Hľadám starejšieho na svadbu na rok 2015

22. júl 201874

Hladám starejšieho, poradte mi nevestičky, prosím také čo mate už s tým -akým aj skusenosť. Nehladam ziadneho "šaša" ziadne parochne, nezmyselné rekvizity...Skor nejakého pána v kroji ktorý má skusenosti s ľudovými tradíciami....nejakého dobrého organizátora.... na rok 2015 🙂 Ďakujem

• Dobrý den, viem Vám odporučiť mladého sympatického pána Mareka Vajdu, je z okresu Prievidza. Robí starejšieho , chodí v kroji, výborný harmonikár.

• Ahoj mne ide adolf hanták daj si do google je z ilavy.

• @megyyyy  ja ti s radostou mozem odporucit pana Mokrana.. nas neskutocne pozabaval na svadbe starejsi mu veru ide 😉
    viac aj tu: http://www.josip.sk/

• Sponzor fóra
  • no myslím že sme ho už nasli....slušný, tradičný , v kroji...rozprávat vie pekne a vie aj kedy prestať🙂 Tak dufam ze dobrý výber Ivan Ondruška sa volá...... Uf nevesty kym sa ja prehladala vsetkych možných starejších a tie videa.....fakt 70% starejších co som videa pozerala mi prisli strasne uchylné dvojzmyselné vety.......napr: slova starrejšieho pri čepčení ,,ej ale by som ta fikol" (pri hlávke stať).....alebo ked som videla zas u ineho st. súťaže kt. napodobnovali pohlavny styk....bolo mi normálne zle.....Už som sa fakt bála že to majú všetci taketo nechutnosti v repertoári. (Ja beriem že pre niektorých to môže byt sranda...ale uf ja veru niesom ten tip).....tak dufam ze sme si vybrali správne 🙂

• @megyyyy  fuuha tak to je moc.. ale myslim ze je aj normalny starejsi ktory nepouziva dvojzmyselne vety ktore pri tejto prilezitosti su naozaj nemiestne...

• pan Mokran z Josipu catering aj mojej sestre zabezpecoval starejsiho a bol naozaj funny 😃

• funny dufam nemyslis ze pouzival dvojzmyselne vety ktore maju vyzniet ako funny....

• starejsi ked je dobre pripraveny a naplanovany tak je to perfektna sucast svadby! 🙂 vrelo odporucam starejsiho vzdy

• aj my sme mali p. Mokráňa z Oslian (túto sobotu 20.9) a boli sme veľmi spokojný, nechceli sme veľa súťaží ani trápny program, chceli sme len pár základných vecí a hlavne sme potrebovali ženicha zachrániť od tancovania apod. a všetko to vyšlo skvele, ja som mu veľmi vďačná

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @harlinka  ja som tiez zazila starejsiho od pana Mokrana z Josip catering a mozem povedat ze to bola naozaj sranda.. nelutovali sme 😃 doteraz mam z toho super spomienky a aj fotky 🙂 🙂

• s panom Mokranom je riadna sranda 😃 zaujimave bolo ako vie vzdy rozosmiat ludi vzdy ked to treba.. ma v tom uz riadnu prax 😃

• zabava zo starejsi Josip stala aj u nas zato! neviem ci viete ale my sme boli do 4 rana a to sme neboli vsetci mladi 😃 proste nam Mokran zapasoval a brali sme ho ako dalsieho rodinneho prislusnika 🙂

• mozem odporučit Mareka Vajdu Prievidza-mala som ho na svadbe a je úúúúžasný.Ak budes mat otazky ozvy sa

• nam to robil Josip catering a bolo vsetko na 1* zabava nadovsetko 😃

• Sponzor fóra
  • @kajuska66  ano? pan Mokran ma nejaku firmu co zabezpecuje catering + starejsi??

• babyy ma niekto mailik alebo kontakt na Ivana Ondrušku?

• @bumbala30  ano Mokran ma Josip catering jed som bola u kamosky na svadbe ktoru robil Josip tak mi vravel ze okrem nasej svadby ma este dalsie 3 kde mal svojich ludi.. mali sme od Mokrana catering + starejsiho ak mas otazky tak sa kludne spytaj tu alebo do IP

• Royhodujem sa akého starsieho vybrat na pana Mokrana z Josipu mam dobre info poradte este niekoho? a ktore ste mali catering od Josipu boli ste spokojne?

• ja som bola na svadbe asi pred pol rokom kde robil catering Josib a jedlo velmi dobre vyzeralo a bolo aj chutné.v Sobotu idem tiez na svadbu tak som zvedavá aky bude catering starejsieho bude robit pan Mokran ale ci aj catering tak to neviem.

• ja chcem tiez pana Mokrana a catering od Josipu ale môj snúbenec je proti ze vraj je drahy no mne sa nezda 😞 asi mu musim vsetko rozpocitat aby to pochopil 🙂

• @lilinka5  a koho navrhuje on ako starejšieho?

• ja odporúčam roba krchníka..... na 120% ?!

• Josip preferuje svadby, pre ktoré zároveň robí aj catering ... takže ak ho chceš iba ako starejšieho nemusí sa dostaviť a môže poslať náhradu ... tak neviem no ... a krchník je vraj rád stredobodom pozornosti ... takže chceš byť v pozadí a druhá tak v pohode 🙂 Hodouš z prievidze je fajn 🙂

• @monka635  no my sme ho najprv brali len ako starejšieho, súhlasil... A potom sme ho vzali aj ako catering, lebo ten, čo sme mali rozrobený, sa mi nepáčil v komunikácii.. Dával si "načas s odpoveďou". U Josip to nehrozí.. Nakoniec som rada, že sme ho mali 🙂

• tak to gratulujem ... nám k dnešnému dňu chýba práve len ten starejší ale vôbec si neviem vybrať ...

• @monka635  😃 a koho zvažujete?

• Ivan Ondruška, Hodouš alebo Balažka ...

• @monka635  okrem Hodouša tuším mladší všetko.. V názore na Krchníka s tebou súhlasím 🙂.... No neviem! Zadaj tému, koho z tých 3 by si ľudia vybrali.. ja by som z tých mladších 🙂

• asi to vyhrá ten Balažka ... uvidíme 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ako starejší sa postarám o organizáciu Vašej svadby. Správnu náladu a atmosféru dodám hrou na hudobné nástroje + spev, tradičným/moderným programom.
    Ponúkam na vašu svadbu profesionálne osvetlenie aj ozvučenie sály a obradu. Veselý Dj/Moderátor, plazivý dym, bublinky, nápis Love a mnoho iného...
    DJ / MODERÁTOR - ozvučenie, osvetlenie, návrh programu, spolutvorba scenára svadby, zostavenie Play Listu
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov