Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova ďakujemeee :-) on nám písal aj na ceduľky na fľaše, nádherne píše :-) ešte sme mali tabuľku svadba, ale tú nám fotograf zabudol odfotiť :-)
Odpovedať
@dracica6663 Myslim, ze trvaly pobyt si nemusis menit, ak nechces, aj ked uz byvas niekde inde... Ale ak sa ti zmeni meno, musis si novy OP vybavit do mesiaca od svadby...
Odpovedať
@beronsche jaaj tak asi chlapi nemusia potom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak sa nam to nakoniec podarilo, mame kupenu dovolenku a v noci zo stvrtka na piatok letimeeee, tak sa tesiiiim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 jeeeej, blahoželám, to je super :-) užite si to poriadne a držím palce, aby ste sa už vrátili traja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska dakujem, si zlata :-D myslim, ze poriadny oddych si po poslednom roku naozaj zasluzime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 no a kam vám to vyšlo?
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska nakoniec ten egypt - konkretne taba, kde sme aj chceli, len iny hotel, ale tento by mal byt tiez super, lebo kolegynka v nom minuly rok bola a chvalila a cez inu cestovku :-) hlavne ze idemeee a budeme oddychovat a slnit sa...musim trosku nabrat farbu do svadobnych siat, lebo ja som riadny smrtak :-D a strasne sa tesim na more a kupanie v nooom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 jaaaaaj, to more tíško závidím, ale prajem ti to, zaslúžiš si po tom zlom roku aj niečo dobré ;-) more je úúúžasné, my sme boli minulý rok v grécku a hneď by som sa balila nazad :-)
Odpovedať
@nikol18 jej tak gratulujem, uzite si to :-) mi na dovolenku nemame ale nabudic rok urcite pojdeme, aj drahy chce ist do Egypta ....potom porozpravaj ako bolo :-) ked das dobre referencie mozno aj mi tam pojdeme :-) hlavne si oddychni a opal sa pekne do hneda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 dakujem :-) tak ja verim,ze bude super. Toto je po 3x co ideme do egypta. 1x sme boli v hurgade,bolo super,ale tam su dost vtieravi domaci,co sa mojmu drahemu nepacilo a povedal,ze uz nikdy viac. Pre mna to vsak bol splneny sen,najma tie vylety po pamiatkach :-) 2x sme boli v tabe a to si nevieme vynachvalit. Tam som draheho nahovorila kvoli moznosti vyletu do jeruzalema a petry. Nakoniec sme boli len v jeruzaleme,ale bol to skvely zazitok :-) takze dufame,ze teraz nam ta petra konecne vyjde :-) taba je uzasna v tom,ak chces pokojne miesto na dovolenku. Nie je tam vobec ruch ako v hurgade a kedze tam ziju prevazne koptski krestania,nie moslimovia,su ovela slusnejsi a vobec nie su vtieravi :-) egypt je moja srdcova krajina,takze ja na 100% odporucam :-D
Odpovedať
@nikol18 :-) dik, ja som chcela ist do stredoz.mora na ostrovy ale drahy povedal ze by sme mohli ist dalej...tak asi tento rok na to nebude ale nabuduci by sme mohli ist
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nikol18 Nikol super, aj my sa chystame buduci rok bud do Ehypta alebo do Turecka. Tento rok uz nemam tolko dovolenky a uprimne ani penazi :) My sme boli v Egypte v Sharme a ja zase len tam chcem sit, ale ja kvoli snorchlovaniu... Je ta naaadherny podmorsky zivot, uzastny :) Pekne si uzite a oddychnite na dovolenke :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 jeeeej supeeer, tak prajem krásnu dovolenku, plnú slniečka a oddychu, tyrkysového mora :) tu si toho tepla asi toto leto moc neužijeme... :(
Odpovedať
Profilova fotka
@wera.g ahoooj Weruška, tak ten videoklip sa mi nedá pridať na fb, je to obrovský súbor, kameraman to urobil tak, že na konci videa to dal ako taký záverečný videoklip a má to nejakých 900MB a fb mi to nezoberie :( a dneska si to pozriem v kľude znova :) jaaaaj kočky, namiesto učenia radšej pozerám videjko z našej svadby :) ja len dúfam, že ma potom vo štvrtok na skúškach osvieti :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi @lucia3006 dakujem kocky :-) no ved aj my musime setrit na svadbu a tak,ale uz sme dlho nikde neboli a po poslednom roku kedy som ja na tom bola zdravotne velmi zle a vsetko zle sa na nas sypalo si potrebujeme velmi oddychnut a nacerpat nove sily :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko kočky :- ) dnes som predposledný deň v tejto práci, nudíme sa tu poriadne, vonku leje a to sme chceli ísť opekať s deťmi na rozlúčku :-/
Odpovedať
@angieska ahoj, to sa aj ja nudim...co uz..to je smola ze prsi vsak si nejaky nahradny plan spravte....u nas sviety slniecko ale zajtra by malo tusim prsat...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 závidím slniečko... u nás včera hrozný vietor, boli sme s deťmi na brané a zmrzla som tak, že som sa do večera nevedela zohriať :-( pršať začalo poobede a prší stále, predpokladám, že bude aj zajtra :-( proste nevýhoda bývať pod Tatrami, tu si tepla moc neužijeme :-| náhradný program mám - moja svadba :-D a deti hrajú karty a šípky, ale ako ich takto udržím 5 hodín.... ]-(
Odpovedať
@angieska hm no to ich moc nebude bavit...a kolko rokov maju?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ôsmaci... výhoda, že sú starší, ale aj tak chúďatá, nikde ich vziať nemôžem, od počítačovej kľúče nedajú, no proste....som rada, že odchádzam
Odpovedať
@angieska jaaj tak to je potom zle...keby boli mladsi tak to by sa aj zahrali samy alebo nejake hry...ale takto...hm..a ty nemas notebook v skole? ze by si im pustila nejaky film...to by cca 1,5 h. mali co robit...
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 mám, ale dnes ho musím odovzdať, takže ho čistím :-S
Odpovedať
@angieska hm no dobre ...a neda sa este na chvilu ho vyuzit??
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no nevýhoda je, že keď pustím film, nemôžem nič na ňom robiť, takže ee :-(
Odpovedať
dobré ránko.. hlásim účasť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab vitaj medzi nami :-) čo máš nové? dávno som ťa nečítala :-D
Odpovedať
@angieska ja som teraz nemala čas na net.. v sobotu som mala v práci veľa práce, a potom doma som len upratovala ako divá.. v pondelok som myslela, že už dušu vypľujem.. bolo mi na figu, lebo doobeda sme s drahým behali - vybavili sme krajčírku, faru, kvetinárstvo.. a poobede som zaspala ako medveď, ani zobudiť sa mi nedalo.. a to som už mala finišovať, a ako na potvoru sme mali potopu doma, práčka zas zahaprovala, tak som riadila, koberce sušila :-D ako úplná tragikomédia :-N a včera ráno o piatej sme išli pre svokrovcov.. to som už bola večer ako motýľ, nič som nevládala :-p ale bola som potešená, že sme drahému kúpili kravatu konečne, a že sú svokrovci doma, aspoň budem mať s kým konzultovať veci okolo svadby, keďže moja mamina je preč..
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab no po pravde, ja som teraz nemala veľmi chuť na net :-| unavuje ma teraz všetko, celé vybavovanie, behanie po úradoch atď :-( pekne máš už povybavované, ja na to asi kašlem teraz, niekedy v júli sa do toho pustím zase....alebo bude svadba s tým, čo už mám vybavené :-D
Odpovedať
@angieska ja som sa rozhodla, že na budúci týždeň pôjdeme dovybavovať všetko, nech už mám pokoj svätý, a budem si užívať posledné dni slobodného života :-) zorganizujeme s babami rozlúčku, nech mám peknú spomienku na nedeľný bolehlav :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?