Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 drz sa, nech si cim skor doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska dakujem :-) no ja dufam, ze v ten piatok najneskor, treba nam vyzdvihnut oznamka a pomaly aj posielat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 - ja idem zajtra na kontrolu.... respektíve na CRP testy, tak hádam bude dobre... aj keď mám už po svadbe... a som rada, že mne nakoniec s tou cystou pred svadbou nič nerobili....
Odpovedať
@nikol18 to je super, drzim palce nech mozes ist cim skor domov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 no zatiaľ to akceptuje... sám vie, že teraz by sme dieťatko mať nemohli...
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 drž sa a veľa síl prajem a rýchle zotavenie :)
Odpovedať
@lucia3006 to je dobre ked ste sa tak dohodli...horsie je ked jeden chce a druhy nie...(nemyslim tvoj pripad)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova u mňa to trvalo naštastie iba jeden deň... na druhý som radšej nič nejedla ešte, a aj tak som ho celý prespala po nočnej, tak možno aj to pomohlo... ale teraz je veľa tých viróz... to v lete a na jar býva často... ale už si v pohode či? ja som si včera dala v Avione sladkokyslé kuriatko s ryžou od Čínanca, mňam mňam... :) teraz musím doháňať dva dni, čo som sa poriadne nenajedla :)
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 tak to áno... potom to nie je dobré... a ty sa ako cítiš, svadba za dverami hm? :)
Odpovedať
@lucia3006 co ja viem :-D normalne ako by sa nic nedialo...mozno ked uvidim svad.saty u seba doma ma to kopne :-D a ozaj tv.sestranica mi bude robit vlasy a vizaz...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia3006 Už som v pohode, ja som takúto virózu mala naposledy ako malé decko. Ja som si dnes objednala na obed pizzu. Ráno som sa doma vážila a tá choroba ma teda riadne zmohla, som mala normálne že 49,7kg. Skoro som omdlela keď som to zbadala, tak dúfam, že sa mi tá váha časom napraví aspoň na tú pôvodnú. Ja mám taký dojem, ako keby sa na mňa po svadbe zosypal všetok ten stres ktorý sa pred ňou nedostavil vo forme všetkých možných chorôb, lebo od vtedy mi stále niečo je, najprv zub, potom vysoká horúčka z ničoho nič, táto viróza, dúfam, že už to skončí.
Odpovedať
Profilova fotka
@dracica6663 neboj, nekopne, mňa to nekoplo vôbec, proste som si užívala princeznú :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dracica6663 heeej? no supeeer, myslím, že budeš spokojná... teda ja som bola veľmi :) no ani mne to nejako nedochádzalo pár dní predtým, vlastne ani v ten deň ešte... až keď ma navliekli do tých svadobných šiat... :) a keď sme už išli na obrad... až potom mi to došlo... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@z.junasova to bude tým, že si bola pod stresom pred svadbou, teraz keď sa všetko ukľudnilo, tak sa na teba prilepí jedna choroba za druhou... ja som to tak tiež mala... najprv nádcha, potom som mala vysoké teploty, tiež niečo so žalúdkom... ten stres si teraz vypýta svoju daň... čo poznám kamošky, tak každá jedna po svadbe ochorela alebo sa cítila veľmi unavená, taká bez energie... ja som sa z toho spamätávala asi mesiac, aj moje telo... potom už bolo dobre... :) tak dobrú chuť k obedu prajem, pizza mňam to mám rada aj ja :)
Odpovedať
@lucia3006 snad nebudem lutovat ked som si nedala skusku...a bude to na ostro... :-| @angieska :-D na to sa tesim ze kady bude ma obdivovat aspon raz v zivote ;-)
Odpovedať
mne este stale nejako nedochadza, ze zajtra sa vydavam ... som zvedava ako to vsetko nakoniec dopadne :-) ... jedine co mame asi iste je nechutne horuce pocasie - cely tyzden slubuju horuci piatok 8-)
Odpovedať
@slawenka to ano budete mat zajtra horuco, lepsie nez by malo prsat :-) dufam ze Vam to dopadne podla vasich predstav, drzim palce
Odpovedať
@slawenka chcela by si radšej dážď so snehom a veterno? ;-) prajem ti krásnu slnečnú svadbu (aspoň budeš mať krásne farby na fotkách :-)) a príď sa potom pochváliť ako čo..
Odpovedať
@dracica6663 dakujeme :) @zabka88 to samozrejme nie, ale taka zamracena obloha je fascinujucejsia ako jednoliata modra ;-) ... ja radsej teploty do 25, lebo potom sa velmi rychlo spotim a nie je mi dobre :-x ... ale nevadi, je to ako malo byt ... aspon obrad vonku bude krasny x-)
Odpovedať
@slawenka tak to si môžeš podať ruku s mojim drahým, my máme svadbu 1. oktobra , ja sa modlím aby nepršalo, nesnežilo (po tomto "lete" je už všetko možné) a on aby nebolo moc teplo...tak som zvedavá čo z toho nakoniec bude ;-) neboj, uvidíš že to bude krásne celé a počasie ani nebudeš mať čas vnímať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, poctivo sa hlasim uz z domu :-) dnes ma prepustili, tak som sa z toho vytesovala, ale na prepustaciu spravu som cakala do druhej poobede...uz som sa bala, ze si to rozmyslia :-D
Odpovedať
@nikol18 to je super, tesim sa s tebou, isto sa budes coskoro lepsie citit, predsa len doma je lepsie ako v nemocnici :-)
Odpovedať
@nikol18 držíme palčeky a tešíme sa s tebou :-)
Odpovedať
halo halo, je tu niekto??
Odpovedať
ja som tu :D
Odpovedať
@slawenka tak teba by som tu najmenej čakala ;-) ako sa cítiš, vydatá pani?? aká bola svadba?? si spokojná??
Odpovedať
@nikol18 nikol, teším sa, že si už domka.. prajem ti, nech už zdravíčko slúži ;-)
Odpovedať
@slawenka ahoj tak ako dopadla svadba? píš , sme nedočkavé :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@simcab aj ja som tu
Odpovedať
Profilova fotka
@slawenka blahozelam, vitaj medzi vydatymi a pis, ako bolo :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?