Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
čo vianoce.. ale moj drahý bude mať teraz v novembri narodky.. Tak čo navrhujete??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
toť je otázka :-D !
Odpovedať
Profilova fotka
Sak darcek nosis v bruchu. To staci, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
...alebo ďalšie "kinder vajíčko" :-D ,ale to teraz asi nepôjde ...
Odpovedať
gajka, ja mám problém rok čo rok, či Vianoce, alebo narodky alebo meniny, ale idem mu kúpiť dáke knihy (lebo chce) a samozrejme ponožky, spodné prádlo :-D (minule mi povedal, že sa mu vianoce bez toho nerátajú) :-D a hádam mi dačo padne ešte do oka, chlapom sa celkovo zle nakupuje, s bratom som už dohodnutá tak, že nech si dačo kúpi a donesie mi to :-D
Odpovedať
nooo.. ale aj volačo k tomu.. čo si brucho previažem červenou mašličkou????
Odpovedať
Profilova fotka
No aaaaa???? Pohoda? Chlapov treba viesť ku skromnosti!!!! :-D :-D A vlastne dietatko je ten najvacsi dar!! Aj ked je len v brusku!!
Odpovedať
Profilova fotka
gaji, mozes, moja mamina si dala na seba,ked tatino oslavoval 50-tku tu sexi zasteru,do ust ruzu a obviazala sa maslou :-) , pozerali sme to na kamere,tak sme sa nasmiali :-) . ja budem mat tiez dilemu,co kupit manzelikovi,on knihy neita, skor nieco do pc by asi chcel, respektive aj novy pc najlepsie, chudatko,uz mu nejdu najnovsie hry :-)
Odpovedať
gaji, nielen bruško, celá sa zabaľ do dákej ozdoby :-) ozaj už ti vidno bruško? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne? :-D áno ... až moc, a to "kešu oriešok" ešte v brušku nenosím :-( , všetko raz príde, už sa na to teším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je fakt, len sa presun k tehulkam a uz tu bude viac tehotnych ako buducich neviest. :-D :-D
Odpovedať
len miernučko.. len tí, čo ma dobre poznajú... inak ešte ani moc nie.. viacmenej len v spodnom prádle.. nohavice trošku stiahnu.. veď to všetko ešte príde... Takže podrebujem aspoň 1m hrubej červenej stuhy... alebo modrej??? hmmm, keby som vedela, či to bude dievčatko, alebo chlapček... tak si kúpim žltú.. to je neutrálna.. no a čo k tomu????
Odpovedať
Článok sa načítava...
čo čo! nič, len stuhu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Žltá je neutrálna? :-D Daj tu modru. Modru nosia aj dievcatka!!!! :-D :-D
Odpovedať
macka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
carrie,podla mna ich tu uz je viac tehotnych :-) . tusim sa tu rozprudila debata,nestiham citat a odpisovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fakt baby!! Pribrali ste od svadby??? Zevraj po svadbe sa pribera???
Odpovedať
Profilova fotka
ja heja,si 2 kila, na dovolenke :-) . ale este som o kilo dolu co som schudla pred svadbou :-)
Odpovedať
no.. tie 2 kilá, čo som zhodila 5 dní pred svadbou sa mi 2 dni po svadbe vrátili.. ale inak ee :-D ale začnem.. sľubujem :-D
Odpovedať
ja nie, furt to isté
Odpovedať
Profilova fotka
Som zabudla napisat, ze tehulky sa nerataju. :-D Gaji, potom posli foto buducej maminky.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som pred svadbou schudla šesť, ale už som nabrala späť dve, ešte mám rezervu :-D
Odpovedať
mirka - cverienka, ty keby si desať pribrala, tak furt by si ako cverienka vyzerala... Aj som sa bála, či také úzke šaty na teba mať budú... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ty carrie?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja? No myslim, ze ano. Tak zo dve kila urcite. Tak ale pred svadbou som tolko neschudla. Panecko, sest kiiil???????????????????????? Ked mne sa nechce sportovat, ani diety drzat. Ja sa tvarim, ze to nepotrebujem. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som schudla 5 kil a tie mi tak dost lietaju aj teraz :-D babule.. nepreviazeme sa vsetky maslami? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
preco zuz? mne sa tiez nechce,ale aspon dva krat do tyzdna sa prinutim ist na aerobic, esteze mame to auto,lebo ani to by som sa neprinutila v takejto zime :-)
Odpovedať
gajuš :-D a si predstav, že niektoré som neobliekla, zas až taká cverienka nie som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
adka co preco? no my sme nasim manzelom darceky aj na vianoce.. je to premiera:) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?