Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @simcab  jej ze zodpovedna nevesta, to je jake zlate 😃 No ja mam rada vo vsetko poriadok a to solarko som mala naplanovane uz od decembra 😃 Ale viem ze takto mesiac a pol pred mi uplne staci 🙂 do svadby stiham... Menovky som uz konecne domyslela ze ako a tak som ich rovno aj spravila, lebo by som to este 100 krat zmenila 😃
    A ty si sikovna tiez, ved kolko si oznamok musela spravit a krasne si to zvladla 🙂

• @bybi  no to áno.. čo sa týka oznámení, tak som šikovná aj ja 🙂 dnes idem ešte lepiť srdiečka na obálky, a zajtra pekne vyšlem drahého na poštu, nech už letia do sveta 🙂

• @simcab  Hej tak uz rozposielate??? Ja som uz aj zabudla ze sme posielali, ale my sme velmi skoro davali 🙂

• Sponzor fóra
  • @simcab  Podla mna by to malo byt v pohode, ked sa pojdes najprv nalicit a tak cesat. Vacsinou uz dlhe vlasy v ten den kadernicka neumyva, lebo potom su privelmi rozlietane do ucesu.. 😉
    @bybi  no teraz par dni dozadu tu severnejsie bolo riadne horuco.. 🙂
    A menovky budes rucne vypisovat?

Ja mam otrasny den... v noci som velmi zle spala, lebo som zase, uz neviem po kolky krat, mala sen, ze nieco stoji pri okne a zobudila sa s krikom... potom som uz nemohla zaspat... Tak neviem, bud mame ducha, alebo mi sibe... 😃

• @bybi  vraj už 😃 😃 no konečne, že sme sa k tomu dostali 😃 dnes ešte musím vytlačiť oznamká po taliansky a francúzsky. tal ,a zas čaká mašličkovanie 😃

• @beronsche  jeeeemine, to ti nezávidím.. ja som mala obdobie kedy som sa zobudila na to, že niekto mi stojí pri posteli.. 😴 hrozné to bolo..

• @beronsche  juuuuj , tak to je haluz ze niekoho vidis... a uz viac krat sa ti to stalo... A potom ked kricis tak co, to zmyzne?? 😐 nezavidim teda... aj ked mna taketo veci strasne lakaju, neviem ako by som sa zachovala keby som ducha naozaj videla 😬 😃

a ano, menovky budem rucne vypisovat, ale my nemame vela hosti... Alebo ich dam mamine vypisat, ona pekne pise a hlavne rovnako. Ja menim pismo podla nalady, tak nech neni 10 typov na kazdej menovke 😃

@simcab  Simi robite aj talianske a francuzske, budete mat aj zahranicnych hosti?

• @bybi  nie nie, hostia budú len slovenskí 🙂 v zahraničí máme rodinu a známych, preto im posielame oznámenie o tom, že sa berieme.. hádam nikoho nenapadne prísť 😃 kurnik, však ma teraz napadlo, že musím ešte vyrobiť kartičky pozvánkové - POZÝVAME VÁS K SVADOBNÉMU STOLU.. no tak mám dnes veru čo robiť.. aspoň mi to rýchlejšie újde, kým sa drahý vráti z práce..

• @simcab  😃 no to by sa asi hodilo... lebo budes mat zrazu z malej svadby vacsiu ako my vsetky dokopy 🙂

• @bybi  ale asi by bolo lepšie spraviť aj kartičku, že NIE STE POZVANÍ 😃 😃 lebo veľa ľudí berie oznámenie ako pozvánku 😃

• @simcab  my sme preto dali oznamka len pozvanym... a mam na FB oznamko miesto profilovej fotky, takze kto chce moze prist a zablohozelat, ale pochopia ze pozvani nie su 🙂 Mne to prislo ako lepsie riesenie nez posielat vsetkym oznamka, zvlast ked som si ich sama robila 😃 by som o ruky prisla 😃

• @simcab  my sme preto dali oznamka len pozvanym... a mam na FB oznamko miesto profilovej fotky, takze kto chce moze prist a zablohozelat, ale pochopia ze pozvani nie su 🙂 Mne to prislo ako lepsie riesenie nez posielat vsetkym oznamka, zvlast ked som si ich sama robila 😃 by som o ruky prisla 😃

• @bybi  no len u nás je to tak, že oznamko sa dáva aj tým, čo pozvaní nie sú.. a ruky mi neodpadli 😃 😃 😃 😉

• @simcab  aj u nas to tak je, ale ja som tuto tradiciu u nas zmenila... asi viac toho pomenim, ale tak co 😃
    neodpadli??? Tak to mas nejake kvalitne 😃 😃 😃

• @bybi  som si najprv precitala, ze ma to "hryzne"... 😃 😃 😃 😃 Ja tam nevidim nic konkretne, to by som sa asi pos... kedze som strachopud... len mam taky hlupy pocit, ze "tam nieco je".. Vlastne, od kedy sme sa nastahovali do toho domu, nespim velmi dobre...
    @simcab  a ako si sa toho pocitu zbavila?

my sme tiez davali oznamenia len pozvanim.. lebo sa mi nechcelo naviac "maslickovat"...
    Simi, mozno ste mohli davat oznamenia po svadbe, vies take, ze zobrali sme sa dna.. v... 😉
    Babyy trosku vam tie pripravy aj zavidim.. 🙂

• Sponzor fóra
  • @bybi  najkvalitnejšie 😃 😃 ale nie dáke šikovné, keď nevedeli peknú mašličku vyrobiť 😒 ale aj tie naše mašličky sa mi páčia 🙂

@beronsche  vieš čo, ono to nejak samé prešlo.. fuj, ale to bol hnusný pocit, som sa vždy potom k drahému pod paplón musela nasáčkovať 😃 inak som sa vždy snažila ísť večer prejsť, dať si mliečko s medom pre pokojný spánok.. a ani som sa nenazdala, bolo to preč..

• @beronsche  Maji a nepomohlo by vam keby ste mozno postel inak otocili??? Lebo nieco na tom asi bude, ked odvtedy zle spavas... Alebo si daj cesnak pod postel 😃

• Ahojte babulky🙂 Tak dneska som mala tie statnice... dakujem, ze ste ma povzbudili aby som do toho isla a skusila to... takze som to zvladla a od dneska som Bc. Kacennnka 🙂

• @kacennnka  kati, gratulujem!!! veľmi sa s tebou teším!!!

• @kacennnka  jeeeeeej, super, tesim sa s tebou a teraz zahod docasne knihy a sustred sa len na svadbu a uzivaj si prazdniny 😵 😵

• @kacennnka  jeeej, tak to veeelmi blahozelam 🙂 vidis ze si sikulka a teraz uz mas pokoj a mozes sa venovat svadobnym pripravam 😃

• @kacennnka  gratulujeeeeem 🙂 tak teším sa s tebou, mňa to čaká zajtra a ak to výjde tak ja budem odzajtra JUDr. Lucia 🙂 uži si voľno a prípravy na svadby, už sa nemusíš učiť a stresovať kvôli škole 🙂 ešte raz gratulujeeem 🙂

• @beronsche  joj moja, normálne mám zimomriavky, keď čítam, ako spávaš 😞 ja by som už sivá bola asi, som hrozný bojko 🙂 možno sa v tom dome niečo zlé stalo... nám doma istý čas v noci niečo búchalo na povale, bála som sa aj na wc ísť, potom sme dali dom vysvätiť a prešlo to...

• @kacennnka  jeeeej, blahoželám, už to máš za sebou, teraz pekne svadobné prípravy Bc.Kacennka 🙂

• Dakujem moc dievcata ...konecne mam aj ja volno a mozem sa venovat pripravam, uz sa tesiiim🙂

@beronsche  fuuh, tak to fakt nezavidim, ja taketo veci neznasam .. mam strach, hlavne ked som niekedy sama doma v noci (co je nastastie len vynimocne) A manzel s tym problemy nema? Ak by tam nieco bolo, tak zrejme by si nieco vsimol aj on.

• @simcab  joooj simi, mas toho teda strasne vela...hlavne davaj na seba pozor, nech sa z tolkych stresov nezlozis 😐 drzim moc palce, nech sa to uz vsetko ukludni a mozes si trosku oddychnut 🙂

• @beronsche  fuuuha, no ja by som sa asi poskladala 🙂 to si zacala mat problem hned ako ste sa nastahovali, ci az neskor?

• @kacennnka  Blahozelam!!!!! A prijemne prazdniny prajem! 😉
    @lucia3006  drzim palce na statniciach!

@angieska  @nikol18  kacennka - asi ma"strasi" svetlo, pod oknom je totiz poulicna lampa, co strasne silno svieti. Sice mame vertikalne zaluzie, ale su biele , tak su na nic a uz som zavesila aj 2 pary zavesov.. 😃 ale garniza (ci ako sa to vola) je trochu dalej od okna a tak stale mame v spalni na moj vkus vela svetla... Ale je to neprijemne, take sny...
    @bybi  postel prelozena, ale cesnak mi manzel zatrhol.. 😛
    angieska a zistili ste, co vam to buchotalo?

• @kacennnka  aj ja ti blahozelam skvely pocit to musi byt ked uz to mas za sebou....tak si uzivaj prazdininy a oddychuj 🙂 ja ti tisko zavidim 🙂 dufam ze aj ja budem mat take stastie nabuduci rok 🙂 este raz gratulujem 😎

• @kacennnka  gratulujeeem 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov