Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @slawenka  aj ja blahozelam vela krasnych chvil s tvojim manzelom 🙂 a majte krasne a zdravucke deticky 😵

• @angieska  ahoj mojka.. no ako sa máš pani?? 😵

• @simcab  no uz fajn, minuly tyzden sme miesto svadobnej cesty odviezli moju mamku do nemocnice so zlcnikovym zachvatom, takze gazdujeme u nas doma, zyjtra ju maju pustit, uz po operacii, takze asi v stredu pojdeme este trosku svadobnocestovat 🙂

• Sponzor fóra
  • @angieska  no však ja som sa divila, že si na nete 😞 tak to mi je ľúto, hádam sa to obišlo bez operácie.. prajem maminke skoré uzdravenie!

• @angieska  ja mam otca choreho, mal upchaty zlcovod, takze este stale je trosku zlty a to mame svadbu v sobotu...dufam, ze dovtedy sa mu to zlepsi...

• @simcab  ee, aj s operáciou, hneď v piatok....ale už chodí, bolo to laparoskopicky, takže to snáď bude dobré o chvíľu. a ďakujem, odovzdám 🙂

• @poisonblu  neboj, otec to zvládne, veď dcéru vydáva len raz 🙂

• @angieska  joj, tak to je potom dobre.. ešteže vymysleli tú laparoskopiu..

• @simcab  @zabka88  @angieska  @dracica6663  ahojte, dakujeme za zelania 🙂
    no bolo uplne paradne ... pocasie ako na objednavku ... som mala obavy lebo hlasili horuco ale bolo fajne, vetrik pofukoval, aj mrholilo, aj jasno bolo 😎
    rano sme sa zobudili do slnecneho dna, ranajky, pobalit posledne veci, skontrolovat a uz to islo ako na beziacom pase ... kadernicka, vizazistka, krasna kytica ... bola kopa srandy ... dost super bolo aj to ako sa nam podarilo vymysliet a hlavne stihat plan ... vsetko takmer nacas sklz bol len 15 minut ... v pohode sme stihli aj fotenie v Schlosshofe a cestu spat na miesto obradu ... tesim sa na fotky, lebo som sa vlastne ani poriadne v piatok nevidela 😃
    obrad sme mali vonku, aj nam trosku stastia pocas neho poprsalo
    bolo to uzasne ... cely den ... celkom rychlo to ubehlo ... ani sme sa nenazdali a uz sme boli napapkani a trsali prvy tancek 😃
    zabava bola do desiatej ... mali sme malu svadbu ... 25 ludi ... len rodinka ... co nas vsak najviac prekvapilo a samozrejme aj potesilo bolo, ze boli vsetci hostia nadmieru spokojni so vsetkym a strasne si pochvalovali, ze ake pekne, ako dobre zorganizovane, ake dobre jedlo a tak ... aj najvacsi frflosi 🤔
    ani si nepamatam ci boli aj nejake neprijemnosti alebo trapasy, jedine co ma trosku mrzi, ze som nedostala prilezitost si obliect popolnocne saty 😛
    no a teraz nam ostava len dojest posledne zvysky z chladnicky a vratit sa do kazdodenneho zivota 🙂

• @slawenka   gratulujem, a držím palčeky nech rovnako pohodový máte aj celý spoločný život 🙂 kiež by sme už aj my mali za tým...

• @zabka88  neboj, tych 40 dni uleti ako voda 🙂

• @slawenka   aj teším aj bojím 😃 hlavne že ti počasíčko nakoniec vyšlo podľa predstáv, vraj až tento týždeň bude tropický ...

• @zabka88  no....a poznam takych ludi ze vsak koniec leta to uz nebude take teplo....strasne 😐

• @dracica6663   toto leto neni uplne normalne takze ani "tradičné predpovede" neplatia..ja som tu už aj pisala že kebyže toho 1.10 máme sneh tak ma to už ani moc neprekvapí 😉

• @dracica6663  tak si zober, že na našej svadbe bolo dákych 17 stupňov- no čakala by si to v strede leta??? 🤔

• Sponzor fóra
  • @simcab  hej to iba tak malo?? tak ale vy ste dost hore a tu pri BA 30 jula bolo fajn...
    @zabka88  to mas pravdu, pocasie je teraz nevyspitatelne....

• @dracica6663  My chodievame s manželom pravidelne na country lodenicu do Piešťan, ktorá s koná tento víkend, tam sme s aj zoznámili. No a vždy bolo počasie také premenlivé, jeden deň horúco, ďalší zima a dážď, napr. minulý rok bol otrasný, zima a dážď. Takže tento rok bude asi výnimočne horúco. My sme inak tiež pôvodne chceli na svadbu tento dátum, ale nevyšlo to.
    @simcab  No my sme mali u nás určite o trošku viac stupňov. Potom sa trochu zozimilo, ale vôbec som to nevnímala, akoby ma hrial len ten pocit , že sa vydávam 😃

• @slawenka  Aj ja sa pripájam ku gratulácii 🙂 Je to fakt úžasné, keď sú hostia nadmieru spokojní a pochvaľujú ťa ako je to super zorganizované. Aj ja som to zažila a je to super pocit, hlavne vtedy, keď máš trošku inú svadbu na akú sú niektorí zvyknutí. Aj včera som stretla sesternicu a prvé čo mi povedala bolo, že stále spomínajú ako bolo na našej svadbe super. 😃 Aaaach, už aby bolo aj hotové aj dvd, to budem asi nonstop prilepená na telke. 😃

• @z.junasova  to je pekne a idete si to pripomenut do Piestan 🙂 vsak uvidime ake teplo bude snad sa neroztopime 😃

• @dracica6663  no tak my nie sme až tak hore 😃 ale však vtedy pršalo na celom území, a všade bolo len okolo 20..

• @dracica6663  Chcela by som ísť aj tento rok, uvidíme ako nám to vyjde. Hlavne tam už máme dlhé roky partiu, s ktorou sa vidíme výlučne len na lodenici. Takže treba sa pochváliť, že už sme sa konečne vzali 😃

• @z.junasova  no to ano to by sa patrilo pochvalit.....pekne spomienky aspon mate 🙂 a mozte spominat s priatelmi 😉

• Aaaaach baby, už sme tu skoro všetky povydávané 😞 Teda nie že by to bolo zlé, len je mi smutno, že to tu už tak utíchlo. Tak strašne rýchlo to ubehlo, len pred chvíľou som nestíhala čítať príspevky, stále sa niečo dialo a riešilo. Bude mi to chýbať. 😢
    @dracica6663   Tebe prajem nech sa svadobný deň vydarí podľa tvojich predstáv a teším sa na dojmy a samozrejme fotky 😃

• @z.junasova  zuzi, ja vravím to isté.. stále sem nakúkam, a nikto nič 😞 a ani na tom koníku sa nič nedeje.. 😶

• @simcab  Aj ja stále nakúkam 😃 Len keď už nie je čo veľmi písať. ja sem tam pozriem aj na modrú strechu, len čo, keď sme kúpili byt na kompletku hotový, takže ani tu nie je čo riešiť. No síce, kúpili sme konenčne stôl a stoličky do kuchyne, des idem zmontovať poslednú štvrtú 😃 Asi sme mali kúpiť byt v pôvodom stave, nech je sranda 😛 Ale manžel by mal ísť na polroka do zahraničia, tak keď sa budem nudiť, tak možno aspoň premaľujem izby alebo si niečo iné na prerábanie vymyslím 😃 No a na modrého koníka nechodím, ale tak sem tam mrknem, aby som s vami nestratila kontakt 😞 To by mi bolo ľúto.

• Baby poradte mi prosím Vás, ja sa vydávam 9.9.2011 a čakáme miminko preto do solárka nechodím a na slnku tiež nemôžem byť. Som biela ako stena. Čo hovoríte na samoopalovacie prípravky? Máte nejaké skúsenosti?

• @z.junasova  @simcab  ja tiez pozeram, ze to tu potichlo, ale mozno je to aj tym, ze je teraz tak teplo a kocky namiesto vysedavania pri pc si uzivaju niekde vonku alebo pri vode 😎

• @slawenka  Tak ja sedím v práci aj keď je teplo 😠

• @rony2011  Ja nemám žiadnu, ale mala by tu byť taká téma, skús nájsť 🙂

• @z.junasova  
    @slawenka  no ja tiež sedím v robote.. a ide ma poraziť, že v nedeľu sa má ochladiť, lebo sme chceli ísť do štúrova.. ale síce ak sa ochladí na 25 stupňov, tak to bude tiež ok 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov