Poradíte dobrého starejšieho z bratislavského kraja?

24. jan 201220

Ahojte všetci, ak máte dobrú skúsenosť s nejakým naozaj dobrým starejším, z okolia Bratislavy, resp. Bratislavského kraja + Záhoria, prosím, dajte mi vedieť. Už začínam byť zúfalá - buď má starejší plno, kamaráti mi ho neodporúčajú, alebo má ten konkrétny starejší neprimerané platové požiadavky (500 € a viac). Termín svadby: 7.7.12. Telefón na neho mi môžete posielať bud sem alebo na novakova.alzbeta@gmail.com Ďakujem 🙂

 • Ahoj, vedela by si mi prosím poskytnúť kontakty na nejakých starejších z okolia, sme zo Záhoria a tiež zvažujem starejšieho. Nejakých na ktorých máš dobré odporúčania, možno na náš termín bude mať niekto voľno a tiež ceny cca, ako sa pohybuju, lebo nemám poňatia. Ďakujem Ti veľmi pekne vopred.

 • No, "neprimerane poziadavky"... skor by som to nazval "poziadavky nad ramec nasho rozpoctu" ... ako posudime, ci poziadavky odpovedaju jeho kvalitam, vsak? 😉

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  DJ / MODERÁTOR - ozvučenie, osvetlenie, návrh programu, spolutvorba scenára svadby, zostavenie Play Listu
  DJka eLLy d, Ozvučenie svadobného obradu, Prenájom svetelnej steny, LED nasvietenie/osvetlenie sály, Prenájom zvukovej techniky.
  Ponúkam profesionálnu hudobnú produkciu na svadby.Mám dlhoročné skúsenosti doma aj v zahraničí.Ponúkam moderovanie v slovenskom,alebo nemeckom jazyku.
  Články od našich partnerov
  Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
  Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
  Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
  Archív článkov od partnerov