Svadba v Trnave - rok 2014

nech mozeme kecat o vsetkom co nas zaujima, my mame v septembri 2014 ale zatial okrem terminu nic ine. poradme si vzajomne tipy na kadernicku, kozmetikcku, salu, DJ, atd atd
Odpovedať
1
2
@livkaslivka ahoj, aj my mame v septembri, konkretne 27.9:)
Odpovedať
Ahojte. No my tiez zatial mame predbezny termin na 27.9.2014 ;) Prave rozmyslam nad miestom hostiny...niejake rady?!? Mozno kastiel Jaslovske bohunice...dnes sme tam boli kuk-velmi pekne, len ma odradza oddelena miestnost na parket. Mate tam niekto skusenost zo svadby??? Priatel by chcel radsej niekde v tt...
Odpovedať
@zuzicka27 ahojcek som rada ze sme sa tu uz viacere ocitli, ja som v bohuniciach nechcela prave kvoli tym oddelenym miesnostiam. v tt je vraj dobre cube, alebo business centrum. My mame v kulturaku na dedine. Ale okrem toho nic, vraj uz aj ti lepsi DJ-ovia su uz vychytani..
Odpovedať
@andrea121268 ahoj tesim sa ze si tu budeme moct vymienat info. vy mate kde salu?
Odpovedať
@livkaslivka my mame salu v Cube, sobaš v Hrubom kostole a ako DJ-a Blesaka....inac zatial nic ine nemame vybavene....teraz sa prave prehrabavam ponukou fotografov a kameramanov, nech uz mam zajednanych aj tych a pokoj od vybavovaciek aspon do noveho roka:)
Odpovedať
@andrea121268 vy mate vsetko co som chcela aj ja :) tak to vam uprimne gratulujem a mate vsetko hlavne co treba ja som nejaka spomalena
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my budeme mat svadbu 20 septembra v tt a mame salu, dj, fotografa a kameramana. To nam zatial staci :)
Odpovedať
@livkaslivka dakujeme, vy si tiez urcite vyberiete salu aj Dj-a k vasej spokojnosti:) ja by som este chcela zajednat fotografa a kameramana, nejake tipy?
Odpovedať
@blueberry84 ak smiem vediet aku mate salu?
Odpovedať
Profilova fotka
@livkaslivka budeme to mat v malom rime
Odpovedať
@blueberry84 aj tam sme boli pozerat , kolko mate ludi? my okolo 80 cca preto rozmyslame nad kulturakom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@livkaslivka aj my asi tak, ma to kapacitu 150 tusim :)
Odpovedať
Profilova fotka
Hotel Holiday Inn Hotel Prestige Hotel London Hotel Phoenix U Sesslera Koliba v Kamenaci Na Mlyne Najkrajsi priestor bola Restauracia Galeria, ale tu myslim zavreli a uz neotvorili.
Odpovedať
@andrea121268 My máme tiež Cube, Hrubý kostol a Blesáka :-D :-D
Odpovedať
@natalussa to je tusim top :!
Odpovedať
Kastiel Jaslovske bohunice- nemate nahodou niejake referencie- od znamch ci z vlastnych skusenosti??? Ci napr. nevadil oddeleny parket... (velmi by sa mi pacil obrad vonku :) len sa obavam ci by to neubralo na zabave... ;-)
Odpovedať
@natalussa a aky datum?
Odpovedať
@andrea121268 My máme 17. mája
Odpovedať
@zuzicka27 ja som mala kolegynu ktora sa tam vydavala vsetko oukej az na to rozprchnutie ludi na tancujucich a sediacich a navzajom o sebe nemali prehlad...vraj ale osobne som tam nebola
Odpovedať
@livkaslivka dakujem za info. No ved tohoto sa bojim...ach jaj...no musim nieco pozriet este v tt a uvidi sa ;-) Som pozadu oproti inym nevestickam :-) pokial nezarezervujem salu a datum svadby nevybavm nic...
Odpovedať
@zuzicka27 my mame tiez jaslovske bohunice a bude to vonku,takze ten oddeleny parket mi nejako nevadí :)
Odpovedať
ahojte,no vidim že na to že ja mám skorší dátum v septembri - ešte nemám skoro nič :) kaštiel v bohuniach rezervé a volali sme aj na obecný úrad,tak aspon takto. neviete mi ale poradiť ešte DJ okrem pána Blesáka. a viete mi niekto poslať do IP,v akej cene sa asi Blesák pohybuje? :) dakujem pekne ;-)
Odpovedať
@lulu0902 My sme chceli tiez vonku v partysrane... len volny termin bol na trnavsky jarmok-a to sme nechceli, a este jeden volny 27.9. ale to by som sa bala pocasia. Budete to tam mat super. Aj obrad bude vonku? Kedy mate termin?
Odpovedať
@zuzicka27 ano,no kvoli tomu obradu sme to chceli resp. vybrali,lebo je len malo miest tu v okolí trnavy,kde sa to dá spraviť niekde v záhrade,kedže budeme mať civilný obrad :) a vy ste sa kedy boli pýtať? máme 6.9. termín - najprv sme chceli posledný augustový,ale už tam niekto bol pred nami,tak sme dali tento,aby ešte bolo teplo ,ked to bude celé vonku
Odpovedať
My sme sa boli pytat tuto sobotu. Tiez budeme mat civilny obrad a vonku. Dnes sme sa boli dohodnut a nakoniec to budememat vo Vlckovciach-motorest Eso. Obrad bude pri jazierku vonku :-) A tiez sme sa dohodli na 6.9.14 :-D Tak uz len dufat, aby nam pocasie vyslo :-)
Odpovedať
Dievcata co maju v CUBe nemyslite si ze 90 ludi sa tam bude tlacit? ja by som chcela hlavny stol pod napisom Cube - aby som nemala terasu za chrbtom ale neviem si predstavit to usporiadanie stolov
Odpovedať
Ahojte dievcata! mam otazocku - kolko vas stoji DJ? aby som mala aspon aku taku predstavu v akych cenach sa pohybuju. dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, my mame svadbu 26.04.2014 v CUBe, máme už fotografa -MonikVD Photography, hudbu robí Mirga, kostol je zajednaný a už mám aj šaty - odporúčam nový salón v TT - Zoya wedding center (oproti relaxu) .... :-) velká spokojnosť, zatiaľ - už sa neviem dočkať na skúšku šiat.....
Odpovedať
Nevestičky mate niektorá svadbu v Holiday Inn v TT???
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?