Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trdielko149 - no náš drobec má len tri mesiace... ale má celkom dobrý režim, takže by sa to malo aj časovo zvládať... on si ešte poobede pospí dva krát, večer sa uloží okolo siedmej, osmej, v spánku spapá mliečko okolo desiatej a potom spinká do rána, takže to by nemal byť problém... len sa bojím, že bude taký nepokojný... uvidíme, ale myslím, že to zvládne... v nedeľu by mal byť stále s nami, tak to nebude problém...len vieš, aj keď je pekne naučený a je naozaj dobrý, tak som bez neho tak dlho ešte nebola....
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 - záleží že kde sa idete fotiť a koľko trvá cesta... inak si to podľa mňa možeš regulovať... proste povieš, stačí a pojdete na obrad :-D ja si myslím, že to sa dá stihnúť... ja mám inak tiež vizážistku tak o 11:00 hod. a o 16:00 obrad....ale nemáme fotenie medzitým... lenže my máme zas malinkého, takže medzitým sa budem venovať ešte jemu.
Odpovedať
@martinkatinka fotenie mame cca 5 min od domu, ked nebude prsat ALE zenich ide pre rodinu cca 20 km a potom naspet...a to musim pocitat z hodinkou...
Odpovedať
@dracica6663 a kedy máš svadbu? ja by som skúsila zohnať inú kozmetičku na tvojom mieste. A kaderníčku by si mohla presunúť na skôr? ja som bola u kaderníčky a kozmeticky už o osmej a kým som odtial prisla domov bolo 11:00, najedli sme sa, obliekla som sa, to bolo 12:00 a od 12:30 do 15:00 sme sa fotili, čistého času asi 2 hod. a poviem pravdu, dve hodiny je minimum, ak chcete naozaj dobré fotky na viac ako jednom mieste, takze tak. Pokiaľ más objednaného dobrého fotografa, bola by ho skoda nevyuzit. ak sa nepojdete fotit pred obradom, potom uz tazko, uz to pojde ako na beziacom páse. tak skús ešte obvolať kozmeticky. však si isto mladá a pekná, ktorákoľvek vizázistka nebude mat s tebou vela roboty :-) drzim palce
Odpovedať
@pufa nie to je jedna osoba kozmeticka,kadernicka... za mesiac mame svadbu. Mna len stve ze vsetci aj drahy tvrdi ze musi idt pre rodinu ze sa to tak robi...to je ta hodina co nam bude chybat ked on pojde pre nich...ja som tvrdila ze nech pridu samy a mi ich uz budeme cakat s fotenia.....alebo ze nech pridu vsetci a my dvaja sa pojdeme fotit. Ale zase jeho mama nesuhlasi ze co tam bude tolko ich rodina roit ze tam bude vela ludi a nebudu si mat kam sadnut a blabla...ide ma porazit... tak kvoli takejto blbosti budem ja teraz rychlo zhanat inu...vizazistku aj kozmeticku
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 - no to je blbosť, že musí ísť pre rodinu... u nás prídu k ženíchovi sami a k neveste tiež....však musia pochopiť, že vy máte iné starosti ako doviesť hostí...
Odpovedať
@dracica6663 chapem.. podla mna by jednoducho mal tvoj nastavajuci najst niekoho, kto pre nich pojde a hotovo. aby zase nesedeli u vas dve hodiny, to zas jeho mamu chapem, predsa aj ona bude mat stresy a aj tvoja. skratka nech ide pre nich niekto iny. to nie je ziadna katastrofa, horsie by bolo, keby ta nemal kto upravit. predsa len mesiac pred svadbou sa tazsie zhana.
Odpovedať
@pufa mas pravdu, pojdu 2 auta ale ze vraj je zvykom ze zenich pride za nevestou s celou jeho rodinou preto on ma ist pre nich...strasne nieco...mne ssa to nepozdava, je to blbost
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no veď nech ich počká dve ulice od domu vášho a príde s nimi :-) podľa mňa je to naozaj blbosť, keď to časovo nestíhate
Odpovedať
ahojte babule.. tak u nás prípravy v plnom prúde :-) topánky bodkované včera konečne dorazili, už som dostávala infarktové stavy!!! :-D pred chvíľou sme dorobili motýľa pre nášho hafana, zajtra sa budú robiť guľky aj na motýľa, aj na kravatu - čiže to bude podľa plánu.. už sa teším ako to dopadne.. inak nejak nestíham vnímať čo sa okolo deje, pretože vkuse niekde beháme, vybavujeme, nakupujeme, vyrábame ozdoby a tak.. ešte nemáme jednu ozdobu na drahého auto waaaaaaaaaaa.. hádam stíhame :-N dúfam, že všetko bude ok.. už sa sem asi nedostanem, lebo u našich nejde net, tak držte palce.. @z.junasova zuzi, myslím na teba, a držím päste, nech všetko klapne.. z počasia si nič nerob(me), aj tak s tým nič nenarobíme, ale stále je aj tá možnosť, že by sa to mohlo umúdriť, no nie!? drž sa mojka!!
Odpovedať
no pozeram, ze jedna z adminiek sa asi nudila.... neviem, co bolo zle na povodnom nazve temy... =-) =-) @bybi to ma mrzi s tou pracou... Drzim palce, aby si si skoro nasla ovela lepsiu!!!! @simcab bodkovane topanky? jej to musi byt pekne :-) a uz teraz som zvedava na fotky z vasej bodkovanej svadby.. :-) @z.junasova aj ty mas svadbu v sobotu? Simi, Zuzka nech vam to super dopadne, uzite si svadbu!!! :-) A ziadne stresy! ;-) @dracica6663 a nemohol by sa zenich stretnut s rodinou trebaz tam, kde sa budete fotit a potom by spolu isli k vam, akoze bol po nich? Ty by si isla domov prva a oni vsetci by prisli za tebou...
Odpovedať
@beronsche no nie je zly napad, ale ked nad tym rozmyslam je to komicke... toto je cela blbost ja nechapem na co sa toto kedysi robilo....vsak je to smesne...ja este ich prehovorim aby to nechali tak ze na co bude zenich chodit pre nich....to co bolo kedysi uz dnes nemusia byt kazde zvyky @angieska aj nad tym sme uz uvazovali.... :-) vsak snad nieco vymyslime
Odpovedať
Článok sa načítava...
@beronsche ďakujem, maji.. ja len dúfam, že to počasie vydrží - na tom mi najviac záleží, lebo fakt netuším kde sa inak pôjdeme fotiť.. :-S
Odpovedať
@dracica6663 my sme to vyriešili tak, že jeho rodina sa k nám dopravila sama a môj nastávajúci zobral kyticu, zišiel dole k nim a potom prišli spolu hore na odobierku. Vôbec to nevadilo.
Odpovedať
@simcab :-( nemate plan B :-( ale verim ze budete mat pekne neboj prsat nebude...ver tomu !
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab simi držím palce veľmi s tým počasím, niektoré predpovede sú optimistické, normálne na nete sledujem nielen domov, ale aj Detvu :-D určite vám to dopadne dobre, aj tebe aj Zuzke a už sa tešíme na dojmy a fotky ;-)
Odpovedať
Ahojte babule. Ako sa mate? Potrebujem poradit. Ake svadobne hry zvolit na svadbe? Alebo nieco na spestrenie? Poradte prosim! Nieco s cim mate skusenost ze bude zabava :-)
Odpovedať
@simcab Simi myslim na teba drzim palce nech vam vsetko dobre dopadne moja!
Odpovedať
Profilova fotka
baby tiez riesim vestovu dilemu. Saty budu smotanove-ale take velmi jemne. Priatel si vybral oblek tmavy cierny, ale skor do modro-seda cierny :-D cize som mala dojem, ze smotanova vesta nebude ono. Tak sme dnes kupili bielu ako sneh, lenze ked teraz dumam, on bude biely belejsi a ja sa bojim, ze moje saty budu pri nom vyzerat jak sprate, zasednute, zazltnute a ine privlastky mi nenapadaju. :-D :-D :-D Oblek este neni kupeny, ale jak sa poznam, som schopna vestu predat, oblek najst iny alebo uz neviem co. Proste ak je zenich smotanovy a nevesta biela, neni to taka tragedia jak ked je nevesta zazltnuta, nie?? Poradte, ten moj ma uz zabije asi, ze stale spekulujem!! A ked nie biela vesta, tak co? Vykaslat sa na sedo cierny oblek, aby mohla byt smotanova?? Porance maaaa
Odpovedať
@palculienka2011 aj my sme mali podobnu dilemu, ja mam smotanove saty , ale snubenec ma smotanovu vestu a aj koselu. Oblek bude mat taky tmavsi, ale zase nie cierny. A myslim ze to bude najlepsie. Biela bude asi velmi svietit, preto sme to takto riesili.
Odpovedať
Profilova fotka
@palculienka2011 ahoj presne tento problem nastal aj pri nás. vyriesila som to tak, že ma smotanovu vestu a aj koselu. lebo pri bielej to bolo uz vidiet rozdiel. kamaratka mala tiez smotanove a manžel sa doladil a na fotkach sme mysleli, že majú biele a nie smotanove.takze radsej vsetko v jednom nez kombinovat
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y ahoj jeden z nápadov je, že ti kamaráti nakreslia velkeho jánosika na plachtu a dajú dieru namiesto hlavy aby si ju tam drahy strcil a jna ruky.ale on tam ruky nedá, tie tam das ty zozadu a tvojou ulohou je napríklad na svadbe co sme boli mali ze nevesta musela umyt drahemu zuby, nakrmit ho jogurtom a take somarinky.háčik je v tom, že nevesta nevidí na to kde má drahy ústa.bolo to komické a celkom zaujímavá súhra :D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahoooj Simi, do soboty sa tu už asi neukážem, tak Ti prajem, aby Ti tvoj veľký deň dopadol tak, ako si si ho vysnívala... budem na Teba myslieť, budeš krásna nevestička, uži si to... a potom sa mooc teším na fotečky a prvé dojmy a zážitky :) drž sa moja... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky,tie co mate zajtra svoj velky den zelam vam hlavne pevne nervy,ziadne stresy,slnecne pocasie a aby vas den vysiel podla vasich predstav :-) tesim sa na zazitky a fotky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova @simcab Zuzka, Simi, prajem vam dnes krasny dnik (pocko neviem ako vyzera) a nech je ten vas den ten najkrajsi pre vas. Potom napiste vseeeetko :)
Odpovedať
ahojte ako pokracuju pripravy? nam sa uz pomaly zosvadbieva, cez vikend sa nam podarilo zohnat topanocky a kravatu k popolnocnym satam, bol uzasny zazitok bludit po viedni bez gps-ky, ale nastastie sme nakoniec trafili do ciela a aj domov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata. Simonka bola krasna nevesta, v sobotu som ju bola pozriet. U nas sa ale situacia znacne skomplikovala. V sobotu nam zial zomrela priatelova stara mama. Mesiac pred svadbou. Moja babka zomrela pred 5 mesiacmi,uz vtedy sme rozmyslali nad posunom svadby ale nakonoiec sme to nechali tak, ze predsa je to pol roka. Teraz uz ale asi budeme nuteni:(( Strasne ma to mrzi ale hlavne, ze budeme spolu. Nechame to asi niekedy na jar 2012...
Odpovedať
@kacennnka To ma mrzi, uprimnu sustrast.
Odpovedať
Profilova fotka
@kacennnka joooj, to ma velmi mrzi :-( uprimnu sustrast :-(
Odpovedať
@kacennnka uprimnu sustrast ;-( :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?