Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak nechapem co tak maju niektori strasne s tymi stripterkami. mam pocit ze niektori kamosi mojho frajera tuzia viac po tom ako moj frajer :D som mu hovorila ze mne je to jedno :) len mi to pride trapne ze ho do toho tahaju pri com on sa vyjadril ze on na to nema naladu ist s nejakymi chalanmi (kt ani poriadne nepozna) na nejaku party kde sa ozeru vsetci okrem neho (nepije vobec). ale svedok furt tlaci ze to MUSI byt. pili mi tym nervy :(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi inak ja mam rozlucku den pred tvojou svadbou :-D len ja mam taky netypicku, budem tam mat viac chlapov ako bab, kedze ideme von z roboty a je to skor chlapsky kolektiv :-D a tiez by som na to chcela speci tricko :) teda len s napisom buduca nevesta :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vianocnystromcek tiež mám pocit, že tí slobodní si rozlúčku viac užívajú (striptíz+pijatika) ako ženísi :-|
Odpovedať
@bybi no tak ty na mňa veľmi myslieť nebudeš, keď sa budeš liečiť z opice :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ja napr po rozlucke nejako netuzim. je to taky sprosty zvyk. ja si uzivam toho tolko a mam ine priority jednoducho ako sa tlacit do nejakej ozieracky rychlo rychlo pred svadbou. navyse dve baby z partie sa neznasaju a prave tie dve lubim a chcela by som ich pri sebe. takze to je o nicom no:) a frajer to nejako extra nechce. jemu sa protivi chlast a take ozrate kluby ( na stastie:D) len niektorim to proste nedochadza. asi pozeraju moc usa filmy :D
Odpovedať
Profilova fotka
@vianocnystromcek no to sme podobné typy, ja by som aj rozlúčku brala, ale žiadna chlast party, na ktorú si nebudem ani pamätať :-) ale u nás to je komplikované tým, že kamošky už majú rodiny, bývajú ďaleko, takže nič také neprichádza do úvahy
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ved aj to ze nemame 20 rokov. mame svoj byt, svoj zverinec ktory proste len tak na noc ci vikend opustit nemozeme. bud su ludia cerstvymi manzelmi alebo rodicmi a oni posledne na co myslia je nejaka gogoparty v bare do neviem kedy. proste sme z toho nejako von :) navyse frajer to tak komentoval ze to najlepsie gogo ma doma :-D (ale to im nevravel :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Simi ja si tvrdo vbijam do hlavy ze sa neopijem... :-D ked ja vobec nepijem, ani teraz na grilovacke, 2 glgy vina, nejako mi to nechuti, ale s touto partiou vzdy ked idem tak to prezeniem... tak uz teraz sama seba presviedcam, ze tento krat to tak neskonci :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, necitala som vas, len vidim, ze sa bavite o rozlucke:) Citala som zaujimavy clanok, dufam, ze nam sa to nestane :D http://diva.aktuality.sk/clanok/30156...
Odpovedať
Baby co ste mali na svadbe ake jedla ???
Odpovedať
@kacennnka no to mi pripada ako vymyslene...tolko penazi minutych a pre nic :-) Ja stále hovorim ze alkohol je zbytocne pit len nepríjemnosti robi
Odpovedať
@kacennnka @dracica6663 ahojte :-) aj mne to príde dosť nereálne.. však a ako je možné, že ju nikto nehľadal?? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@simcab ahoj ti uz budes mat o chvilku svadbu...ake menu budete mat? ja vobec netusim :-( a kolko chodov budete mat, je 5 hodin vela odstup od jedneho chodu a druheho?
Odpovedať
@dracica6663 no tak ja ti veľmi nemôžem ísť príkladom, keďže nemáme klasickú svadbu.. ale čo sa menu týka tak by sme chceli 2 druhy mäsa grilovaného v bylinkovom páci, k tomu hranolky a ryža + zeleninové obloženie.. jasné, že predjedlo - to bude mozzarela s paradajkou a bagetou a slepačia polievočka z domácej sliepky :-) chudera sliepka, ešte si behá po dvore :-N a potom už budú len obložené misy..
Odpovedať
@simcab a ake misy oblozene? nejake varene,pecene mäso? alebo len take ze sunka,syr a pod.?
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 My budeme 3 chody: 1. chod o 17:00 Slepačia polievka, Kačica, knedla, kapusta, lokše, pečienka, vermuth, 2.chod o 21:45 Pečené kuriatko, ryža, zemiaky, kompót, obloha a 3.chod niekedy po polnoci asi o 01:00 Bravčový rezeň, zemiakový šalát. A ešte budeme mať aj obed pre hostí o 14:00 Perkelt so zemiakmi - toto je tam typické ako svadobný obed, ja skôr poznám guláš, ale hovorili mi že perkelt varia vynikajúco.
Odpovedať
@dracica6663 v podstate len studené - šunky, syry, zelenina.. no chcem aj šaláty majonézové a k tomu rezne.. len to musíme ešte dohodnúť.. @z.junasova zuzuľka, ďakujem ti za oznamko, včera ku mne dorazilo.. je fakt krásne, a vôbec nebadať, že by ho nerobila nejaká firma ;-) a klobúk dole pred tvojou piplačkou s mašličkami! x-)
Odpovedať
@z.junasova tazke budete mat tam urcite rezervy casove ked 1 chod o 17 hod a druhy az okolo 22 h. my mame obrad o 16 h a jest budeme cca 18 h. a chcela som druhe jedlo okolo 22.30 a mama povedala ze to je asi neskoro... :-| a kolko ludi mate? nemate to vela chodov...ja si ale naozaj neviem predstavit ako moze niekto jest tolko jedla...vsak aj zakusky tam budu...ja asi ani ten druhy chod nebudem jest...
Odpovedať
@dracica6663 podľa mňa to nie je veľký časový odstup..
Odpovedať
@simcab tak ale su tam aj zakusky...nie?..tak ale potom by to asi bolo malo a popolnoci zase dalsi chod nie?? a to tiez nemozem vediet kolky tam zostanu ,,rano,,
Odpovedať
@dracica6663 po polnoci by som dala už len nejakú kapustnicu alebo také niečo, nie menu na tanieroch.. lebo fakt nevieš koľko toho prichystať.. príp. by som to riešila ako drahého sestra - spravila by som teplý aj studený bufet/švédske stoly, a to je dobre, že potom sa to dá všetko čo ostane pekne zbaliť, a vziať domov..
Odpovedať
@simcab hej aj ja som nad tymy sved.stolami rozmyslala, lebo dam im to neviem aku hodinu by bolo najlepsie a budu si brat kedy budu hladny....a ked to neskor ochladne len sa to prihreje ....a to mozu jest aj neskor ked toho bude viacej...
Odpovedať
@simcab ahoj a co take mala na tych svedskych stoloch? to teraz vacsinou vsade ponukaju, ja tiez budem mat len 1.chod klasiku a 2.+.3.chod budu svedske stoly
Odpovedať
@dracica6663 ved to bude v tych pultoch, neviem ako to nazvat, ale co udrziava teplotu
Odpovedať
@angel1979 no hej toto neviem ci ten majitel to ma...na to sa vsetko musim ist spytat
Odpovedať
aha, tak sorry, ja budem mat v restike a si myslim, ked mi ponukla svedske stoly, tak dufam, ze bude mat tie boxy
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Ďakujem za pochvalu simi, tie mašličky boli fakt fuška, ale stálo to za to. @dracica6663 My máme obrad o 15:30 aj s omšou, tak rátam cca 1hod., takže ten prvý chod bude cca 17:00 až 17:30. Druhý sme dali preto tak neskôr, lebo prvý chod je dosť sýty a o deviatej sa nám zdalo skoro preto, lebo u kamošky to tak bolo a nevládali sme jesť. A to mala prvý chod klasika kura a druhý sviečkovú. A ak náhodou bude veľmi teplo tak to už vôbec sa ľu´dom nebude chcieť tak skoro jesť. Inak máme 70 ľudí, ale myslím, že na tom nezáleží. Sesternica mala 120 ľudí a tiež mala tri chody.
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 ahoj, my sme mali obrad o 16tej, cca okolo 17:30 sme mohli zacat papat s tym, ze sme povedali casnicke, ze sa nemusia nikam ponahlat nech kludne davaju pauzy medzi predjedlom, polievkou atd a nie ze ani nedojeme polievku a uz tam budu nosit hlavne jedlo.. kludne sme sa najedli takto. potom sme mali mat grilovane - pstruhy, vykostenne stehna, rebra, br.panenku, zemiaky v alobale, zeleninove a ovocne misy atd.. a to prisla o 9tej ze kedy to cca chceme pretoze po polnoci sme mali gulas z diviny.. ale mne sa to zdalo, ze sme len predchvilou dojedli to hlavne jedlo :-) tak nam to ale okolo 22ej doniesli, ti co vladali sa najedli a bolo to potom v tych teplych misach.. po polnoci okolo jednej bol potom gulas z diviny a to uz fakt boli vsetci "prezraty". kopa jedla zostala nam a este gulas sme nechali v restike.. bolo toho strasne vela. toto je nasa skusenost, mozno trochu pomoze :-)
Odpovedať
@malaberuska no vsak o toto mne ide ze ci to nebude vela...a ako to casovo rozlozit. Lebo mäso je syte hlavne teda hlavne jedlo a polievka...a potom budu zakuszky jesta hned zase dalsie jedlo sa mi zda moc naraz aj keby boli len 3 hodiny odstup
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no nam tolko jedla pozostavalo ze az... ale zas to bolo take fajn, ze kazdy si "žďobol" kedy mal chut.. ono je to tazko povedat ale asi by som nemenila za dva chody.. mozno by som zvolila mensie porcie hl.jedla lebo teda my sme mali strasne velke ale ked sme sa dohadovali s kamoskou casnickou tak povedala, ze sak sa nezje ved cena je ta ista tak co... a teda z hl. jedla som zjedla asi tak polovicu :-) niekto to zjedol cele a potom o tej 22ej uz nevladal tie dobrotky :-) a my sme mali - Prosciutto so zltym melonom + pizza stangla, slepacia polievka, br. panenka na dubakovej omacke + pol ryza a pol opekane zemiaky...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?