Svadba vo Vranove nad Topľou, 2012. Kto bude mať ešte?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky.Kto má budúci rok svadbu vo Vranove?
Odpovedať
@gimka ahoj, nam kameroval stuzkovu pred 4 rokmi a boli sme velmi spokojni!
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkatimi Ahoj ako tak čítam budeš mať kozmetičku Klaudiu,,, aj ja ju mám (kámoška), určite budeme veľmi spokojné...Podľa mňa je NAJ...My máme svadbu v Oáza 8.9. A kaderničku už mám Beátu z Čemerného...:)
Odpovedať
ano, ano...Klaudia ma uz licila na niekolkych svadbach, myslim ze lepsie sme si uz ani nemohli vybrat :) kadernicku som si dala hned vedla, aby som nemusela behat po celom meste, dufam ze budem spokojna. Ako prebiehaju pripravy? :) Co vsetko uz mas?
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkatimi No prípravy tak všelijako....raz sa tomu venujem celé dni inokedy mám toho dosť a si dávam pauzu....tak zatiaľ máme všetko základné rezervované...sála, kostol, hudba, foto, video, nemám ešte šaty ani topánky, aj ked som už bola na skúškach v salonom, podobne aj drahý...ani popolnočky nič....skupujem stále nejaké bludy, konfety, bublifuky, lupienky, vyrobila som už pierka pre družbov a kvetinky na ruky pre družičky....A dnes som sa bola pýtať u kvetinárky na výzdobu....a čo ty ako si na tom????? Ty ako riešiš výzdobu sama či niekoho si najmeš?
Odpovedať
@tanta84 Ja tiez tak podobne, raz mam toho plnu hlavu, inokedy neriesim :) Ten zaklad mame aj my rezervovany, plus mam uz aj saty, ale dostanu este novu kolekciu tak ratam s tym ze ich este urcite vymenim :) Ostatne veci este vyberame, pozerame....My budeme mat na Bernolakovej a vyzdobu riesim tak, ze nieco si necham z toho co maju oni plus budem mat aj floristku, ktora mi to doplni. Koho budes mat ty? A aku hudbu budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkatimi A odkiaľ máš šaty? My budeme mať v Oáze, a ešte neviem aká kvetinárka rozmýšľam, určite tie hlavné kytice a pre ženích to je jasné a asi len tak ako ty doplnenie ak niešo nedajú oni v sále....bola som sa pýtať v kvetinárstve v Čaklove ale ešte to nie je isté rozmýšlam aj nad Barnovou....NO a hudbu máme Sonet....Boli sme na 4 svadbách kde hrali a boli perfektní....Aj ked ja som chcela spočiatku DJ-a, ale som rada že sme sa nakoniec tak rozhodli...:D.
Odpovedať
Šaty mam zo svad.centra Danka - Kapišova, pozri si na nete. Ja budem mat kvet. Pohadka v DePecku. Sonet je dobry, my sme tiez boli na jednej svadbe, kde hrali. Dobre si si vybrala :) Ja teraz momentalne rozmyslam na poharmi a topánkami :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkatimi Pozriem si ....aj o Pohádke som pošula chvály....A čo sa týka pohárov už mám objednané mal by prísť v pondelok a topánky to je môj večný problém...mám č. 35 :/.....v sobotu idem sa skúšku šiať do PO tak som zvedavá čo nájdem, dúfam že už tie naj...
Odpovedať
Profilova fotka
@mirkatimi a ktoré šaty si si vybrala?
Odpovedať
ja mam svadbu tento rok 22.9.2012 @dandy26
Odpovedať
@etcimovka najlepsi kameraman je Guman Lubos odporucam
Odpovedať
@madamigella dakujem za tip, ale ja kameramana mam a vlastne uz aj DJ :) a kde budes mat svadbu? ... mame rovnaky datum :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ahojte, ak niektora z vas zhana DJ na svadbu, mozem odporucit, kontaktujte ma. :-)
Odpovedať
dievcence potrebujem najst salu vo vranove do 180 ludi.. neviete mi poradit??.. dakujem ..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte damy, my by sme mali mat svadbu 20.apila vo Vranove v OAZE, chcem sa spytat, ake su na nu ohlasy?? ako to maju s vyzdobou, nie je to zastarale drzia sa novych trendov?? dakujem M
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Babenky odporucam skupinu maxel -majerovce hraju naozaj super :-*ak by chcel niekto kontakt piste mail ,pocula som ich hrat a naozaj nemozem nic zle povedat ,repertuar je naozaj vyborny v prevedeni modernej a ludovej hudby a k tomu sú to chalani kt dokazu roztancovat vasich hosti :)mozem len odporucat.
Odpovedať
Hudobna skupina Maxel -vranov nad toplou (Majerovce) najdete na fb
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?