Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @lucia3006  no dúfam, že sa nám to podarí tento týždeň.. teda musí sa 😛 bohatstvo, ja neviem porátať tie koláče sprosté, a koľko budem každému dávať do výlsužky.. a včera som uvidela zoznam, čo ide svokra vypekať - 14 druhov suchého pečiva - no som zvedavá, či sa to poje 😃

• @simcab  my sme do vyslúžiek dávali 15kusov a na osobu sme rátali asi tak 4-5kusov a stačilo to 🙂

• @lucia3006  no len ako mám teraz rátať koľko plnkových objednať, keď svokra napečie milión suchých???

• Sponzor fóra
  • a ake kolaciky davate robit? co nesmie chybat? ja velmi nie som kolacikova, viem, ze mamka pomoze vybrat, ale chcem od Vas nieco pocut

• @angel1979  my objednáme dobošky, medové rezy, marlenku, punčový, niečo s orechami, a už neviem 😃

• Dobre ranko 🙂

@simcab  Simi nemas za co 🙂 som rada ze som pomohla 🙂
    My davame do vysluziek 15 kolacov a na stol pocitame 3 ks zakuskov. Suche bude moja teta piect, ale vobec neviem ze kolko.

@ladyjh  Janka ggratulujem k svadbicke, napis nam trosku viac 🙂 Idem pozriet fotky 🙂

• dakujem a ovocne nic?

• @bybi  no však aj ja som rak rátala, že kúsok torty, 8 plnkových a zo 5 suchých.. ale keď bude toľko suchých, tak neviem 😞

• @simcab  tak vam zostane, ved to sa nepokazi 🙂 ja by som na tvojom mieste stale objednala 2-3 zakusky na osobu + vysluzky. Lebo kto ma chyt na sladke, vela slaneho mu nepomoze 🙂 A slane, ked budete mat vela, zostane vam po svadbe 🙂

• @bybi  no práveže ona nebude robiť nič slané, iba sladké - suché

• @simcab  aha... tak objednaj este 2 plnene na osobu 🙂 to nie je vela a nemalo by byt ani malo ked budu aj suche 🙂

• @bybi  ok, a do výslužiek??

• @simcab  do vysluziek my objednavame 15, ale ked vy budete mat nejake sladke, mozno 10 a 5 tych suchych??

• @bybi  ďakujem pekne za pomoc.. ale vy budete dávať iba tých 15 koláčov,a tortu už nie asi, však??
    ja som rátala kúsok torty, 8 koláčov + tie suché..

• @simcab  nam vysluzky uz spravia rovno do krabic ked budeme objednavat zakusky na svadbu, takze uz ked to bude nachystane, uz tam nebudem nic dokrajovat potom 🙂

• Sponzor fóra
  • @bybi  ok, vďaka za pomoc 😉

• ahojte 🙂 tak nám sa cez víkend podarilo polovičke konečne oblek kúpiť, bolo to rýchle a perfektne mu sedí, jedine dĺžku nohavíc mu upravia 🙂 inak si užívam to, že v BA je slnko-teda bolo cez víkend, pretože na východe vkuse búrky zúrili.
    @ladyjh  blahoželám k svadbe a prajem všetko naj do manželského života 🙂
    @simcab  waw, tebe sa to už poriadne skrátilo, o chvíľu si pani a potom budeme zariaďovanie riešiť spolu a snáď aj iné "starosti" 😃 ako to tak čítam, asi mám fakt šťastie, že o koláče sa vôbec nemusím starať, jedine to potom budem do krabíc nakladať a rozvážať po rodine 😵

• @angieska  jáj, no koláče sú témou č.1 momentálne 😃 včetci chcú všetkého véééééééééééééľa.. no som ja zvedavá ako to dopadne - podľa mňa ako každý rok na vianoce - že sa bude kvantum vyhadzovať... 😛

• @simcab  ja na tvojom mieste by som dala tých 15 zákuskov a suché potom doložíš... suché koláčiky sa Ti zídu hlavne pred kostolom a aj potom na hostine, lebo sa nebudú topiť a budú môcť byť priamo na stoloch, tie krémové budú musieť byť v chlade...

• @lucia3006  hmmm 15 je veľa.. 😛

• @simcab  tak daj 10 kusov... 🙂 ale kúp si k tomu menšie krabičky, aby sa ti nestalo, že budete mať veľké krabice a aj 15 zákuskov v nej bude vyzerať málo...

• Ahojte kocky, tak sa tu poslusne hlasim 🙂 vcera vecer sme sa vratili z dovolenky, mali sme sa fantasticky, uzivali sme si slniecko, more a all inclusive, kde sme nemuseli ani prstom pohnut 🙂 absolvovali sme vylet do Petry, v tej horucave to bolo dost narocne, ale urcite to stalo za to 😉 tiez sme boli na jednom vylete spojenom s so snorcholovanim/potapanim a mali sme to stastie, ze sme videli korytnacku - karetu a aj sme si s nou zaplavali 🙂
    Teraz sa idem snazit preluskat vsetky prispevky, co som necitala, nech viem, co sa tu za tych 12 dni udialo 🙂 krasny den vsetkym zelam

• @nikol18  jej Nikol vitaj spat 🙂 A tu korytnacku zavidim, zboznujem snorchlovanie 🙂 Oddychnuta?

• @nikol18  jeeeej, vitaj späť 🙂 dúfam, že si si dobre oddýchla a teraz si plná energie 🙂 lúskanie príspevkov nezávidím, mne stačí, keď po dvoch dňoch mám hľadať 😃
    @bybi  už to máme len za mesiac 🙂

• @angieska  @bybi  uz sa Vam to ale krati 🙂
    @nikol18  ahoj ty sa mas oddychnuta, vela zazitkov....super...tu sa toho asi ani moc neudialo

• @angieska  viem, uz len mesiac 😵 A prave mi prisla sms od kamosky ze sa im dnes rano narodilo dievcatko 🙂 A este cakam jednu od druhej kamosky, ktora mala termin v piatok a malemu sa nejako nechce 🙂

• @dracica6663  kráti a poriadne....najhoršie je, že sa prestávam tešiť 😞 na život so svojim drahým sa teším, ale je veľa iných vecí, čo mi tú radosť uberajú 😞 pred časom som uvažovala, ako sa simi môže netešiť, teraz je úplne chápem

• @bybi  jeeeej, tak to sú krásne správy 🙂 no čuduješ sa drobcovi, že mu je u mamy tak dobre? 😉

• @angieska  a co ti ubera tu radost?

• @dracica6663  je toho veľa, snáď to prejde, tu sa veľmi rozpisovať nechcem....v jednoduchosti je to asi priveľa zmien naraz

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov