Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • tak ja uz mam vybavenu kadernicku/vizazistku, dik @lucia3006  

• @lucia3006  hehe s ryžou som mala aj ja pekné skúsenosti, tak som sa ju bála variť 😃 ale už som prišla na tú fintu a super, keď už mne chutí moja ryža, tak to je čo povedať 😃 A Tomi je taký zlatý, že aj keby bola rozvarená na kašu, tak ju spapá a povie, že je dobrá 🙂)) Radosť variť potom 😃

• @dracica6663  super, že si to vybavila!!! 😉 ja akurát "rokujem" s druhou vizážistkou, mám v úmysle vymeniť pôvodnú 😃

• Sponzor fóra
  • @simcab  jeeej už funguješ? 🙂 a čo pôvodná sa ti nepáči?

@dracica6663  no super ! teším sa s tebou, že už si zohnala 🙂

• @simcab  a preco chces vymenit co sa ti nepozdava? mne Lucka dohodila svoju sestranicu....pride az ku mne domov okolo 11 h tak mam casu ,,,,mozem si poslat 😃 zartujem asi nebudem ani moct od stresov
    @wera.g  dakujem ti pekne 🙂 je to dost penazi ale tak co uz.....vyde ma to 70 eur uces aj make up + cesta ku mne

• kokso ! že 105 dní ! aaaaaaaaaaaaa nestííííham (po nedávnych skúsenostiach ako tých 100 dní rýchlo ubehne) už teraz mám paniku - veď ja ešte nemám ani len predstavu čo všetko potrebujeme 😕 juuuuuuuuuuj ale zase - teším sa úúúplne moc na drobčeka nášho nádherného ! 🙂))

• dobré ránko prajem 🙂 tak zase pondelok, pre mňa posledné 4 dni v tejto robote, už sa teším, že odtiaľ odchádzam 😐 cez víkend sme boli pozývať s drahým na našu svadbu moju rodinu, celkom príjemný víkend, len sme boli dobre prežratí 😃

• @dracica6663  ale uvidíš aká budeš kráááásna 😉 a čo už je 70 eur za krásu v porovnaní s tými sumami, ktoré idú všade možne pri svadbe, no nie? 🙂 a hlavne, nemusíš sa nikam naháňať, nikam behať, prídu k tebe, budeš mať pohodlíčko, super ! 🙂

• @wera.g  vsak ano o to mi islo aby som nebehala niekam do mesta...a skoro vstavat a podobne...lebo chcela by som sa rano zucastnit vyzdoby domu 🙂

• @wera.g  presne ako moj drahy,aj ked sa mi nieco nepodari,vzdy to spapa a este ma aj pochvali,ze to bolo dobre 🙂 vie totiz,ze som uplne po mojej mame a ked sa mi jedlo ci kolac nevydari,mam chut to hodit do kosa 🙂 (moja mamca takto raz chcela vyhodi kremes,lebo nedrzal tvar. Len len sme ho zachranili a bol uplne mnamkovy 😃)

• @angieska  ahoooj,tak to prajem pekny den a aj zvysok tyzdna 🙂

• @nikol18  hehe presneeee, ja som raz tak vykýblila cesto na palacinky do koša - drahý bojoval za ňho, že sú tie palacinky dobré, ale nedala som sa - nebudem si hanbu robiť takými palacinkami 😃 😃 😃

• @dracica6663  jeeej,no super,ze si vybavila 🙂 mna vyjde moja vizazistka aj s ucesom na 100 eur. Tiez riadna suma,ale videla som jej pracu a verim,ze budem spokojna 😉

• Čaute kočky.. 🙂
    my tiež máme svadbu 2011 .. 10. septembra ale na mňa idú také stresy také že už neviem čo mám robiť..
    prípravy a prípravy.. 🙂 😉

• @nikol18  ďakujem 🙂 popravde to tu už len prežiť, nejak vydržať a zabuchnem dvere s radosťou...no a potom sťahovanie, zariaďovanie, vybavovanie, zvykanie... normálne mám niekedy stavy, že uvažujem, či som dobre zrobila, že idem tak ďaleko atď... 🤔

• Sponzor fóra
  • @wera.g  
    @nikol18  
    @lucia3006  s tým jedlom poznám, keď sa nedarí, som schopná to vyhodiť 😃 a môj drahý je úžasný, stále sa rozlýva, aké je to super a mne potom nos pekne do hora od pýchy vytáča 😬

• @ukecanica  vitaj a gratulujem ku svadbičke 🙂 neboj, určite to dopadne skvelo, veď ešte máš pár mesiacov času - postíhaš, uvidíš 🙂

@angieska  akých máme skvelých chlapov 🙂))

• @wera.g  
    🙂
    Ďakujem.. 🙂 hádam to postíham.. veď mám ešte 75 dní.. 😃 😃

PS: ĎAKUJEM za privítanie.. 😃 😃

• @ukecanica  a čo ti ešte všetko chýba? 🙂

• @wera.g  neviem si vybrať šaty.. 😃 a ešte tie nejaké maličkosti.. 😃 ako napr.. dopnky na krk a uši.. 😃 atď..

• @ukecanica  ešte nemáš šatičky? a máš aspoň nejakú predstavu? 🙂 aaa tak doplnky doriešiš v pohode aj potom, ja som si bižu kupovala v štvrtok pred svadbou, keďže som zistila, že tá čo mám sa mi k šatkám nehodí 🙂

• @wera.g  no..mám predstavu.. 😃 mám jedny v albume.. 😃 a potom sú moje favoritky čo má @ukecana24hod  v albume.. 😃 😃

• @ukecanica  krásny korzet majú ! 🙂 a už si si ich aj skúšala? 🙂

• @wera.g  čo má @uekcana24hod  v albume??.. nie, nie.. 😃 ak tie, tak tie som neskúšala... a v mojom albume tie som skúšala.. ale čo ja viem.. sedeli mi ako.. sú dosť ťažké.. 😃 😃 😃

• @ukecanica  tie v tvojom albume som myslela 🙂 nooo keď sa ti zdali dosť ťažké na skúške, čo potom keď v nich budeš celý deň do noci? to nie je nič moc asi potom... 😬

• @wera.g  tak to téda fakt nieje.. .. 😒 .. dúfam že ešte nejaké nájdem.. 😃

• Baby aaahojte. Ako sa mate? Mam znova otazocku pre Vas 😵 Aku ste mali alebo aku budete mat pesnicku na prvom manzelkom tanci? Dakujeeem.

• @wera.g  tak to bolo dobre 😃 😃 😃 ja som tak minule chcela vyhodit ryzove rezance,lebo sa mi zlepili v jednu gucu,ale drahy ich v poslednej chvili zachranil,za pomoci vidlicky a olivoveho oleja sme ich pooddelovali a nakoniec boli uplne super 😃

• @ukecanica  ahoj a vitaj 🙂 nestresuj z priprav,urcite to zvladnes a uzijete si vas dnik 😉

• @h.a.i.n.y   to mam aj ja dilemu drahy nepomoze ...ze mam ja vybrat a ja netusim...viacere som mala...ale ze budeme mat Laska na 100 let...a cez vikned som zase nasla... Holki -ve snu se vdavam...krasna 😵 ja naozaj neviem...a este musim naucit draheho tancovat...to bude dalsi problem

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov