Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a fotografa nemali?
Odpovedať
Profilova fotka
mali stryka ale uz si nepametam to fotenie:)) ani fotografa skor iba toho kameramana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no potesi
Odpovedať
podla mna pri tych vydavkoch uz je rozumne investovat do profesionalneho fotografa, jednak vidi vsetko inym okom a este fotky aj vyretusuje, jednak som od nikoho nechcela ocakavat, ze sa bude menej zabavat, len aby fotil, ako ini tancuju alebo jedia. Podla mna by to clovek od nikoho nemal pozadovat, ten dotycny je potom ozaj dost vystresovany a este aj ma urcitu zodpovednost a ked sa nahodou nie jeho chybou nieco stane, ako napr. ten roztrhnuty film, este mu to svadobcania v kutiku duse zazlievaju, aj ked mu pravdaze nic nepovedia :-( My sme dostali 2 CD s fotkami a coverom uz na druhy den od brata a kamosov, zlati :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mate dobra. my sme nemali profesionalneho fotografa,ale kamaratku,ktora bola vyslovene urcena na fotenie a zvladla to super, aj sa potom vecer zabavila. a fotilo aj kopec dalsich ludi,moj brat obcas aj kameroval,je to fajn,leo vidim na kazete,ako sa aj ostatni bavili,nielen mladomanzelia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ten ich styko je profesionalny fotograf....... my sme inak mali profesionalneho fotografa iba pred obradom a potom na obrade a tak nas fotil kamos co nas vozil:))) chudacik... sttale vymyslam co by sme mu za odmenu kupili:)))) poradte neaku peknu pamiatku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem dat nieco pekne tej nasej kamoske,co nas fotila, kupili sme jej v Tunise taku vazicku,len ona byva v Nitre,tak neviem,kedy jej to odovzdame. a bude mat babatko v januari, tak potom kupime nieco malemu
Odpovedať
Profilova fotka
to mate dobre:)) ja vobec neviem co mu kupit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no veru pre chlapa je to tazsie, vobec nic ma nenapada.
Odpovedať
kupit nieco chlapovi je ozaj tazke. Mna napada akurat pocitacova hra (ak sa teda rad hra na PC) alebo kalendar s holymi babami ;-) alebo ist s nim jednoducho na veceru alebo drink.
Odpovedať
Profilova fotka
no mna tiez napadlo nieco k pocitacu,ako poznam chlapov v nasej rodine,jedine to by ich potesilo :-) . alebo nejaky dobry chlast :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem babenky za typ :-D zvazim a dam vam vediet ako to dopadlo:))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
daj vediet potom :-)
Odpovedať
no mojho by ozaj potesilo len nieco k pocitacu :-), na tie hole baby by sa mi nechcelo stale pozerat ;-) Kedze ostatni zase myslia, ze ho potesi chlast, resp. tiez nevedia, co mu kupit, uz nam bar praska v svikoch, mohli by sme sa dobry mesiac opijat do nemoty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame plny bar,ale lepsie plny ako prazdny :-) . minule tam bracho kontroloval a pochvalil,ze tak si to predstavuje vo svojom bare v buducnosti :-)
Odpovedať
no to mas pravdu, aj ked casto by som radsej mala plnu chladnicku :-) Stale dufam, ze raz budeme taki bohati, ze budeme mat vlastneho kuchara alebo este lepsie dvoch, jedneho Taliana a jedneho z Azie, ale skor si myslim, ze mozno v buducom zivote natrafim na muza, ktory bude rad varit ;-) Moj prvy manzel sice bol kuchar, ale tak ako suster chodi bosy, on stal za sporakom cely den, takze vecer sa mu uz nechcelo :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja s tymto problem nemam, kedze byvame so starymi rodicmi,navareneho vzdy byba habadej. pritom ja na veceru zvyknem jest uz len nieco lahke. ale manzeliik si pochvaluje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pockaj ako ze tvoj prvy manzel? toto je akoze druhy?:)))) moj manzel s casu na cas nieco aj doma uvari... ale aj bordel narobi:))))
Odpovedať
tak ja varim 2-3-krat do tyzdna a niekedy sa mi uz ozaj nechce. Kde su tie casy, ked som byvala u nasich a prisla som na hotove....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ako sa dnes mate? ja sa idem pustit do prace, doteraz som vybavovala v meste.
Odpovedať
Profilova fotka
ja po starom..... mrznem a frflem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez frflem,ale nemrznem :-) . akosi sa mi nechce, dnes tu mame zamracene,tak sa mi chce skor spat ako pracovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dobre hovorim ze spite :-D mirka buva urcite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mirka asi hej :-) . sak je piatok, komu by sa nechcelo spat, ked si pomysli,ze zajtra je uz vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj nevrav... nech sa ten vikend ale nikdy neskonci:))))
Odpovedať
zuz11, ano druhy a lepsi, inteligentnejsi, krajsi, citlivejsi, erotickejsi :-D
Odpovedať
c, ja som od siedmej hore, veď som v "robote", baby neštvite ma, ja nie som flákač ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mirka,sak sa nestvi, mi len srandujeme :-)
Odpovedať
už je to ok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sme ta trosku ohovarali za tvojim chrbtom :-D si sa na nas vykaslala.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?