Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • jaaj kocky, dnes som objavila pri potulkach mestom obchodik, kde predavaju aj svadobne pohare aj postavicky na tortu take rozkosne zabavne.. vyber ako na netovych strankach.. dufam ze do buduceho roka obchod nekrachne a stihnem nieco kupit 😃 je to ine vidiet nazivo a na obrazku z netu.. nazivo boli tie postavicky este krajsie.. ale netusila som ze su take malicke 😃

• tani tak kup si ich teraz a mas hotovo 😃

inaqk baby zabludila som na nete na tu chir. ocel a nasla som tam ceny pohybujuc sa okolo 200 - 400 sk za prstienok..to je fakt take lacne? 😃 😃 😃

• lacne a pekne 😉

• Sponzor fóra
  • biela.ruza keby som to teraz kupila, tak by na to zbytocne sadal prah.. a ktovie co bude behom tohto roka, ci sa nebudeme stahovat alebo co a to by sa len povalovalo.. pockam si 🙂

a tie prstene tak ako hovori rora - lacne a peekne 😉 co viac chciet 😃

• niekto si mozno pomysli ze ked sa kupuju take lacne prstene ze clovek chce stoj co stoj usetrit, ale hlavne ide o to, ze ked sa niekomu take prstene pacia, tak ich cena je len velke plus 😉 ja nepatrim k tym ludom co by dali za obrucky 500 a viac eur, (bez urazky), pre mna je to v konecnom dosledku len vec, ktora je samozrejme dolezita, ale nemienim kvoli nej, alebo na nu setrit stvrt roka. 😬

• presne rora, moja rec.. tiez to nerobim kvoli setreniu, ale kvoli tomu ze chir. ocel sa mi zda praktickejsia.. a nemienim vyhadzovat tolke peniaze za nieco co je s bielym zlatom farbou identicke..

• no baby.. a má tá chir. oceľ aj nejaké negatíva??? či už sama o sebe alebo v porovnaní so zlatom.. 🤔

• Simi ja tu asi budem ten odporca chirurgickej ocele. Podla mna ocel nema svoju hodnotu a slubne prstienky su pre mna nieco co mam nosit do konca svojho zivota tak ako to nosili, babka dedko, mama otec..... My tu mame jedno zlatnictvo kde predavaju obrucky zo zlata za 350obe. My chceme kombinovane biele a cervene zlato a to by mi asi z ocele aj tak nespravili.

• cena zalezi aj od hrubky.. ja nechcem na prste nieco tenke co vyzera ako drot.. 😃 chceme hrube obrucky, za ktore by sme, keby boli z bieleho zlata, zaplatili nad 500 eur..
    z ocele mam dost prstenov, nosim ich dennodenne a nie su na nich ziadne vady - poskriabania atd.. su krasne ako boli na zaciatku.

• veď práve, miška, že aj ja ju chcem mať na celý život (alebo aspoň na 50 rokov - pri obnovení sľubu na výročie zlatej svadby sa dávajú nové 😃 ), tak preto chcem zistiť info, či vydržia pekné dlllllllho.. 😒 a nejaké 2 - 3 - 5 rokov dlho nie je 🤔

• simi pokial chces zlte zlato, tak sa to da.. ale biele zlato straca na farbe 🙂 takze tych 50 rokov isto nevydrzi take ako na zaciatku..
    ocel - neviem.. 50 rokov zial este nemam 🙂

• chceli sme biele.. no teraz by som radšej tú oceľ.. aj kvôli cene.. no bojím sa, aby som to potom neľutovala, že sme šetrili na nesprávnom mieste.. ale veľa báb si chváli tú oceľ, aj titán, tak je to na vážkach.

• no tak to uz musis podla seba.. titan je tmavsi, ako som uz spominala.. ocel ma farbu ako zlato, mozno niekto vidi rozdiel, ale ked, tak zanedbatelny..
    my sme rozhodnuti.. casu mas aj tak este dost 😉

• však ja vem, že je času, ale vieš aká som nažhavená 😃 😃 😃

• tak to ti verim. ja stale ked najdem nieco v obchode, aj by som to kupila, ale potom sa ozve moje triezvejsie svedomie, ktore povie "preboha naco ti to bude tak skoro" 😃 no a to sa uz radsej otocim od danych veci a idem prec 😃

• Sponzor fóra
  • hej, hlavná vec, že topánky sú na ceste 😃 😃 😃

• 😃 ale vahala som ti poviem.. strasne vahala.. 😃 a ani neviem co s nimi budem viac ako rok pred svadbou doma robit 😃 do vytrinky si ich vylozim 😃 😃

• no predsa ich musíš nosiť po byte.. aby sa na nohu prispôsobili! 😉 ja ak kúpim (čo teda silno dúfam) topánky ešte do leta, tak ich vezmem na svadbu otestovať 😃 a teda aj roztiahnuť, aby v deň D nebol problém 😃 a rovno budem mať aj "niečo staré" 🙂

• ja neuznavam toto nieco modre, nieco stare a nieco pozicane.. to je totiz zvyk z ameriky a nie zo slovenska.. ledva dodrzim zvyky zo slovenska a nie aby som este zvyky tych americanov dodrziavala 😃 ani podvazok mat nebudem.. v zivote som o nom nepocula az ked som dosla sem.. jo a este predtym - v americkych filmoch 😃 zbytocne mi bude nieco vadit na stehne, co si potom uz v zivote nedam na seba a do vytrinky to tazko vylozim 😃

topanocky som si objednala cierne a biele.. cierne vezmem na sesterkinu svadbu a mozno potom pouzijem aj na moju k popolnockam alebo co.. a s bielymi neviem co, mozno len tak po byte ako vravis 😃

• ja si tiež nemienim dávať podväzok.. teda ak ho od niekoho nedostanem.. sama by som si to nekupovala..

• ale pocula som ze niekde v regionoch slovenska je s tym podvazkom spojeny nejaky tanec ci co 🤔 no my to nemame.. my mame redovy, na co mi treba /vraj/ kroj, no iste ze ja v kroji traposit nebudem 😃 ja a kroj 😃 😃 haha.. to si ani predstavit neviem tam v nejakych cizmach saskovat.. si nejake pekne satky z pozicovne pozicam 😃

• ja som zavrhla akékoľvek zvyky.. žiadne odpytovanie od rodičov a pod., jedine budeme tradične jesť prvú polievočku z jedného taniera.. inak ništ 😃

• my ani z taniera 😃 ani odpytovanie by nebolo, nebyt vycitiek.. a ja som taka, ze neviem razantne povedat nie, ked uz ide o city.. takze toto este prezijem. ale dala som si podmienku ze ok, toto ano, ale inak bude vsetko po nasom..

• no tak ja som tiež teraz frajerka, že nič nebude 😃 😃 😃 len ešte ktovie čo svokrovci povedia.. oni sú dosť na tradície, obaja roky robili v súboroch a v ich rodine sa tradície dodržiavajú.. hmmm no ale drahý stojí pri mne, a povedal, že je to naša svadba, tak som zvedavá ako to odprezentuje pred nimi.. 😒

• 🙂 hlavne aby to nedopadlo "hadzanim tanierov do hlav" a vsetko bude ok 😃 😃 koniec koncov tych 5-10 minut traposenia pri odpytovani cloveka nezabije 😃

• no ja mám aj iné (myslím, že dosť vážne) dôvody na to, aby odpytovanie nebolo.. a hlavne u nás doma.. čiže plánujem, že by sme sa uvideli až v kostole.. viem, že aj toto sa robí v amerike, ale nie je mojim cieľom mať americkú svadbu 😃

• tak baby ja som zas za tradicie mne sa to paci, aj ked do kroja by som sa nenavliekla, aj ked to pekne ukaze.
    a co sa tyka prstenov tak my chceme zlte zlato, pred tyzdnom sme presli 5 zlatnictviev, 4 boli priserne drahe a za obrucky by sme isto tolko penazi nedali, a nakoniec sme volsli do najdrahsieho zlatnictva a tam mali najlacnejsie obrucky pre ktore sme sa aj rozhodli, tak mi mily povedal ze ked budem mat po skuskach tak ich pojdeme kupit to je v juny tak sa teskam ze uz to zacina byt poriadne vazne. my si uz zaciname pozerat aj pohare a neviem ci tiez tohto roku ich nekupime a nedame ich opieskovat a buduci rok bude aspon klud, budem sa moct v pohodke ucit na statnice a zaroven pomahat pri prerabke domceka a jedine co nam ostane ohladom svadby dokoncit tak to budu len nauky v kostole a zohnat si topanocky na moju malu nohu 🙂

• simi, chapem..

barbora, aj mna cakaju statnice, svadobne nakupovanie bude pre mna relax 😃

• tak ja neviem ci to bude pre mna relax lebo ked sa ucim a mam skusky tak som priserne nervna a hlavne som velky detailista, ktory musi mat vsetko vopred urobene,aby som bola kludna 🙂

• 🙂 chapem.. ja mam detajly teraz v hlave a hlavne povyberane firmy ktorym to dame vsetko urobit.. potom sa to uz len zaplati, poobjednava a pokupi, takze nic nebudem musiet hladat.. no az na saty, ale to bude pred statnicami.. nestresujem vobec.. uzivam si tento predsvadobny cas 🙂 hlavne bude vsetko tak ako si prajeme a bude super.. teda ked to vyjde

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov