Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska a to co toto??? Neboj nic, to ta prejde.. Neboj, uvidis ze v ten den budes najstastnejsia nevesta pod slnkom :) (na vychode - na zapade to vykryjem ja :) ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi :-D :-D :-D jasné bybi, na západe mať konkurenciu určite nebudeš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 vitaj späť doma, takže si oddýchnutá, plná zážitkov... supeeeer ... :) ja si užívam dovču u nás doma na slnečných jazerách, aj počasie je horúce... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi @dracica6663 @angieska @lucia3006 oddychnuta som, ale keby boli peniazky, kludne by som sla este na jednu dovcu :-) ale ved kto nie, ze? :-D super, ze je aj o nas teplucko, len mi k tomu chyba nejaka voda, kde by som sa mohla hodit a osviezit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ahoooj novopristahovana blavacka :-) no ako sa dari? dufam, ze na zmenu si uz pomaly zvykas :-) inak co sa tyka tej vasej svadobnej cesty v cechach, urcite sa oplati vidiet zamok Hluboka, je nadherny, romanticky a potom aj Cesky Krumlov napriklad, Lednicko-Valticky areal a tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 ahoj :-) no...zvykám si, ide to pomaly a myslím, že to potrvá dosť ešte, ale snažím sa :-) idem hneď do googla hodiť a pozrieť, či to máme po trase :-)
Odpovedať
Ahojte babulky, uz sa vam to krati, niektorym... Ako idu pripravy? @simcab 15ks zakuskov na vysluzky sa ti zda vela? My sme mali velke a male krabicky a do malych sme davali 15 + kus torty, vo velkych bolo cez 20 ks + torta... :-N Aj mne sa zdalo vela..... Len mojej mamke nie... @nikol18 waw znie to ako dobra dovolenka, super.. :-) Do Petry by som sa hned isla pozriet... :-) @angieska no privela zmien naraz, to je na figu... Kedy zacinas v novej praci? V septembri? Mozno sa to potom zlepsi.. Skus mysliet na svadbu, mozno ti to zlepsi naladu.. :-)
Odpovedať
@beronsche ahoj :-) tak ja myslím, že keď pôjde kúsok torty, k tomu zo 8 kúskov plnkových koláčov plus suché koláčiky, tak to bude dosť..
Odpovedať
@beronsche a to aku velkost mi trrba krabice na 15ks zakuskov? kde si ich kupovala, ci normalne v papiernictve?
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche no začínam 31.8. a uvidíme, čo prinesie nová robota, snáď to bude lepšie.... na svadbu myslím priebežne, ale ani to sa mi veľmi nechce
Odpovedať
@angieska moja, ty si tiež totálne znechutená :-( ja som to tiež mala - najradšej by som sa bola vyprdla na všetko.. ale zas príde čas keď sa budeš na všetko tešiť x-) mne to tiež prišlo - a dnes som len s telefónom na uchu, a vybavujem, a teším sa, ako mi toho odbúda :-) hlavu hore!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab joj ďakujem za povzbudenie, asi sa budem tešiť na to obdobie tešenia sa :-) dnes mi ešte aj nie je nejak extra dobre, takže som rozladená dvojnásobne :-S a večer máme ísť na hrad na Richarda III., tak mi to snáď prejde....
Odpovedať
Článok sa načítava...
@angieska a čo lezie niečo na teba, či čo??
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ale na wc behám dnes nejako :-(
Odpovedať
@simcab aj ja si myslym, ze to bude dost... Len nekupuj velmi velke krabicky.. @angel1979 uf, no ti neviem povedat, ake mali rozmery... My sme ich kupili normalne v papiernictve, obycajne biele, ked sa zatvorili, tak sa vytvorila taka "rucka" a boli z takeho tvrdsieho papiera. Take su lepsie. Mali sme zopar aj z makkeho a tie sa "rozpadavali" pri prenasani... @angieska drzim palce, aby si vecer uz bola ok...
Odpovedať
@beronsche no však sa stále smejem, že malá svadba, tak ani výslužky nemôžu byť veľké :-D
Odpovedať
@beronsche aha a kolko cca stoja, boli aj s obrazkom, ci len ciste?
Odpovedať
@angel1979 my sme mali cisto biele, mne osobne sa to zda zbytocne, sa este aj s potlacou piplat, ci za to platit - tie pekne farebne krabicky su totiz podstatne drahsie... Ale cenu si fakt nepamatam... Tak som ti asi nepomohla... @simcab :-D tak, tak... :-)
Odpovedať
@beronsche nevadi, ja nemam ani sajnu kolko mozu stat ani biele ani farbene, kecze som v zahranici nemam ani ako zistit, ale hadam v kazdom vacsom papiernictve by mali mat, mne ich totiz vela netreba mozno 20ks
Odpovedať
@angel1979 podľa mňa úplne stačia biele, však aj tak sa to zahodí.. a keby som ich veľmi chcela nejak ozdobiť, tak tam len polepím kartičky s menovkami, a dosť..
Odpovedať
dobré ránko :-) tak ja som včera absolvovala skúšku make-upu, a budem spokojná :-) len si musím zohnať nejakú tú emulziu či čo ako podklad pod make-up, aby mi vydržal.. kamoška sa venuje vizážistike, ale tej súťažnej, čiže takéto veci nepoužíva.. no som zvedavá.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab dobré ránko, tak to je super, že sa ti make-up páčil, ja to budem mať na ostro až v svadobný deň, tak som zvedavá. Inak tiež rozmýšľam, či bude mať niektoré veci ten môj vizážista. Ale robieva nevestám make-up pravidelne, tak dúfam, že áno. Ozaj a nemáš aj fotku? :-D
Odpovedať
@z.junasova mám, ale je dáka na figu, lebo som sa zabudla odfotiť keď bolo slniečko.. ale hodím ju sem, len sa musím dostať k tomu, že ju stiahnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Jaaaaj Simi, včera som si na fb pozerala fotky drahého sesternice z dovolenky v Dominikánskej republike a boli také krásne ako raj na zemi, nádhera. Hneď by som tam išla a vykašlal sa aj na svadbu. Keď tak, dali by sme tam nejaký mini obrad na pláži. :-N
Odpovedať
@z.junasova no tak to ti verím.. aj ja som včera povedala, že sa vyseriem na všetky koláče a hostí, a pôjdeme na seychely :-D
Odpovedať
zuzi, chcela som sem dať tú fotku, ale je to strašne zlá kvalita, vôbec nevidno ako som nalíčená..
Odpovedať
ahojte....ja mam taku smolu posledne dva dni :-( az doplacu mi je...stratila som vecera 1 nausnicu ktoru mi dal drahy na narodky pred 3 rokmi...a neviem kde :-( taka som bola smutna z toho a drahy povedal ze to nevadi a ze kupi ine...ale mna to velmi mrzi ked si na to spomeniem :-( |-| a este som vcera nasla poznavaci zajazd ukazala som drahemu povedal ze mozme tam ist...a dnes rano ze to pojdem rezervovat uz tam zajazd nie je :-/
Odpovedať
@dracica6663 ahoj.. moja, to ma mrzí.. :-( ale však ju možno ešte nájdeš!
Odpovedať
@simcab no to by bol zazrak lebo vobec netusim kde a to stalo...mozno ked som isla naobed neviem...ja som nic nezacitila :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Jej Simi, aj ja chcem vidiet make up... asi az po svadbe, co??? @z.junasova Aj ja budem mat make up az na ostro na svadbe :) Ale tak verim ze vizazistka to zvladne, ved oni su zvyknute aj bez skusky malovat... A Dominikanska, no hned by som isla... @dracica6663 draci jooj, neboj, mozno este niekde najdes nausnicku, ja som tak stratila jednu asi tyzden po tom ako som ich kupila a nasla som ju. Od vtedy som uz zase jednu stratila (maju take blbe zaoinanie) a drahy nasiel. Takze mozno aj ty najdes.. A s tym zajazdom, neda sa niekde inde zohnat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?