Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @beronsche  super Maji 🙂 A spalo sa lepsie?

• ahojte.. 🙂 ja som bola včera šikovná - urobila som tie zahraničné oznámenia, polepila som všetky obálky srdiečkami, a tiež som prichystala všetky oznámenia na odoslanie.. zostalo nám ešte nejakých 40 oznámení, hádam sa niekto nájde, komu ich dáme 😃

• @simcab  Tak teraz už len frrrrrrrrrrr na poštu, idem dnes aj ja posielať 😃

• Sponzor fóra
  • @kacennnka  gratulujem , teraz si mozes pekne uzivat pripravy a prazdniny 🙂

• @z.junasova  no my pôjdeme až v pondelok, lebo nestíhame poštu.. 😛

• @simcab  ja som teraz cez obed poslala štyri a zajtra idem poslať len oznámenia niektorým príbuzným, ktorí nebudú na hostine.

• @z.junasova  ja som bola poslať 5 v pondelok..

• citali ste na fb ??? Lucka to dokazala 😃 teraz len oslavovat mozee 😵

• ahooojte kočky
    tak už sa hlásim ako pani JUDr. 🙂 chcem sa vám poďakovať za podporu, za to, že ste na mňa mysleli, držali mi palčeky - pomohlo to 🙂 tak od dneska konečneee dovolenkaaa, aj keď ma čakajú teraz tri služby ale potom dva týždne voľna... a do školy ma už nikto nedostane... 🙂 ako sa mi tu máte? 🙂

• @lucia3006  gratulujem Lucka, tak sup sup oslavovat aj JUDr aj narodky 🙂

• @beronsche  ee, nikdy sme to nezistili, proste to potom prestalo... radšej nad tým neuvažujem, čo to bolo, lebo také myši by som zvládla, ale z duchov mám hrozný strach..... 😬

• mne sa chce spat 😞 strasne sa tento tyzden taha... uz nech je piatok poobede. A ako sa mate babule, nejake plany na vikend?

• @bybi  mi budeme oslavovat...rodicia chceli aj grilovat ale....asi bude prsat 😞 dufam ze nebude...a ty?

• @bybi  jasnéééé 🙂 len dneska iba tak striedmo, zajtra idem do služby 🙂 len som si to ešte ani nestihla uvedomiť... a trošku ma aj únava zmohla... 🙂 ale oslavovať budem celé dva týždne voľnaaaa potom 🙂

• ahojte baby, hlásim sa ako čerstvo nezamestnaná 🙂 zajtra musím navštíviť úrad práce a potomsa uvidí, kde ma ďalej pošlú 🙂 ale neodchádzalo sa mi vôbec ťažko, celý deň som sa v robote smiala, robila srandy, decká boli úžasné, toľko som sa už dávno nevystískala s ľuďmi, sľúbili, že prídu zablahoželať na obrad, tak som zvedavá, či si v auguste spomenú 🙂
    @lucia3006  Luci, aj tu blahoželám, už si môžeš užívať 🙂
    @simcab  tak teda Simi, pošlem adresu a jedno oznamko chcem 🙂

• Sponzor fóra
  • @bybi  baliť budem pravdepodobne, takže taký chaotický víkend 😒

• @angieska  ahoooj, veľmi pekne ďakujeeem, a ideš cez víkend aj do BA? no tak už to máš za sebou, dúfam, že Ti v práci nerobili nejaké problémy s tvojim odchodom... lebo ak hej, tak vieš kde ma nájdeš 🙂 tak si užiješ leto, prípravy na svadbu a potom šup do novej robotky 🙂

• @angieska  ahoooj, veľmi pekne ďakujeeem, a ideš cez víkend aj do BA? no tak už to máš za sebou, dúfam, že Ti v práci nerobili nejaké problémy s tvojim odchodom... lebo ak hej, tak vieš kde ma nájdeš 🙂 tak si užiješ leto, prípravy na svadbu a potom šup do novej robotky 🙂

• @angieska  no tak neviem na čo čakáš 😃

• @lucia3006  no v nedeľu sa asi budem sťahovať, keď sa podarí zajtra vybaviť všetko na úradoch a potvrdiť u doktorky do novej práce papier, ak nie, tak potom v utorok pôjdem 🙂 v robote sa zahrala ceremónia, akože mi poďakovala riaditeľka, tvárila sa, ako jej je ľúto, že odchádzam a tak ďalej a mne mykalo kútikmi, lebo mi nedokázala do očí poriadne pozrieť 🙂 ale nerobili už žiadne problémy, takže toto je už minulosť našťastie 🙂 ľúto mi je len tých 10 rokov.....

• @dracica6663  draci my tiez planujeme grilovacku, trosku oslavit moje aj draheho narodky a kamarat mal vcera meniny 🙂
    @angieska  tak ty si teraz mozes uzivat prazdniny 🙂 ono sa dobre ochadza aj ked vies, ze uz pracu mas, nie? 🙂

• @simcab  už máš na FB 😃

• @bybi  tak dufam ze Vam vide grilovacka a treba oslavit 🙂

• @angieska  ou kej..

• @bybi  jasné bybi, hlavne keď ten koniec bol taký aký bol 😒 trošku obehám úrady, čomu som sa chcela vyhnúť a potom sa môžem vrhnúť na svadbu...dúfam, že sa mi bude chcieť a všetko stihnem 😬

• @angieska  jasne ze stihnes, stale mas este dost casu a tie hlavne veci uz vybvene mas 🙂 co vam este treba vybavit?

• @angieska  tak to som rada... takže sa Ti začína nová etapa života 🙂 tak vykroč do nej tou správnou nohou... 🙂

@simcab   Simi, aj ja si prosím svadobné oznámenie 🙂 a čo moja, už sa to trošku ukľudnilo, či si stále na roztrhanie?

• @bybi  obliecť drahého, organistku ísť vybaviť, menu dohodnúť, kyticu vybrať, menovky vyrobiť, výzdobu do kostola urobiť....a ešte neviem čo, to postupne mi napadne 🙂 a ešte musím pozháňať spodné prádlo, pretože netusím, aká podprsenka je najlepšia pod svadobné šaty 😒

• @lucia3006  ale tak nič sa neukľudnilo, len ja sa snažím na to nemyslieť.. dúfam, že na bud. týždeň budú upresnené koláče a torta.. čiže cez víkend musíme poriešiť, či prídu aj kamaráti na svadbu a podľa toho zrátať počet koláčov.. som zvedavá ako to dopadne 😃

• @angieska  no teraz budes mat uz na vsetko dost casu 🙂 a podprsenka nejaka bez ramienok urcite 🙂 ja mam taku co ma aj silikonovy pas okolo hrudnika, tak dobre drzi. Mala som ju raz aj v praci na skusku a super drzala cely den 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov