Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
Ja som tych salonov tiez nepochodila az tak vela, myslim, ze tri a nakoniec som vybrala z Nicole. S rovnakou nevestou sa hadam nestertnem, lebo svadbu budeme mat v nasom malom rodnom meste a tam hadam tych svadieb v jeden den az tak vela nebude. :-D tu je link: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Ale sa uz nan ne tesiiiiim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie som priamo z Malaciek. nepoznam ho.
Odpovedať
hm, harper, tam chodím občas na dovolenku, tak raz za 3 roky, tak nevadí, xiix. no a katicka, tie šaty su krásne užasné, budeš krásna nevestička, už sa tešíme na svadobné fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katicka, tu kyticu co mas v prvom rade v strede mala moja sestra na svadbe a tu v tretom rade v strede budem mat ja. v sobotu sme ju boli s mojim drahym objednat :-)
Odpovedať
To su prave aj moje dve favoritky ;-) Vidim, ze so sestrou mate vyborny vkus harper :-D :-D :-D Ja som povodne chcela tu tulipanovu v tretom rade vedla tej tvojej, ale kedze svadba bude na malom meste, povedali mi, ze tulipany v septembri mat nebudu ]-( Najskor ma to trosku nahnevalo, ale potom som objavila tieti freziove a hned ma to preslo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne povedali, ze so ziadnymi kvetmi nebude v septembri problem
Odpovedať
ani s tulipanmi? a o konvalinkach ktore som chcela ani nehovorim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to neviem. tak mi to povedali, ze v dnesnej dobe uz nie je problem so ziadnymi kvetmi v septembri. len asi budu o nieco drahsie ako v obdobi ked kvitnu aj vonku :-D
Odpovedať
aktak, vidim, ze mas podobne skusenosti... a to svadba bude v BA. U nas na Myjave sa so mnou o tom ani nebavila, len povedala, ze ich pravdepodobne nezozenie a mam si vybrat inu alternativu. Ale tie frezie sa mi fakt velmi pacia, tak to ani nelutujem :-) A s konvalinkami by na mna asi pozerali...v septembri.... A ty pre aku kyticku si sa nakoniec rozhodla, aktak?
Odpovedať
este som sa nerozhodla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katička, ak ti možem poradiť. Nechodíš do PN? Pokiaľ by si išla tak v TESCU je kvetinárstvo, má ho moja teta. Ja som mala svadobnú kytičku z kalí a to som myslela, že problém bude. Ona my na to povedala, že mi všetko zoženie. Tak myslím,že tulipány problém nebudú a tie druhé sa jej skús spýtať. Teda keby sa ti chcelo isť do PN po svadobnú kytičku.
Odpovedať
Dakujem koflicek, do PN urcite pojdem, lebo sa tam chceme fotit na kupelnom ostrovceku. A tu kyticku este zvazim, lebo tie frezie sa mi tiez velmi pacia a tato kvetinarka mi bude robit aj svadobnu vyzdobu v sale, tak by som ju nerada nahnevala :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
zvedavá neboj sa, že korzet sa ti skĺzne, to je podľa mňa posledné čoho sa môžeš obávať, veď je to tak nalepené na tele, že budeme mať problém zohnúť sa :-D
Odpovedať
dievčatá, vy teda riadne predbiehate dobu, že vraj vydaté septembrovky! :-o Brrr!! Nestrašte!!!
Odpovedať
matja čo sa bojíš, stejne ta to už neminie, vieš to my iba v tradícii tych bab pred nami pokračujeme, a náhodu je to fajn, poradiť sa no a po svadbe možno aj poklebetiť ako to dopadlo, čo s deturencami a tak
Odpovedať
Co keby sme este viac predbehli dobu - kam sa chystate na svadobnu cestu? Ja totiz aby som toho nemala malo na vybavovanie, okrem svadobnych priprav obieham aj cestovky a hladam nejaky dobry zajazd. Kedze som nebola na dovolenke tento rok, hned po svadbe musim niekam vypadnut, lebo uz mam nervy na pokraji a v praci sa mi nic nechce robit ]-(
Odpovedať
jasné burinka, ale na to je tu téma septembrovky. Ale keď už sme tu, tak dobre. Zvedava, ja tiež sledujem, aké sú last minute, snáď ceny v septembri pôjdu ešte viac dolu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to by potesilo aj mna. tiez by sme radi vypadli na nejaku svadobnu cestu. mozno sa nam tam podari aj nejakeho potomka splodit :-D
Odpovedať
no zvedava, vieš ja som tiež už zistovala, tak skus na www.tiptour.sk, tam nájdeš kadečo. najhorišie je, že posledné zájazdy su vlastne bud tu sobotu ked máme svadbu alebo o tyzden neskôr. no a taky zhon to ja nemusím. okrem toho treba meniť doklady a to všetko dookola. my sme sa rozhodli že pôjdeme do Piešťan. je tam aj bazen, pekné prostredie a pri mori sme už boli, vlastne ani nezáleží kde budeme, len ked budeme spolu a budeme si vychutnávať prvé novomanželské chvíle. hoci je pravda že isť k moru je asi exkluzivnejšie, no zas na druhej strane sa mi akosi tohto roku enchce sedieť v buse dva dni, tak skočíme do auta a za 3,4 hodinky sme na mieste a môžeme si užívať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj mňa to čaká v septembri, myslela som, že nič nestíham a tak, ale keď pozerám na vaše príspevky, ste skoro všetky s prípravami tam kde ja :) K tomu korzetu: ja mám šaty vcelku bez ramienok a ani nie korzetové a vôbec sa neobávam toho, že by mi padli, myslím, že to na svadobných ani nehrozí... A na svadobnú cestu by sme tiež radi niekam vypadli, akurát nám pracovné povinnosti nedovolia viac ako týždeň a aj to musíme odísť už v pondelok alebo utorok po svadbe... všetkým vám držím palce aby to bol váš (náš) najkrajší deň tak ako si to predstavujeme od detstva :-)
Odpovedať
Mna celkom oslovil Hydrotour, aj ked su drahsi, ale svadobna cesta je len raz za zivot (dufam ;-) ). Niekam do Grecka, na dva tyzdne, opalovat sa, papat dobre jedlo a nemysliet na nic (a uz vobec nie na to, ze si musim vsetky doklady vymenit ]-( ) Maju v ponuke hned pondelok po svadbe, to by bolo najlepsie, nechat zhony za sebou (a na rodicoch platenie faktur za svadbu ;-) ). A presne ako ty harper - plodenie potomka bude jeden z hlavnych bodov programu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Budete baby mat na stoloch aj cerstve ovocie? ak ano tak ake by podla vas bolo najvhodnejsie?
Odpovedať
My budeme mat asi jablcka, pomarance, nejaky banan...Podla toho, co kupime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som rozmyslala nad hroznom, bananmi a asi jablkami. tie pomarance sa mi zdaju dost stavnate :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali jeden stôl len ovocia: banány, jabĺčka, hrozno, melóny a malo to dobrú odozvu. Predsa aj ked je tak horko tak sa do ničoho nikomu nechce a také ovocie im príde vhod určite.
Odpovedať
Profilova fotka
hej, tiez si myslim, ale radsej by som tam dala len take ovocie, od ktoreho nikto nikoho nezaprska :-D asi by ma potom velmi nechvalili.
Odpovedať
Urcite ano, ale necham to na restauraciu, co tam daju. Predpokladam, ze taku klasiku - banan, jablka, pomarance a co bude v septembri... A takisto spravia ovocny salat na druhu veceru (nie ako jedine jedlo, samozrejme ;-) ).
Odpovedať
Mas pravdu harper, nemyslela som na to, ze by sa mohli zaprskat, to by asi nebolo nic prijemne...
Odpovedať
Profilova fotka
my si mozeme ovocie kupit sami a tam dodat. mimo ineho si mozeme doniest aj alkohol, nealko, zakusky a nieco slane. tak nas to bude stat cele aspon menej penazi :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?