Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @nikol18  - joj, to mi je ľúto... viem ako sa cítiš, mne mesiac pred svadbou tiež hrozila operácia...na tvojom mieste by som asi začala s bylinkami... neviem, či na to veríš, ale mne to napríklad pomohlo....keď lieky zlyhávali...

• @nikol18  joj moja, tak veľmi na teba myslím a budem sa modliť, aby sa cysta vstrebala a nemusei ta znova operovať 😞 neboj, bude dobre a aj ty sa budeš tešiť zo svadby,potom aj z iného 😉

• @martinkatinka  dakujem 🙂 bylinky uz beriem v roznych podobch, ci uz caje alebo oleje, no zatial nemam pocit, ze by to malo nejaky vyznam 😞

• Sponzor fóra
  • @angieska  dakujem si zlata 🙂 mne uz z toho dnes bolo uplne nanic, ale stale dufam, ze sa operacii vyhnem, nejak sa to zlepsi a pustia ma domov

• @nikol18  nezufaj moja, posli mi do IP telefonne cislo, aspon sms ti sem tamm poslem na rozptylenie 🙂

• @nikol18  och velmi ma mrzi, co sa ti stalo... 😞 dufam, ze to dopadne dobre a nebudu ta musiet operovat!!! Drz sa!! 😉

• @nikol18  joj, to ma mrzi, ze takto pred svadbou mas take starosti. drzim palce, aby sa ti skoro polepsilo. a pre lepsiu naladu posielam stiskanec 😉
    mne raz tiez nasla doktorka cystu 7 cm, uz vypisovala listok na operaciu, jedine co ma zachranilo bolo, ze na druhy den sme cestovali na dovolenku, tam som si pekne odkramovala a po dovolenke na kontrole po cyste ani stopy. 🤔

• @angieska  @bybi  ahojte prajem vam vsetko aby podla vasich predstav dopadlo, a pocasie vam vyde urcite 🙂 budete mat nezabudnutelny den 🙂
    potom ked budete mat cas mi napisete co treba pred svadbou skontrolovat, co ste tesne ten tyzden robili a chystali ? ja uz mam urcite poznamky aby som na nieco nezabudla..... dakujem

• @nikol18  ahoj nikol.. moja, myslím na teba, nech sa ti to dá doporiadku.. drž sa!!!

• @dracica6663  diky 🙂 jasne, potom napisem, zatial mam fofry 😃

• @angieska  juuuuj, to sú super fofry 😵

• @nikol18  skore uzdravenie 🙂 dufam ze sa Ti to zlepsi ...
    @bybi  a @angieska  prajem Vam nadhernu svadbu aby vam vsetko vyslo a tesim sa potom nielen na fotky ale aj na dojmy zo svadby 😵
    ono sa vam zda ze neprispievam co je pravda zamestnava ma taky maly chrustik ale citam a o vsetkom viem 😉

• ahojte baby, prosim ako ste riesili darceky pre svadobcanov? chceme davat male magnetky kazdemu len ked ide rodina 4 ks z toho dva doslepe a dva deti tak na co je kazdemu magnetka? poradte plis

• @gordonica   tak nemozes dat len detom, tie to urcite potesi ked bude mat kazdy svoju magnetku...a rodicom..(bud nedas alebo das len jednu ako paru)

• @dracica6663  a mala by som to aj zabalit do niecoho ci dam do taniera?

• Sponzor fóra
  • @gordonica  ked si ich kupila nebola kazda magnetka zabalena v obale?

• @dracica6663  no este sa len vyrabat idu tak neviem ako mi pridu....budeme mat do 50 ludi tak neviem ci mam dat 50ks a bude pokoj a uvidime ako to vyjde alebo dat radsej viac?ach jaj uz detaiyl treba riesit chichi

•  @gordonica  no neviem tak objednaj 50 ks a budes mat rezervu ak nebudes kazdemu davat....

• http://magnetky.aaavizitky.sk/magnetky baby ak by ste chceli magnetky s vlastnym motivom

• @dracica6663  dakujem za nazor asi urobim tak ako pises a do rodiny dam jednu a detom kazdemu nech sa nebiju 🙂 a niekomu to mozem dat miesto oznamenia chichi uz len tak po funuse kamoskam dakym co neboli na svadbe 🙂

• @beronsche  
    @slawenka  
    @simcab  
    @trdielko149  dakujem kocky moc za povzbudenie 🙂

• @angieska  
    @bybi
    @h.a.i.n.y
    dievčatá, myslím na vás! užite si váš veľký deň, je to naozaj krása 😵

•  @angieska  @bybi  @h.a.i.n.y   Kocky aj ja na vas myslim, zelam vam prenadherny den zajtra, nech vam vsetko vyjde podla planov!!! Uzite si to nevesticky!!! 🙂

• @simcab  U nas v dedine mas dvojnicku, vcera som si na chvilu myslela, ze si to ty, uz som jej kyvat isla, ked mi doslo, ze je to vysoko nepravdepodobne, zeby si to bola ty... 😃 😃 😃

• @beronsche  no veru som ja u vás nebola včera 😃 ale inak neviem čo to je, lebo veľa ľudí mi hovorí, že "ma videlo".. a to sa podobám viac na mamku ako na tatka, čiže nejaké zamlčané sestry by to sotva boli 😃 ..asi som nejaká obyčajná.. 🤔

• @simcab  😃 😃 zamlcane sestry... to je dobre! 😃 coby obycajna, prave neobycajna, preto si ta ludia vsimaju a namyslaju, ze ta vidia... 😉 a mas stastie, ze si to nebola ty, lebo veru by si dostala poza usi, keby si to bola ty a neprisla na navstevu... 😃 😃 😃

• @beronsche  no však už mám jeden prúser - v bratislave som sa takmer stretla so zuzkou - malaberuska.. no ponáhľali sme sa, tak som za ňou nešla.. 😞

• @simcab  to teda mas moja 😞 😉

• a kde ste všetky?? ja som dnes nejaká zapatá, nič sa mi nechce.. 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov