Termín svadby 1.10.2016 - kto má rovnaký?

Ahojte. Tak kto sa pridá a kto ide pod čepiec o rok ????
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Ahoj, tak ja sa vydávam od zajtra presne o rok a dva týždne.
Odpovedať
ahoj snubenka no ja od dnes presne o rok . o týždeň asi začneme vybavovať :) bude to veselé
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa vtedy vydávam :) :) :)
Odpovedať
ahojte ladies, krasny datum ste si vybrali :) pridavam sa a tesim sa na debaty co ktora ma/nema a co nam este vsetko treba:)
Odpovedať
Ja takisto :) tešim sa veľmi :)
Odpovedať
Ja tiež dámy :-)
Odpovedať
Aj ja..dnes je to presne rok :-) ;-)
Odpovedať
Jeej ale sa nás tu stretlo :) No tak dajte tip, zháňam catering . Už ste začali niečo riešiť ? Odkiaľ ste ?
Odpovedať
je tu dnes niekto ? snúbenice, nevestičky :)
Odpovedať
Ja som z Mt...nemam este nic, len starejsieho :-D
Odpovedať
Aj my plánujeme tento dátum :)
Odpovedať
ani ja zatial nic, snad vsetko postihame:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte No pohli sme sa:) Sála , stareší a fotograf hotovo, už sú napísaní na termín 01.10.2016 No ja som z okolia PE
Odpovedať
Ahojte dámy . AKo ste na tom ????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj my máme 1.10. :) už viete o koľkej chcete mať sobáš ?
Odpovedať
Profilova fotka
Nevestičky, ktoré ste z Bratislavy a okolia, ak by ste potrebovali poradiť alebo pomôcť so svadobnými prípravami, ozvite sa nám. Radi Vás odbremeníme od stresu a všetko potrebné vybavíme za Vás. :) Robíme kompletné svadby na kľúč, výzdoby, poskytujeme poradenstvo, či koordináciu svadobného dňa.
Odpovedať
@svadby_podla_ely ďakujeme za ponuku :) ja nie som z okolia, ale za mňa všetko vybavujú . Jednoducho nie som tip pre takéto veci a ani moja práca mi to neumožňuje . Takže svadbu na kľúč len odporúčam
Odpovedať
@ivkaaaaa AHoj. Neviem už som aj uvažovala ale ešte sa mi to zdá skoro to riešiť tak po novom roku by sme asi behli na matriku a dohodli čas
Odpovedať
@cucuska ahoj no my sme pobehali, zajednali a už len matrika a čas a všetko doladi´t. Inak bola som prekvapená, že to všetko treba taaak moc dobredu riešiť
Odpovedať
Profilova fotka
Aj jaaa mam termin 1.10.2016
Odpovedať
Super pekne sa tu zbierame
Odpovedať
Odkladame roky, mame strach zo svadby...no uz som sa definitivne rozhodla...1.10.2016 sa vydavam :))))
Odpovedať
Tiež sa bojim "viazať" no nakoniec mame aj my takyto krasny termin :) O mne si priateľ mysli, že som prišla o rozum, že už teraz riešim sálu, no v Košiciach je už to najlepšie vybookované treba sa ponáhľať! :-D
Odpovedať
Ahojte dievčatá taktiež máme termín 1.10.2016, svadba bude na Šírave, ale je to hotové šialenstvo :D Veď ja mám neskutočný problém čokoľvek zajednať. Fotografi a kapely ktoré som chcela a o ktorých som vobec vedela sú vraj už dávno plní. A to som si myslela že je super čas na plánovanie svadby,ale ako vidím naozaj je potrebné všetko riešiř dva roky pred svadbou?? :D
Odpovedať
@katulinecqa my sme si dali termin na marec 2016, zajednane nemame sice zatial nic, ale kazdemu co sa ozvem ma volno :-D :-D
Odpovedať
nikkkis :D to nemyslis vazne tak to mas stasticko ako sa patrí..ja v práci sedím a obvolavam :D :-S
Odpovedať
aj ja sa pridávam, 1.10. je náš deň :-)
Odpovedať
aj ja 1.10.2016 :) mam zatim vsetko podstatne, priestor, kamera,foto,dj,kostol, knaz
Odpovedať
Profilova fotka
aj my máme 1.10.2016 ;-) vybavený je priestor, hudba, katering a zvyšok necháme po novom roku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekny datum ste si babule vybrali:-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?