Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Ahojte babule 🙂

Mne sa dnes tiez snivalo o svadbe, ale nieco zle, nieco sme nestihali alebo neviem... nepamatam si uz, ale viem ze nieco neslo podla planu 😬 😃

• @bybi  neboj bybi, všetko pôjde úplne úžasne, pretože tie horory sa ti snívajú a prežívaš ich už teraz 😃 u mňa to také isté nie je vôbec, mne sa nesníva ani dobré ani zlé 😬 no o tom, ako bude deň prebiehať, nemám ešte ani šajn, síce tú tému začneme, ale nikdy nedokončíme 😃 a stále sme sa nedostali k nácviku prvého tanca, to bude celkom sranda ešte 😬

• inak, práve robím predbežný plán na svadobnú cestu....nemáte nejaké návrhy, čo by sa dalo pekné vidieť v Čechách? 🙂

• Sponzor fóra
  • @angieska 😃 no mi sme minule zacali som mu ukazala kroky k valciku a asi 2 minutky sme tancovali a povedal ze to je lahke a uz sme skoncili....tak co uz s nim narobim 😃
    mne sa paci Praha...alebo potom nejake hory co tam maju...

• @angieska  My sme zatial len raz skusali prvy tanec... A sme si hovorili ze zacneme cvicit a odvtedy nic... A to uz bolo aj 3-4 tyzdne dozadu... Ale budeme musiet zacat... Len ked ja nemam ani cas, potrebovala by som ason 26hodinove dni, nech mam na vsetko cas 😐 ach jaj...

• juchuu babule včera sme si s manželom rezervovali svadobnu cestu na kretu, tak sa veľmi teším.

• @dracica6663  no ja som trošku pokojnejšia po bratrancovej svadbe, ukázalo sa, že mám super partnera, perfektne sa zabával, vkuse so mnou tancoval, ale akonáhle odbila polnoc a chvíľka bola pauza kvôli odčepčeniu, moja polovička zalomila v sklade medzi koláčmi 😬 takže som sa už bavila sama do rána, keďže som potrebovala sviežeho na šoférovanie nad ránom 🙂 jedine ten viedenský valčík ma trošku desí, ale tak snáď sa aj k tomu dopracujeme 🙂
    no Prahu máme v rozpise, ale len ako okrajovú možnosť, má tam sesternicu, takže tam môžeme kedykoľvek skočiť, skôr nejaké iné miesta hľadám....

• @michala.s  super, a kedy odchadzate ???

• @bybi  s tými dňami mi niečo hovor 😐 ja sa pol dňa nudím kým je drahý v práci a keď príde, zrazu nie je čas už na nič, o chvíľu treba ísť spať 😞

• az po kačkinej svadbe dovtedy nejako nie je casu

• @michala.s  blahoželám, to budete mať super 🙂

• @angieska  no to mas super ja sa obavam ze tym prvym tancom aj skonci ze to uz bude aj posledny 😞 ze valcik by zvladol ale ze potom ako bude tancovat...som mu povedala ze ako chce...vsak nie je nikde nejaka sablona podla coho sa ma ist.....

• @michala.s  vsak to tam bude akurat teploty...v septembri vsak? Aj my sme chceli ist, niekam ale to sa asi uvidi az po svadabe ci sa pojde alebo nie tento rok...

• @dracica6663  a tak myslím, že sa zabaví, veď v podstate každý bude na parkete a bude chcieť byť s tebou 😉 ja som sa tiež obávala a nakoniec ma on ťahal na parket 🙂 bral to ako reparát po poslednej neúspešnej zábave, takže bol na seba hrdý, že som bola spokojná 😃 skôr sa obávam, aby mi nezalomil po polnoci 😬

• @angieska  no to je asi uz jedno po polnoci to tam asi vela ludi uz nebude a aj ty budes viacej unavenejsia...vsak chilu posedite porozpravate sa s hostami a potom par tancov a zase posedite a tak...vsak ako bude vladat 🙂 neboj, toho by si sa nemala az tak bat

• Sponzor fóra
  • @dracica6663  no posedieť nemôže, to bude zaspávať 😃 ale niečo na neho vymyslím, žení sa len raz v živote, musí to zvládnuť 😃

• @angieska  no vsak uz niejake zeny nahovoris aby ho zobrali tancovat ak bude zaspavat 🙂

• @dracica6663  mne sa sniva az moc a stale, ze stresujem, ze to nie je dobre a to nestiham, som uz zufala a to uz sa mi sniva vyse pol roka

• @angieska  ked ja sa ani nemam kedy nudit... doobeda v praci, poobede v druhej praci 😃

• ja mam zase tiez podobny problem, ja mojho tancovat nedostanem, len take 'plouzaky', tak neviem ako to bude vyzerat, on ani nema rad nasu hudbu a greci maju typicky ten svoj tanec, tak ja neviem, co bude a ci vobec bude tancovat, lebo ked som mu povedala, ze celu noc musime tancovat, tak povedal, ci srandujem a on ma zas problem, lebo ja chodim spat so sliepkami, ci mui tam nezaspim 😐 , dufam, ze nie 😉

• @dracica6663  jaj, tak to určite sa nájde niekto, kto ho bude ťahať, problém je jediný, že on je potom max nespoločenský, keď chce spať 😒

• @bybi  nj, v robote to zbehne, ja som teraz nezamestnaná, tak sa nudím 😃

• ja som dnes taká happy baby 😃 zarezervovala som nám apartmán na našu svadobnú noc 🙂 veľmi sa tešíííím
    a taktiež sme sa rozhodli, že budeme mať večeru podľa pôvodného plánu - len najbližšia rodina, a potom okolo desiatej prídu aj naši kamaráti - okolo 20 ľudí.. tešííím sa, bude paaaaaarty 😵

• @simcab  super Simi 🙂 naša svadobná noc sa bude konať cca o 5 dní neskôr, keďže ja ostávam doma a drahý ide ešte do roboty 🙂 a ešte musíme nájsť nejakú izbu v Krakowe na tú príležitosť 🙂

• @angieska  jáj, no dúfam, že my budeme mať svadobnú noc vtedy kedy sa patrí 😃

• @angel1979  hihi 😃 napodobne zo spanim...ked sme zacali spolu chodit sme isli na disko on nechcel tancovat a tak sama nebudem a som sedela vedla neho celu noc az som zaspala...to bola fajn diskoteka tak som si pospinkala 😃 to tu vsetci chlapi taky ze neradi tancuju....

• @simcab  Super Simi 🙂 My zostavame spat tam kde je aj hostina, ved ty si tam bola tusim 🙂

• @bybi áno, my sme tam boli papať.. a akurát mali vyzdobené na svadbu 🙂 krásne to tam bolo, a aj jedlo bolo chutné 😵

• @simcab  Tak to som rada, lebo my budem mat v tej prednaj sale svadbu, v tej restike, kedze nas je len 40... ta druha sala je asi pre 120 ludi, tam by sme sa stratili 🙂

• @bybi  neviem si to už nejak dobre predstaviť ako to tam je.. tam v tej prednej časti je aj bar, že??

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Svadobné foto a video podľa vašich predstáv ... profi kvalita, skvelá cena, maximálne príjemný tím, na ktorý budete mať iba tie najlepšie spomienky