Dievčata prosím poradte aké pierka a komu

15. apr 201510

otcovia, svedkyne, pytač, oddavač?

 • Ahoj. U nás sa dávajú iba pánom (prednedávnom dokonca len slobodným). Najprv som uvažovala, že ich budem robiť sama, ale keď som zistila na nete cenu už hotových, tak som si povedala, že sa mi to neoplatí a nebudem mať nato čas - keďže ich potrebujem až niečo cez 80ks. Ja som objednala pre všetkých pánov malé krásne jednoduché umelé, svedkovi podobné ako ostatným, ale väčšie a ešte svadobným otcom o niečo väčšie a s výraznejším kvetom. Všetky tri typy však majú použité rovnaké stužky, kvietky, dekorácie... Potom som ešte objednala pre starejšieho, ale jemu to už bude živý kvet (gerbera) a to je všetko. Samozrejme ženích a družba - ale tie sú úplne iné a samozrejme živé.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Viac hudby, viac zábavy na ktorú tak skoro nezabudnete! Komunikácia v anglickom jazyku. NOVINKA: Party vlak Jedinečný zážitok !


  DJ + starejší,
   moderátor na svadby,Karaoke , plesy, firemné podujatia, Podsvietenie sály , stužkové, a hlavne výborná zábava tešíme sa na vás.
  Ponúkam profesionálnu hudobnú produkciu na svadby.Mám dlhoročné skúsenosti doma aj v zahraničí.Ponúkam moderovanie v slovenskom,alebo nemeckom jazyku.