Termín svadby v máji 2014

Profilova fotka
Nájdu sa žienky s približne rovnakým termínom svadby? Ostáva trištvrte roka, už niečo riešite či je ešte čas? :-)
Odpovedať
1
2
Ahoj.. Jasné, že nájdu :) Veru už čo, to máme vybavené.. a čo ty?
Odpovedať
Profilova fotka
@natalussa ja vôbec nič...akurát šaty mám vo vyhliadke, aj to nemám zálohu za ne zloženú :-)
Odpovedať
My sme v začiatkoch ale čas ubúda a ja začínam mať pocit, že nebudem stíhať, máme sálu, hudbu a kameramana :) možno taký úplný základ
Odpovedať
Profilova fotka
@sjuz13 tak to si z vás žienky musím brať poríklad....myslím, že sa v auguste pôjdem poinformovať minimálne o cenách
Odpovedať
ahojky, my budeme mat v maji, zatial nemame presny termin, zatial sa obzerame po priestoroch pre sobas, hostinu a ubytovanie hosti. chceme nieco pekne, napriklad kastiel, a tie su rychlo obsadene. preto si toto chcem zajednat co najskor. potom fotografa a hudbu, aby mi tych dobrych tiez niekto nevyfukoôl :) a na ostatne je potom dost casu aj na buduci rok .
Odpovedať
ahojte baby...aj my planujeme svadbu niekedy maj alebo zaciatok juna...zatial este nevybavujeme nic..len pozeram vyzdoby co by sa mi pacilo a zhanam krajcirku ktora by mi usila saty :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj my sme májoví. Máme sálu, kameramana, fotografa, kapelu... Ja už mám aj vizážistku a kaderníčku v jednej osobe dohodnutú. A pomaly pracujem na výzdobe, kedže si toho budem veľa robiť sama (len tak po večeroch po práci). A samozrejme, ako asi každá z nás, pokukávam už po šatách... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, no my mame v aprili a mame zajednane : saty pre nevestu, fotografa,sofera , zajednane pecenie kolacikov a uz zhanam vecicky na vyzdobu...vcera sme zrusili salu, kde sme chceli velmisvadbu, pretoze majitelia maju zvlastne obchodne praktiky ....takze ideme hladat na novo a tym padom musim menit aj hudobnu skupinu, ktoru som uz mala zajednanu ...ale kedze to vsetko zhanam v predstihu, este stale ma to nerozhodilo...i kedmijesmutno ztoho, ze nasvete su ,, vychcalkovia,, ktori chcu kalymi praktikami zarobit viac penazi a to podnikaju v objekte, ktor ibol postaveny z U fondov ...
Odpovedať
My máme termín v Apríli a máme miesto, šaty, výzdobu, fotografa, DJ, cukráren, kaderníka a vizážistku :) @mystisch kde ste mali zajednanu salu...ak by som mohla s niecim poradit, tak kludne daj vediet...my sme presli asi 15 miest v BA a okolí kým sme zakotvili v hradnej bráne:-P a odložila som si aj cenové ponuky co mi poposielali...tak keby nieco, rada preposlem :-P
Odpovedať
Profilova fotka
@petka2011 si pokladik najvacsi...my sme chceli spark v malackach...zial uz sme sa zobudili s krasneho sna, rozmyslali sme aj my nad hradnou branou,alebo nejaky kastielik, niekde kde je priroda....tak ak nieco mas, bolo by to super perfektne :D teraz musim vsetko na novo hladat :D ale casu dost, ziadne stresy :D
Odpovedať
@mystisch fuha...fakt to tam krasne vyzeralo v tych malackach...je toho skoda že si takto odohnali klientelu..skusala si kastiel Mierovo? Nádherne, bolo to pre nás cislo 1 ale trosku malicke kedze mame az 80 hosti... aj restauracia Hrad je super..vysoke klenby a stlpy...no proste nadhera...ale trosku nepraktické- nedá sa tam parkovat a svadobcania musia prist presporacikom hore na hrad. Aj Hradnu bránu mozem len odporucit:) nenasli sme tam jedinu chybicku..tak uz je nasa, zarezervovana na 5.4:)
Odpovedať
Profilova fotka
@petka2011 idem to tam kuk :D dakujem ti velmi krasne :D je super, ze mame tak podobne datumy :D mozeme kecat co uz mame co nie, ak budeme mat nejaky problem...mozeme kecnut...pomoct...napady su vzdy na nezaplatenie a cim viac hlav tym viac rozumu :Dvdaka
Odpovedať
Článok sa načítava...
super, tešim sa:) nasla som komplet ponuku z castelu mierovo v pc...tak ak by sa ti to zapacilo z fotiek..napis a hodim ti to do emailu :-P a zelam vela stastia pri vybere saly
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som sa do toho pustila..spravila som si zoznam čo potrebujem k takej svadbe a v auguste by som chcela zajednať kňaza, sálu, šaty a DJa...my termín máme presne stanovený, tak dúfam, že ho nebudeme musieť meniť kvôli tomu, že niečo bude už rezervované
Odpovedať
cauko,my mame v maji 2014 a uz mame kameramana,fotograha a DJ......ako sa sem dostanem,ked si chcem napr.ulozit cely album niektorej nevesty z priprav.......diky
Odpovedať
uuuha, zacinam byt znepokojena! vy uz tolko toho mate??? ja mam salu a s ostatnym akosi mame este cas :P
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, netreba mat ziadne stresy, my este nemame vybavene nic :-D ale to len preto, lebo sme boli na pol roka v zahranici, a vraciame sa az v auguste, tak potom pobehame matriku, salu a tak..
Odpovedať
no baby tak vy uz toho mate poniektore dost :)))...my chceme svadbu pod holym nebom, tak uz teraz sa toho obavam....
Odpovedať
Profilova fotka
@akitas nemusíš byť znepokojená...ja nemám vôbec nič :) stanovila som si že aspoň tie zákl. veci zarezervujeme v auguste
Odpovedať
ahojte, my by sme tiez chceli v maji 2014. Co sa priprav tyka, tak nemame absolutne nic a ani to neriesime takto dopredu. tak nemusis vobec byt v stese, ved casu je dooost ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my máme dohodnutý termín na 31.5.2014, vtedy má priateľ narodeniny :) a ešte nemáme nič vybavené, robím si len taký menší-väčší prieskum, inšpirujem sa, čítam fóra, diskusie a snívam :))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte my mame svadbu 26.4.2014 a mame saty, salu, kostol a starejsieho a dj v jednom. A to je zatial vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. My mame termin 24. maja a mame zajednanu salu,ale tiez sa mi zda ze nemam este nic,No musim sa trochu rozhybat :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte, akurat sme sa s partnerom dohodli na maji a vybavovacky nas este len cakaju, asi to bude narocnejsie casovo, ale nic nieje nemozne :-D :-D :-D
Odpovedať
...aj my mame v maji a nemame vobec nic :) ...svadba vo zvolene a vy?
Odpovedať
ahojte aj my sme chceli svadbu v maji a uz sme vobec nedostali volny termin v restike kde chceme :D
Odpovedať
Profilova fotka
@mystisch A kde ste zrušili sálu ak sa smiem opýtať ?
Odpovedať
Profilova fotka
@mystisch aha už viem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my by sme chceli mat svadbu 2.5., ale kedze este nemaju na matrike kalendar svadobnych dni na buduci rok, nevedia nam povedat, ci nas na 100% niekto odda (v piatok, ked je predtym sviatok). nic nie je iste a nechceme prist o zalohy a pod, takze nic nemame zarezervovane, len predbezne dohodnutu salu, fotografku, a ja si hladam nejake inspiracie, typ siat a pod.
Odpovedať
Baby normalne ma chyta panika ked citam co uz niektore mate a my neriesime nic :-P
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?