Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @nikol18  ahoooj Nikol, ako sa máš? ja som sa včera dozvedela, že ak chcem robiť koncipientskú prax, nemôžem popri tom vykonávať iný pracovný pomer - takže som so svojou právnickou kariérou skončila skôr, ako vôbec začala... 😞 ozaj, ako pokračujú prípravy na svadbu? 🙂

• @simcab  Simi ahoooj 🙂 ako pár dní pred svadbičkou? 🙂už si sa rozhodla s kvietkami?

• @lucia3006  ahoj luci.. no kvietky som objednala včera, a budú to pivónie 🙂 bola som si tiež pre svadobné šaty, ktoré ale teraz nemám kde držať 😞 také sú veľké, že všade zavadzajú.. tiež som si včera odniesla šaty na prezlečenie ku krajčírke, lebo mali len veľ. 40, tak mi ich treba zmenšiť.. 😃 ale krajčírka povedala, že nie je problém.. no a čo som najradšej zo včerajšieho dňa, tak to je to, že sme komplet obliekli môjho malého brata 🙂 taký bude fešáčisko 😵 som si myslela, že bude mrnčať pri skúšaní, lebo on to nemá rád, ale bol veľmi zlatý, aj kravatu si ružovú vybral 😵

• Sponzor fóra
  • @simcab 🙂 to je super....mne sa tak pacia chalani v oblekoch ....tak im to svedci...skoda ze tak nechodia kazdy den 🙂

my sme vcera objednali vinko...70 litrov / 90 eur 🙂 a este pojdeme piatok cukrarke definitivne povedat ake zakuzky,tortu ukazat. Tento tyzden uz mi volali zo salonu ze mam prist buduci tyzden na skusanie a upravovanie 🙂 tak sa tesiiiim zase budem mat na sebe tie saticky 😵 uz ich ziadna nevesta nebude mat tak mi ich mozu upravit uz len na mna 😵 😵

• @dracica6663  no my sme mu kúpili len nohavice a košeľu, lebo žiadne sako mu nesedelo 😛 ale aj tak on by to nechcel mať na sebe, tak takto mu bude aspoň pohodlne 🙂
    ja som akurát volala za tortu, že ju nechceme troj ale len dvoj-posch... lebo jednu nám bude piecť svokra, tak nech nie je toho veľa 🙂

• @simcab  no hej aj mi budeme mat len 2 posch. myslim ze to uplne staci kazdy si da z nej kusok...len na ochutnanie...a bude tam plno inych tort a zakuzkov...
    No jasne vsak ja si myslim ze kazdy nemusi mat sako na co...podla mna len dospely a hotovo...v lete na co by to bolo dobre...ja si na to ani nepotrpim je mi jedno ci budu mat aj kravaty..vsak nemusia mat male deti

• @dracica6663
    @simcab  Ja už budem mať šatičky v stredu doma, veľmi sa teším, nemuseli na nich nič upravovať a predo mnou ich mala tuším len jedna nevesta. Drahému som zase zakázala posilovať, lebo sa nezmestí do saka 😃 Aaaach, už to na mňa dolieha, strašne sa teším. Budúci týždeň mám plný, v pondelok stretnutie s dj-om a kameramanom, v utorok farbenie vlasov u kaderníčky, v stredu prídu šaty, vo štvrtok relax - nechty a kozmetika, skúška obradu u farára, v piatok by som už chcela oddychovať, tak snáď sa mi to podarí. 😃

• @z.junasova  to je super...oddychovat? ja asi v piatok nebudem budem lietat po rodine a roznasat zakusky..snad to zvladnes a uzijes si ten den, nech ti vsetko vyjde ako chcete vy dvaja 🙂

• @dracica6663  No, ale mám taký pocit, že to je len moje želanie. 😃 Zrejme budem pobehovať po kostole - červený koberec a výzdobu na dvere si robím sama, v sále skontrolovať výzdobu a doplniť menovky. Tak uvidíme 😃

• @z.junasova  nic neprehanaj...pomaly si to naplanuj a pracuj...a nestresuj 🙂 aby si nebola potom unavena pred svadbou

• @dracica6663  Posnažím sa 😃

• @simcab  jeeeej supeeer.... tak už sa Ti to pekne kráti.... som rada, že si si vybrala pivónie, sú to krásne kvietky a keď som videla tie fotky s ich výzdobou, tak keby som sa mala ešte svadbičku pred sebou, určite si ich tiež vyberiem 🙂

• @lucia3006  joj, treba teraz len držať palce, nech majú veľkosť podľa mojich predstáv 😃

• @simcab  A kuk na blížiace sa svadby, zase si tam. Len neviem či sa dá vidieť samu seba, lebo ja som seba ešte nepostrehla v tejto rubrike 😃

• @z.junasova  joj, ani ja som sa nevidela.. ale ani teba 😞

• Sponzor fóra
  • @simcab  neboj, kytica bude krásna, nemusíš sa báť, predsa len v kvetinárstve vedia, ako to potrebujú objednať a urobiť, aby to vyzeralo super 🙂 mňa včera prekvapilo, koľko informácií odo mňa včera v kvetinárstve chceli, myslela som, že to stačí obrázok dať 🤔

• @angieska  a nestaci? co sa pytali? ja som dala len obrazok a to bolo cele 🙂

• @simcab  Och, my také aktívne nevesty, nás by tam mali vycapiť prioritne 😃 😃 😃
    @angieska Ja som tiež dala v kvetinárstve len obrázok, ale mala som šťastie, že presne tú kyticu robili pred rokom inej neveste, tak asi nepotrebovali viac. 🙂

• @z.junasova
    @dracica6663  mňa sa vypytovali na počet ruží, na to, či chcem viac alebo menej zeleného, aké chcem ukončenie kytice, akej farby stuhu...a to bola len nejaká predavačka, vzala si ešte číslo na mňa, že šéfka mi ešte určite zavolá a dohodne si stretnutie, pretože chce nevestu vidieť vraj, aby vedela, ako jej prispôsobiť kyticu....

• @angieska  tak apson vies ze ti nespravia hociaku kyticu ale davaju si na tom zalezat 😉 mna sa yptala tiez na pocet tak som povedala ze okolo 15 ks ale tak ze to zavidi aj o tom ake budu rozkvitnute lebo ked su malicko tak ich moze byt viacej...ja chcem taku malicko - strednu... 🙂 aj mne povedal ze tam da bielu stuhu a nejake goraliky modre a par modrkych kvietkov ze nie moc...vsak vie snad co robi 🙂 ale este urcite pojdem za nou lebo este som nezistila ci treba do kostola kupit ikebanu to sa musim ist spytat tej co ma nastarosti kostol, ale este sa mi nechcelo 🙂

• Jaaaaaj baby, naladila som si Jemné melódie, že mi to snáď dá nejakú inšpiráciu na romantické piesne 🙂 Zatiaľ mi to dalo len melancholickú náladu, som ako po užití "šťastie povzbudzujúcej látky". 😃

• @dracica6663  ja som už rozprávala aj s pani v kostole, tak už viem, že nejaké tri kytice sa budú robiť do kostola, ale to si pôjde ona sama objednať

• @angieska  no vsak toto neviem, mozno aj ona to bude vybavovat..musim tam zajst...a spytat sa..mozno jej dam len peniaze a ona to kupi alebo ja to objednam neviem...

• @z.junasova  no v takomto pocasi pomale piesne zneju aj deprimujuco 🙂 moj drahy zase nechal na mna piesen a ja mam tolko piesni co sa mi pacia na prvy tanec ze si zase neviem vybrat....to je ale dilema....ja este za ten mesiac povymyslam ...a potom bude malo casu a budem sa musiet rozhodnut....strasne... 😒

• @z.junasova 😃 😃 to by sme si veru zaslúžili 😃 😃 a ja s mojim počtom príspevkov - tzn. s aktivitou na stránke 😛 😃

@angieska  joj, ďakujem za podporu.. už som na ňu veľmi zvedavá aká bude.. a som zvedavá ako tam zakomponujú tú muchu moju 😵 a tiež sa teším ako sa bude drahému muška páčiť 😵

• @dracica6663  Na mna zas pôsobia blahodarne. To bude asi tým, že o týždeň vydáááááávam 😃 😃 😃 Práve hrá Lenka Filipová - Prí se tomu říká láska, tú Miňo zbožňuje, takže ďalší super tip. 😃

• @z.junasova
    @simcab
    @dracica6663  joooj babenky, uz vas to o chvilku caka 🙂 ako tak citam, s pripravami pokracujete uspesne 🙂 nech sa dari aj nadalej 🙂

• @lucia3006  jeeej ahoj luci, no tak to ma mrzi...koncipientov chcu vycicat ako sa len najviac da, takze by si ani nemala sancu na inu robotku 🙂 no priravy zatial len pomalicky, uz sme konecne vybavili aj druhu matriku, tak uradne veci su poriesene 😃 obrucky uz mame hotove, teraz sa snazim zohnat nejake popolnocne topanky, ale to je katastrofa...na to ako je fialova farba v mode tak topanky k popolnockam veskere zadne .-D pobehala som uz par obchodov tu v BA aj v Ziline a niiiic 😞

• @nikol18  no ja si chvilu este pockam 🙂 ale baby to maju za tyzden 😵 😵

• @dracica6663  nj, oni to už majú fakt za rohom, držím im palce, aby sa im počasie umúdrilo, dnes máme vonku 13 stupňov!!! toto je leto????

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Najsexi vec, ktorú žena môže nosiť je jej sebavedomie