Svadba v septembri 2005

Zobraz úvodný príspevok
;-) čauko babiky, určite nie som sama, čo mám svadbu v septembri, tak dufam, že ten mesiac, dva sa tu budeme stretávať a radiť si a spoluočakávať náš den D 8-)
Odpovedať
hej čítala som, tak to bolo od nej totálne otrasné, fakt nemám slov ]-( vysvetlila vám to potom nejako? alebo sa vykašľala?
Odpovedať
Profilova fotka
doteraz s nou nekomunikujeme.... zabudla asi na carovne slovicko PREPACTE a tak neni co vysvetlovat.... snazila sa najskor citovo vydierat manzela ale teraz mlci..... a asi si mysli ze ju budeme potrebovat a doplazime sa ale je na omyle..... nevadi mi ani tak ta svadba na to kaslem ale to ako mi vlastne zavolala a vynadala den po svadbe..... dokonca bola taka bezcitna ze mi vykricala aj to ze koli tomu ze mne zomrel pred rokom brasko ona smutit nebude lebo ona sa chce zabavat....
Odpovedať
:-o to je fakt riadna ....., úplne bezcitný človek, fakt s ňou by som neprekecla už nikdy v živote. Jasné, že si bez nej vystačíte, aj keď by ma to riadne mrzelo, ak predtým taká nebola, ale toto je fakt moc!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no predtym sa celkom dala..... nikdy nezdvihla na mna takto hlas...... mrzi ma to ako cela ta nasa svadba skoncila..... a asi podla vsetkeho iba nas s manzelom mrzi to vcetko..... ona vypocitavo caka na nase doplazenie...... teda netusim co robi......
Odpovedať
tak sa ukázala v pravom svetle, ale vieš čo, kašlite na ňu, my sme mali takéto vyčíňanie deň pred svadbou, urazená krstná mať, ktorá nebola pozvaná na svadbu a zúrivá starká, že sme odvrhli rodinu :-D no čo, nakoniec starká prišla, aj keď odmietla, krstná mať nemohla prežrieť, že nebude žrať zadarmo, ale my sme sa bavili úúúúúúúúúžasne :-) veď ale sme im vysvetlili, že ide iba tá najnajbližšia rodina ako sú rodičia, súrodenci a starké, ale keď je niekto brzda, tak to ťažko pochopí, si myslí že keď mi je krstná mať a raz dala nejaký sľub, ktorý nikdy nedodržala a nikdy sa tak nesprávala, že je o niečo viac? ja som bola šťastná že tam neni a som šťastná dodnes :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidim ze nikto to nema ruzove:)))) ale ako sa vravi rodicov a ani rodinu si nevyberies :-( aj ked svokru som si mohla aj lepsiu vybrat:))) ale muzicka by som nevymenila:))) :-D
Odpovedať
ešteže ten je úplne iný však? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no zatial je uplne normalny:)))) :-D cas ukaze, aj ked za tych 8 rokov som ho velmi dobre spoznala a trosku aj prevychovala:))))
Odpovedať
Bayka gratulujem vám, ako vám dopadla veselica? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vies moja, nie kazda vydata septembrovka bola taka sikovna ako my a je doma zo svadobnej cesty:)))) hlavne tie co mali svadbu napr. tuto sobotu:)))) viem o chrobakovi ze sla na svadobnu cestu az v sobotu:)))
Odpovedať
ale Bayka tu teraz písala, tak preto viem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si zmylila temu do ktorej patri :-D cela ty :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
haha, inak ako sa máš? čo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
no hned vstredu po svadbe som sadla doma na PNku a som na nej doteraz....... teplota nie a nie odist a tak asi budem este tyzden doma:((( a som cela znudena tak preto tu tolko vypisujem:))))) kedze doma ziadne domace prace nemozem robit:(((( ale tesim sa lebo v sobotu si ideme vybrat nas svadobny dar od mojich rodicov a autosalon do nitri:)))
Odpovedať
tak sa lieč :-) pošli toho trošku, nech mám aj ja fajront :-D
Odpovedať
Profilova fotka
musis prist:)))) dakujem za taky fajront:))) radcej by som do prace chodila....... :-(
Odpovedať
hm,chorá som nebola ani nepamätám, dakedy na ZŠ som asi mala teplotu, tak som si na strednej musela u doktorky vymýšľať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ako ti zavidim:))))) aj ja chcem:)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby, mladé panie - gratulujem vám. ja som sa vrátila zo svadobky a prichádza tvrdá realita... :-D
Odpovedať
carrie, mne sa zatial ta tvrda realita paci... po tej svadbe a svadobke som priam tuzila po tom, aby naslat ten kazdodenny zivot a prestali sa riesit veci okolo svadby btw VSETKYM GRATULUJEM A PRAJEM DLHE ROKY STASTNEHO ZIVOTA
Odpovedať
Profilova fotka
prajeme ti aby ta realita bola co najlepsia:)) mas neake foto zo svadobky?:))) kde ste boli?
Odpovedať
Profilova fotka
O to verim, ze bude!! S takym chlapom určite. Mám mám fotky ale doma. A svadobné sú moc veľké... Daj mi mail. Pošlim Ti mailom. Boli sme na Rhodose.
Odpovedať
Profilova fotka
zuz@pobox.sk....... inak existuju programz na ymensenie ak chces poslem ti ich ymensene>|| a ak sa podari tak ten program ok? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No žena činu. Super. Pošlem Ti ich. Diki. Ja som technický antitalent.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no poslala som ti ich :-D inak holka aj ja som z tej istej firmy ako ty :-D som na DD :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mas inak super krasne fotky :-D a teraz tie tri sem mozes aj vlozit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D jajajajjajajajajaj dedinaaaaaa........ A ďakujeeeeem!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Zuz poslala som ešte jednu aj keď trikrát :-D :-D A ešte pošlem.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kludne posielaj aspon sa tak nebudem nudit:))) aj ked zatial mi nic neprislo:(
Odpovedať
Profilova fotka
Už by malo ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?