcť s niečim len by prišli na hotové a aby to bolo super! No na porazenie :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?