Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@beronsche okeeej, beriem na vedomie, všetko bude super :-N ešte tak počasie keby bolo ako dnes, tak som úúúúplne spokojná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi Aha.....tak v tom pripade je to ine......
Odpovedať
@angieska @beronsche @bybi dievčatá moje, prepáčte, že som stále nenapísala, no nejako sa nejdem k tomu dokopať.. :-S všetko nám dopadlo úžasne, ešte krajšie ako sme si predstavovali.. ráno som si vstala ako keby nič, za 15 minút som bola vychystaná na líčenie a česanie.. vyzdvihla som fotografa, a išlo sa :-) u kaderníčky sme si urobili cca hodinový sklz, no účes bol neskutočný :-) doma nám fotograf spravil fotky z príprav - tam už bol aj môj drahý, čiže na fotenie sme išli spolu.. nevedela som sa dobre uvoľniť, ale bolo to super - stále sme sa hladkali a pusinkovali x-) z fotenia sme sa vrátili pol hodiny pred obradom, čiže som si zbehla na wc, napila som sa, prepúdrovala, a išlo sa.. bolo to úžasné keď som vyšla z auta - čakala nás celá naša partia, a všetci sa pozerali iba na mňa, a cítila som sa ako star x-) obrad bol neskutočne krásny, bola som najšťastnejšia žena pod slnkom.. bolo to strašne silné, naozaj len o nás a pre nás.. potom ma pred kostolom takmer odfúklo, ale tiež to bolo super, ako nám všetci známi priali šťastie, lásku, detičky.. x-) večera bola taktiež výborná, a zábava s kamarátmi šialená! skončili sme ráno o 6, a to som už mala ledva oči otvorené :-D ale šťastie ma držalo pri vedomí :-) spinkali sme v penzióne, bola aj "svadobná noc", a bolo to niečo úžasné x-) ja som si zdriemla asi hodinu a pol, a asi 3/4 hodiny som vyťahovala z vlasov mojich 74 sponiek :-x no a v nedeľu bola guľáš párty u svokrovcov na dvore - to tiež dobre dopadlo, zas sme hýrili do noci.. inak som sa ešte nevyspala poriadne doteraz, ale hormóny šťastia sú stále vo veľkom množstve :-D x-)
Odpovedať
@simcab Som rada, ze vam to vyslo podla predstav!!! Ako si sa nakoniec citila v satach? Vyzeraju na tebe uplne super!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Joj Simi, dobre sa to cita... Vidiet aka si stastna a som rada ze vam to vsetko tak super vyslo :) x-) x-)
Odpovedať
@simcab :-) pekne si to napisala....dufam ze to aj mi tak budeme pocitovat..... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab No aj ja by som potrebovala poriadne dospať. My sme zas zistili, že mňa kameraman natočil pri prípravách, ale tuším sa akosi nedostalo na ženícha, tak sa ho musím opýtať čo s tým, ako to spraví, lebo budem všade strčená len ja :-D . Chcela som aby sme sa stretli prvý krát až pri fotení ale to sa nepodarilo, išli sme tam už spolu. A môj manžel :-) bol neskutočný, na to ako sa bál fotenia, to dopadlo super a ešte viac sa bál tancovania, ale nakoniec pretancoval celý večer až do rána, bez toho že by som ho do tanca hnala ja :-D Teraz si v kuse pozerám fotky :-) , na to že sme na hostine nemali fotografa, máme strašne veľa fotiek, veď aj keď sme prvý krát prišli medzi svadobčanov tak som si tiež pripadala ako holywoodska hviezda, ktorú fotí kopec paparazzov :-D tak sa na nás vrhli s foťákmi.
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova Zuzka gratulujem vam a praem krasny spolocny zivot. Bola si krasna nevesta a tie oci, doteraz nechapem z nich :-N asi mi posluzis ako predloha na moj make-up :-D tiez chcem vyrazne oci, tak dufam ze to bude vyzerat tak dobre ako na na tebe :) A ako to cele prebehlo, ved napis dojmy a vsetko :) a super ze to manzelik tyak dobre zvladol, moj tiez nema rad fotenie a tancovanie :) uvidime ako to u nas dopadne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bybi Ďakujem, ja som z tej mojej vizáže paf :-D teda nie že by som bola nejaký narcis :-D ale ten make up zo mňa urobil úplne iného človeka, krajšieho :-D , tak som sa aspoň jeden deň mohla cítiť ako hviezda :-D No, dopadlo to celé úplne super, úžasne, aj keď začiatok bol trošku stresujúci. Teda hlavne vo štvrtok, neviem čím to bolo, hovoria že predsvadobný stres, ale ja som sa necítila byť nejak príliš nervózna. Jednoducho som sa ráno zobudila a bolo mi strašne zle, celý deň som vracala, mala som horúčku a ešte aj hnačku som mala :-N čoho som sa bála najviac, no nevedela som si predstaviť ako by som v sobotu chodila na vécko :-N . Ešte v noci som prepotila min. tri pyžamá, ale moja svokra mi nasadila domáce bylinkové čajíky a sirupy a osvedčený liek, slivovicu na ex :-D . Našťastie všetko pomohlo a doteraz mi je dobre. Jediný dôsledok je že som 2kg schudla. V svadobný deň som hneď ráno vrátila manžela naspäť s kyticou a pierkom, lebo vôbec neboli také ako si zapísali do objednávky a zabudli mi dať aj kvety do vlasov, čo si tiež zapísali. To bol asi jediný okamih stresu. Ostatné už prebiehalo super. Vlasy a make-up mi nakoniec robili doma a teda hlavne s vlasmi sa dosť pohral, tak že som nestíhala dokončiť výzdobu na auto, musela som sa ísť obliecť a švihom na fotenie. To bolo také ako Simonka spomínala, nejak som sa nevedela uvolniť. Aj obradu som sa bála, mala som trému, ale farár bol taký úžasný, že by nikomu nevadilo keby to trvalo aj dve hodiny :-D . No a zábava bola tiež super, nemuseli sme robiť ani nijaký program, tak sa ľudia zabávali a dj bol neuveriteľný. Moja rodina mi najprv vyčítala prečo dj, oni sú zvyknutí na živé kapely, ale nakoniec boli ohromení. A vyjadrili sa že naša svadba bola tá naj na akej boli. Takže spokojnosť nadovšetko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab @z.junasova joj baby, tak som rada, že si to obe pochvaľujete a želám vám, aby celý spoločný život bol presne taký istý :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova Tak to je super :) som rada ze ste si to poriadne uzili :)
Odpovedať
@z.junasova paradaaaa. to je vzdy na zaciatku stres a nevide vsetko ale tak nic vazne tak to je super... ;-) dufam ze tak isto aj moj muzicek dopadne .....lebo strasne sa boji fotenia to je horor pre neho vsak uz sme si o tom pisali a tancovanie ....no to sa zase ja bojim lebo on chce cely cas sediet ale nutit ho nebudem je to na nom ci chce alebo nie.... :-) jeho bude ked tak svokra hnat do tanca :-D sa tesim ze vam to dopadlo dobre a mate krasne spomienky x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dracica6663 Aj ja som sa bála, že bude celý čas len sedieť, lebo na svadbách, na ktorých sme boli predtým, to tak bolo. Ani len prvý manželský tanec nechcel tancovať na slaďák a hlavne sa bál toho že každý naňho bude čumieť. Ale bola som fakt milo prekvapená ako to dopadlo, dokonca ma sám pozýval do tanca, čo sa inokedy nestalo. Normálne som ho nespoznávala. Takže sa neboj, aj u vás to dobre dopadne. :-)
Odpovedať
@z.junasova no tak to som zvedava :-D aj on presne toto hovori ze vsetci budu na neho pozerat...tak ale to je normalne obaja budeme v ten den stredobod.pozornosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova blahozelam k svadbe, zelam hlavne vela stastia v manzelskom zivote. Bola si nadherna nevesticka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova Zuzka bola si krásna nevestička, máte nádherné fotky :) ešte raz gratulujeeeem, vitaj medzi nami vydatými :) tak ako prebiehal celý svadobný dník? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab ahoooooj Simi, no konečne si si našla trošku času nám napísať svoje dojmy zo svadbičky,som moc rada, že všetko dopadlo nad tvoje očakávania.... nevedela som sa dočkať prvej fotečky, bola si krásnučká... a tie šatičky Ti moc svedčali, v iných si Ťa ani neviem predstaviť... a to si sa s nimi toľko trápila... ale ja som Ti vravela odzačiatku, že všetko bude v pohodeee :) boli ste s manželom a s hafanom skvelo zladení, Ty si veru riadna detailistka :) no ako prežívaš prvé manželské dni? asi si teraz rozlietaná čo?
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte kočky, dlhšie som Tu nebola, len občas sem nahliadnem... ako sa tu máte? ako tak sledujem, zachvíľu tu budeme všetki povydávané :) teraz sú na rade @angieska a @bybi, tak Vám kočky prajem nech vám všetko v ten krásny dník výjde :)
Odpovedať
Ahojte dievčatá :) pridávam sa aj ja už ako vydatá... len týždeň, ale aj to sa ráta :D
Odpovedať
joj babule.. však už sme so zuzkou týždeň vydaté.. x-) stále sa cítim strašne šťastná, je to naozaj krásny pocit, že patríme jeden druhému :-) stále sa len mojkáme s drahým manželom x-) naozaj netreba pred svadbou stresovať, v ten deň ide všetko pekne poporiadku.. a fakt si ani nevšimnete, že už je koniec a odchádzate domkov spinkať.. ale je to krásny deň, hoci raz mi stačilo.. jediné čo by som si ešte raz zopakovala, je obrad v kostole - bolo to neskutočne nádherné x-)
Odpovedať
aha, a pýtali ste sa na šaty.. šaty boli úžasné.. úplne ľahučké, pohodlné, vôbec som nemala problém v nich nasadnúť do auta, alebo na wc (to sa čudujem, ale bola som iba raz :-D ), a tiež som ich vôbec nechcela dať dole, lebo mi v nich bolo super :-) a každý ma chválil, aká som krásna prekrásna - je to úžasný pocit x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 @lucia3006 Ďakujem kočky. Môj svadobný dník :-) bol naozaj úžasný. O menších komplikáciách som písala tuším o pár príspevkov vyššie, ale inak to dopadlo všetko nad naše očakávania, dostávala som pochvaly zo všetkých strán a najviac ma potešili tie, čo sa týkali zorganizovania celej svadby, keďže som na to bola sama. Teraz v sobotu sme mali ešte takú posvadobnú gulášpárty pre pár známych (bolo nás cca 25 :-D ) u svokrovcov na dvore, v noci sme si vypustili aj lampióny šťastia, ktoré sme nevyužili pre počasie na svadbe. Ešte stále však nemáme sobášny list, lebo na zápisnici z kostola musí byť pečiatka farnosti, kde sa svadba konala, no a ten farár má dovolenku, takže asi až v stredu to vybavíme. A dnes okrem tohto hnusného počasia ma bolí zub, resp. prerezáva sa mi posledný zub múdrosti :-( . Ale mala som šťastie, lebo to prišlo týždeň po svadbe, neviem ako by to bolo keby to začalo v deň svadby. Inak včera sme sa boli kúpať na seneckých jazerách, chvalabohu sme aspoň raz stihli využiť pekné počasie. Ale chceli sme sa dostať k tomu druhému jazeru za koľajnicami, kde nie sú žiadne chatky, ale nevedeli sme ako sa tam dostať. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab Ani ja som nemala problém chodiť v šatách sama na WC :-D a sranda, že sa ma každý pýtal ako to s takou veľkou sukňou zvládam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, a ešte s jednou vecou som nebola spokojná, ale to som si zapríčinila sama. Bola som lakomá a lenivá :-p zaobstarať si aspoň vankúšik pod obrúčky a vypomstilo sa mi to. Myslela som, že v kostole majú také tie zlaté tácky na obrúčky, aspoň čo som ja videla, no ale v tejto farnosti to tak asi nie je :-| . Keď som zbadala na čo nám položili naše obrúčky, skoro ma porazilo. Veď pridám foto. A bolo to celé hnusné, staré, chrontavé :-S , ale čo už, moja chyba. :-D Takže odporúčam nešetriť na tejto položke alebo si zistiť aký podnos na obrúčky majú v kostole k dispozícii :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dneska trpím samomluvou :-D :-D :-D Od stredy mám mať konečne dlhšiu dovolenku, tak sa mi ani nechcev práci nič nové začínať :-)
Odpovedať
@z.junasova, nevadí, aspoň sa čosi poučíme :-D ja mám kvôli sukni skôr stres z toho, ako ma môj drahý prenesie cez prah, teda tak aby ma moc neodhalil a aby vôbec nahmatal kde som pod tou sukňou ja :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova zuzi, aj by som pokecala, ale vieš jak to je 5 dní pred svadbou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova jeeej boli ste v Senci na slnečných? no veru, konečne bol krásny víkend, aj keď včera večer sa počasie zase totálne otočilo... dneska je tak o polovicu chladnejšie ako včera cez deň :( tak Ťa čaká dovolenka, tak si poriadne oddýchni lebo príprava svadby a samotná svadba dá zabrať každej neveste :)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova no tak toto by aj mňa naštvalo... my sme mali také pekné na matrike... a nedávaj si to za vinu, nemohla si vedieť, že tam majú takýto podnos... my to skôr pripadá, akokeby ten čo mávajú stratili alebo niečo a rýchlo ho nahradili niečím takýmto...
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska Jasné, viem čo to je :-D a želám nech všetko dobre dopadne :-) @lucia3006 Práve preto som chcela včerajšie počasie využiť, lebo do plaviek a jazera sa už asi tak ľahko nedostanem pri takomto počasí. :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?