Aké máte skúsenosti so starejším pánom Mirom Budom?

17. sep 201220

Planujeme si ho zavolat na svadbu a nenasla som na neho vela referencii.

 • Ahoj, my ho tiez budeme mat, tu som nanho nasla len jednu referenciu, a to pozitivnu plus nas fotograf ho zazil uz na svadbe a chvalil 🙂 Nam ho odporucil Simiak (starejsi z Ocovej), na ktoreho su tu same chvaly, tak snad dobre odporucil 🙂

 • @jankah244  máš na mysli toho starejšieho Mira od Zvolena? Lebo my sme ho mali na svadbe a neľutujem! Už som mu aj založila tému s Dj Mirdom 🙂 Starejší Miro je jeden fantastický človek,svoju prácu si robí úplne perfektne,už len kvôli nemu by som sa vydávala častejšie 😛 Zorganizoval nám celý priebeh svadby,bol strašne vtipný ,pohotový a na všetko vedel reagovať. Ak by si chcela viac info ohľadom Mira,napíš mi do IP.Ale ja ho môžem odporúčať všetkými desiatimi 🙂

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  DJka eLLy d, Ozvučenie svadobného obradu, Prenájom svetelnej steny, LED nasvietenie/osvetlenie sály, Prenájom zvukovej techniky.
  DJ, zabávač, svad. koordinátor, tanečník, fotograf, viac ako len „DJ“. Originálny a jedinečný kompletný audio-video-tanečno-zabavný program.
  KV-Production
  Bratislava
  Sme mezinárodný tím DJs a moderátorov. Skvelá parta ľudí, ktorá dáva kus svojho srdca do eventov, na ktorých hráme a ktoré organizujeme.