Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
ježíííííííš :-D tá pochavla bola pre zuzike, ale nevadí, ty určite si tiež bola veľmi pekná nevesta :-) :-D
Odpovedať
:-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ame a na co cakas?:)))) :-D
Odpovedať
zuz11,musim foto najprv pozmensovat a je toho dost...a teraz nemam na to vela casu....ale urcite si ho raz vytvorim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa tiez fotili pred obradom z podobneho dovodu - museli by na nas hostia cakat, okrem toho by sme sa po obrade dostali na fotenie cca o 18:00, co bolo uz pomerne tma a vonku by neboli pekne fotky. takto sme mali slniecko a teplucko, kedze nam pocasie vyslo,nebolo blato,takze som nebola ani spinava. horsie bolo, ze na fotenie som sa nestihla velmi pripravit, takze este som nemala uplne dobre oblecene saty, len tak provizorne. ale dalo sa,na fotkach to vobec nevidno,takze v pohode. ja by som to uz nemenila, aj ked povodny plan bol fotenie po obrade.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky...august sa "zanedbáva" tak sa "pichnem" sem :-) nevadí? Adka máš pravdu...fotili sme sa tiež pred obradom a vládla krásna pohoda, fotenie bola ako prechádzka, úplný relax...a hostia nemuseli čakať...
Odpovedať
Profilova fotka
jasne Jani, augustovky spia, tak sa pichni sem,ale september tiez este buva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) veď nebráňme im v "búvaní" zabili by nás, určite makajú :-) juj konečne je piatok, že?
Odpovedať
Profilova fotka
no sak my si vystacime :-) . ale nie,len nech pisu, nech sa cosi nove dozvieme.ty si dnes do kedy v praci? veru,konecne piatok, pridem domov a budem snad konecne zehlit a upratovat. alebo to necham na zajtra,ked ude drahy v skole a dnes si ho este uzijem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes asi do 12:00 teda o 11:30 obed a pálim dovybavovať doktorov...veď vieš :-S ...áno dnes si ho ešte uži :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze k doktorovi ides az poobede? ja si pojdem asi niektory den buduci tyzden vybavit kontaktne sosovky. inak uz mas prehlasene meno vo vsetkych bankach, poistovniach, atd? ja este nicm, jedine obciansky a vodicak, asi by som si mala svihnut,ale ked toho je taka spusta, ake poistenie, onake, rozne ucty, proste je toho strasne vela, tak sa mi nechce.urcite na nieco zabudnem. este som nebola ani v Orangi.
Odpovedať
Profilova fotka
poobede-snáď to postíhame...čo sa týka mena...áno mám to som obiehala po svadbe, najväčší šok mi spôsobili na polícií keď som tam na OP čakala cez 5 hodín, ja neviem, čo im to tam tak dlho trvalo... :-), vodičák už mám euro :-) takú peknú fotku nemám ani na jednom doklade 8-) najpodstatnejšia je zdravotná poisťovňa na to si daj bacha, tam Ti môžu vyrúbať pokutu, ak sa do 8 dní nanahlásiš, napr. taká všeobecná...tá to má na tých 10.000,- pri omeškaní...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte kocky, musim ta pochvalit adka, ze mas zmenene aspon nieco, nam na matrike povedali, ked sme boli pre sobasny list, ze to staci menit do dvoch tyzdnov, mne sa do toho nechce, lebo by sme kazdu chvilu mali kupit bytik, a nechce sa mi teraz menit meno, a potom znova menit kvoli adrese, tak teraz ani neviem, ci mozem a hlavne dokedy pouzivat vsetko stare??
Odpovedať
Profilova fotka
fuha,tak zdravotnu poistovnu veru este nemam,to si pojdem teda cim skor vybavit. ja mam len OP a tiez euro vodicak a este jednu banku,nic viac zatial.nop bude to zase byrokracie. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no OP je podstatný, napr. do zahraničia môžeš ísť naň kým nemáš pas - pas stojí kolok 1.500,- a som zvedavá, keby som si ho dala teraz spraviť a za pár mesiacov si zmyslia, že má byť nejaký iný - tak ich zbijem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pas si asi nejdem zatial prerabat,mam novy od maja,takze este pockam. OP som vybavila pre istotu hned,bolo s tym dost roboty,lebo ten sobasny list som dostala az okolo pol 10 v piatok, potom este bolo treba ist nahlasit do Trencina na matriku, tam som dostala nejaky papier a az s tym som isla na OP. v piatok su tam len do 12, ale stihla som,ja som bola praveze prekvapena,ze som dlho necakala,lebo u nas sa cakava poriadne dlho na OP, pasy a vodicaky. asi to bolo tym,ze som isla az poobede.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si tiez dala spravit novy OP, tesne pred koncom platnosti dvoch tyzdnov.Mame tam znameho tak som nemusela cakat, ale v poistovni si to zase poctivo odsedim :-( Potom treba ist do banky ale faktury za telefon si necham chodit na stare meno, zatial.Ked budem mat zmeneny aj trvali pobyt tak si zmenim ostatne nepotrebne veci, ktore zatial nepouzivam a ko vodicak, pas a podobne. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez trvaly pobyt rovnaky,nemenili sme si ho,ale aj tak si chcem pomenit doklady. veru ta zdravotna poistovna bude sila, aj vsetky banky a dalsie poistovne. hlavne mame poistku na auto, stavebne sporenie, poistenie proti skodam,proste bude to zazitok.mala by som si to nejako naplanovat a postupne vybavovat.
Odpovedať
Profilova fotka
Adka pomaly idem na obedík - takže potom tu už nebudem - veď vieš - prajem pekný víkend Tebe a všetkým septembrovkám...užite si slniečko, teda dúfam, že dáždik nebude :-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
no ma byt pekne, tak snad sa im splni predpoved. Jani,maj sa krasne a drzim palce
Odpovedať
ahoj kočky, konečne som sa už vrátila, u tých doktorov je to niečo strašné, dúfam tam už veľmi dlho nebudem musieť ísť, teda dúfam už nikdy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirka, kvoli comu si bola u lekarov? no mna to tiez caka, k zubarke v novembri, aby mi na buduci rok nepovedali,ze mi neuhradia zakroky,ked teraz je taky zakon, to mi inak pripomina,ze by som sa mala objednat,aj idem hned zavolat,ak tam este budu. a buduci tyzden zrejme pojdem na predpisanie kontaktnych sosoviek. a ako si dopadla u lekarov?
Odpovedať
Profilova fotka
mai,krasny parik,nadherne fotky-gratulujem a prajem vela stastia do spolocneho zivota :-)
Odpovedať
liska, dakujem! Vy mate ale tiez krasne fotky, to prostredie je okuzlujuce! A ta cierno-biela fotka sa mi strasne paci. Ako to nakoniec dopadlo s tortou, spravili ti taku mäkku svajciarsku alebo podla tvojich predstav?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem aj ja :-) no,torta bola chutovo fantasticka (tiramisu) a vzhladovo-pozri fotky,ujo sa snazil a aj ked to nebolo uplne to prave(marcipan bol v tenuckej vrstve a mohla byt uzsia a vyssia),sklamana som nebola, po tych problemoch som cakala horsie 8-) ;s hotelom sme tiez nakoniec boli velmi spokojni,vyzdobu urobili krasne,obrusy a servitky nakoniec zohnali,jedlo bolo skvele,vyhlad odtial vyraza dych :-D a darovali nam aj krasny mladomanzelsky apartman na noc s velkou terasou s tym uzasnym vyhladom...to boli najkrajsie momenty dna. Ty si si to tiez super uzivala,vsak,si vsade vysmiata od ucha po ucho-velmi vam to pristane. :-)
Odpovedať
verim, ze vam ten vyhlad z vlastneho, aj ked iba na jednu noc, apartmanu vyrazal dych, vyzera to tam byt ozaj nadherne. A super, ze vam nakoniec vsetko vyslo, clovek sa zbytocne nervaci kvoli takym banalitam ako su servitky, ze? My sme zase 15-x prerabali zasadaci poriadok a nakoniec sa nam tam nanominovalo asi 10 osob, ktore vobec neboli pozvane :-) Mne to az bolo trapne davat tam same take vyrehotane fotky, normalne som systematicky hladala nejaku vaznejsiu, aby si baby nemysleli, ze to je taky ten moj kamerovy vyraz tvare (Andi bol aspon sem-tam vazny), ale my sme boli ozaj strasne rozrehotani, takze ine nie su ;-) Bol to krasny, uvolneny den.
Odpovedať
Profilova fotka
co blaznis-ze trapne :-o nadherne su tie fotky!mne sa prave napriek velkej snahe nepodarilo presvedcit fotografa,aby to robil trochu uvolnenejsie,stale len to svoje:tam daj ruku,sem sa pozri...a vysledok samozrejme nie je podla mojich povodnych predstav,ale co uz :-| keby som to mohla vratit,urcite sa vydavam na Slovensku ;-)
Odpovedať
liska, este stale mozete oslavit na Slovensku striebornu svadbu alebo ak sa nevies dockat, tak krstiny a najmete si dobreho fotografa, ktory vam to vynahradi. Pekny zbytok vikendu
Odpovedať
mai,nic si z toho nerob,ja mam asi 90%fotiek len z vyskerenym ksichtom,ja som sa stale rehotala,dokonca aj z obradu mam fotky na ktorych som vyskerena od ucha k uchu.neviem preco,ale moja tvar si stale ziadala usmev.
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie,nie je to az take podstatne a uz vobec nie natolko,aby som si tym kazila svoj stastny pocit z prebiehajucich dni ;-) inak- preco nemozes zverejnit tie Steinerove fotky,mai?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?