Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @z.junasova  Jaj, tak dufam ze aj tebe sa coskoro podari nieco najst... Ja som mala presne tuto istu situaciu minuly rok v januari, tiez nas prepustili lebo prestahovali financne na sever... ta nasla som si lepsiu pracu, tak dufam ze aj teraz sa mi postasti... Len je skoda, ze je to pred svadbou a takto mi to trosku znicilo to tesenie sa...

• @bybi  Takže sa to u vás nejak húfne sťahuje na sever 😃

• @z.junasova  no, je to tam lacnejsie aj ludia menej zarabaju... ale minuly rok to prestahovali zo severu na juh, tak nechapem, preco to teraz davaju naspat..

• Sponzor fóra
  • baby, vy čo máte dlhé vlasy - zvyknú vás "bolieť vlasy"?? 🙂 ja som sa s tým zobudila ráno, že ma bolia na jednom mieste, a teraz už nejdem vydržať 😞

• @simcab  to ta asi bude boliet hlava...vlasy nebolia ...ci?mna zase boli krk zle som asi spala... 😐

• @simcab  Mňa väčšinou boleli len vtedy keď som ich mala veľmi dlho v cope vysoko na hlave. Ja skoro vôbec cop nenosím. Ale podľa toho čo píšeš, tak neviem.

• @dracica6663  ale jasné, že nie vlasy, to je len tak na pocit, že sú to vlasy 😃 neviem vydržať ich mať ani v gumičke ani rozpustené ani nič.. vrrrr

• @z.junasova  tak ja mám vlasy dlhánske, a v poslednej dobe ich mám vkuse v cope, keď je takto horúco 😛 len neviem čo s tým mám robiť..

• @simcab  Ja si dávam vlasy radšej do štipca, neťahá mi to tak vlasy ako gumička.

• @z.junasova  no len moje vlasy po pás sa už nijakým spôsobom nedajú dostať do štipca 😃 a ak sa mi to aj podarí, o chvíľu spadne, lebo sú vlasy ťažké.. na svadbu mi kázala kaderníčka kúpiť 60 sponiek, tak som zvedavá, či nebudem mať 10-kilovú hlavu 😃

• @simcab  Teda neviem či mám závidieť alebo ľutovať takú hustú hrivu 😃 Mne ešte aj začali vlasy viacej vypadávať, asi zo stresu, takže mne bude kaderníčka dávať ešte aj príčesok 🙂 A kolegyne mi akosi hovoria že som nejako pochudla, ale ja som si to nevšimla, tak musím doma hupnúť na váhu. 😃

• @z.junasova  no tak som rada, že mám toľko zdravých vlasov, ale už je s tým oštara.. po svadbe pôjdu dole 🙂

• @simcab  aj moje.... 🙂 ja to tiez tvrdim ze uz bolo dost dlhych vlasov...mam ich len kvoli ucesu na svadbe...

baby neviete ci sa hodi valcik na holki ve snu se vdavam ? mne sa to paci ale neviem ako by sme na to tancovali

• @dracica6663  čosi, to je pomalé.. na to iba anglický valčík - ten budeme mať aj my na ricky martin - private emotion

• @simcab  aky je anglicky valcik? to sa este aj rozdeluje nie je len jeden valcik 😃 moje nervy 🙂

• Sponzor fóra
  • @dracica6663  no nie, klasický valčík je viedenský, to sú tie také otočky, a je to rýchle.. anglicky je pomalý, a má aj iné kroky, proste je to iný tanec.. čo si nechodila na tanečnú, osoba??? 😃

• @simcab  juuuj simi, to poznam, mne sa to stava najma vtedy ked mam vypnuty nejaky uces od kadernicky a potom ked dam dole vsetky sponky, citim asi kazde nervove zakoncenie na hlave 😃

• @dracica6663  ten anglicky mozes poznat pod nazvom waltz 😃

• @nikol18  hej? walz je anglický valčík??

• @bybi  joooj to ma velmi mrzi s tou pracou 😐 , drzim mooooc palceky, nech sa ti podari cim skor nieco nove najst 😉

• @simcab  ano 🙂 hod to do googlu a hned ti to najde 🙂

• @nikol18  ou kej, však ja ti verím 😃 😉

• @nikol18  kurnik, len potrebujem vidieť základný krok, lebo si ho už dobre nepamätáme.. musím večer poňúrať po nete..

• @simcab  staci ked si to hodis do youtubu, tam som nasla vela takych videjok ak spomalenych plus ti tam nejaky clovek do toho rata, takze to dobre vidiet 🙂 napr. tu:

• @nikol18  super! ďakujem pekne 😉

• Ahojte baby tak sa hlásim, už ako vydatá pani 😃 super deň, slniečko, super nálada, kľud a bez stresov... prebehlo to rýchlo ako každá svadba... 🙂 fotenie bola najlepšia časť dňa...super na uvoľnenie sa pred obradom 😉
    sranda bola ked sme sa vrátili z fotenia 14.05 a mojmu pri vystupovaní z auta, praskli nohavice medzi nohami---takááá dzúúúraaa 😃 😃 😃... a rehotali sme sa tomu... a oproti býva suseda krajčírka (nepozná nás ale svokrovcov) a náhodou bola doma, tak sme o 20min. mali zašité 🙂 všetko sme super stihli a o 15.25 sme šťastní vyšli z matriky 🙂
    včera sme sa už vrátili do rakúska... dnes som vybavila hlavné úrady a dôlezite veci ohladom priezviska.. a zajtra prvý pracovný deň... 😛

• @simcab  vies co chodila ked som bola v 1 roc.na ZŠ a nacvicovali sme čaču ale stale tie iste kroky do okola neposuvali sme sa dalej ked som ich uz vedela...tak ma to prestalo bavit a uz som tam nechodila .-) no ale dik za maly ,,kurz,, 😃

• @mirka_martin  mirka, ešte raz vám gratulujem 🙂 a veľmi sa teším, že ste mali taký krásny deň.. 😵

• @simcab  ďakujeme 🙂

• @mirka_martin  gratulujeeeeeem a prajem všetko dobré do spoločného života, veľa krásnych, štastných chvíľ 🙂 som rada, že vám to všetko dobre dopadlo, že ste si to s manželom užili 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov