Poraďte DJ-a a starejšieho v jednom - Bratislava

23. jan 201715

Ahojte, vedeli by ste niekto odporucit dj a staejsieho v ba? Niekoho kto urobi zabavu a pozna zvyky a pomoze nam s tym 😀

 • Myslím, že najviac si pomôžete ak napíšete dátum...

 • Ten kto robi dj aj starejsieho naraz je podla mna kuzelnik....

 • No mne je ako jedno ci pride jeden alebo dvaja ludia ide mi o to ze sa mi nechce zhanat separe hudbu a este aj starejsieho. Alebo cloveka ktory pomoze s programom, moderovanie, robia to viaceri co som videla a vobec si nemyslim ze by tym padla kvalita dj-a. Termin je 13.5. 😌

 • Sponzor fóra
 • @markxy  Vážený pán kolega, príde mi od Vás dosť neprofesionálne ponižovať konkurenciu len z toho dôvodu, že niekto nevie robiť niečo, čo druhý vie, resp. keď aj to robiť vie, tak sa tým nezaoberá. A to nie je len na Vašu adresu ale patrí to všetkým, ktorých sa to týka a pravidelne znevažujú prácu ostatných kolegov, ktorý ako ja vykonávajú prácu DJ-ja a starejšieho v jednej osobe. Práca DJ-ja a starejšieho sa navzájom dopĺňa, nijakým spôsobom neobmedzuje.

 • @audiovideoprodukcia  nikoho neukázam pracujem ako dj 20 rokov je iné dj moderátor a dj Starejsi neviem si to technický predstavít ale zrejme som menej chápavy tak sa ospravedlnujem

 • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

 • @patkovamamina  mas u mna +++ podla mna ten starejsi robia aj dja aj fotografa a ak je fakt sikovny aj kameramana nech ziju kuzelnici

 • @patkovamamina  Dobrý deň, nebudem Vám oponovať, máte svoju reálnu skúsenosť s človekom, s ktorým ste zjavne spokojná neboli. Nemali ste bohužiaľ správu ruku pri výbere.

  Mám ale pocit, že Vašimi myšlienkami sa tu dostávame na inú tému, kde už ide predovšetkým o to, či daný poskytovateľ služieb vie svoju prácu robiť alebo nevie, bez ohľadu na to, či to je zvlášť DJ a zvlásť starejší alebo DJ+starejší v jednej osobe. Na základe Vašej skúsenosti preto nie je férové teraz úplne všetkým principiálne hádzať do jedného vreca. Nie je totiž DJ ako DJ, ani starejší ako starejší.

  Každého jedného poskytovateľa takýchto služieb treba posudzovať individuálne, treba si pozrieť referencie, rôzne fotografie či videá zo svadieb, resp. najlepšie sa s ním stretnúť osobne a porozprávať sa. Na základe takého stretnutia, kde by Vám mal každý profesionál vedieť urobiť serióznu prezentáciu svojej práce, si viete zvážiť, či sa Vám jeho práca páči a následne sa správne rozhodnúť, či jeho služby využijete. Toto všetko je návod, aby sa minimalizovalo riziko, že v konečnom dôsledku s ním nebudete spokojná a následne sa budú o ňom šíriť skôr negatívne referencie.
  Ak si dáte záležať na tom, aby ste sa o práci daného poskytovateľa služieb dozvedeli čo najviac a na základe všetkých informácií ktoré Vám poskytol, sa na koniec rozhodnete využiť jeho služby, jeho práca a jeho štýl sa Vám potom páči. A pravdepodobnosť, že budete v konečnom dôsledku s jeho prácou spokojná, je preto veľmi vysoká. A toto by aj malo byť cieľom každého poskytovateľa služieb vo všeobecnosti.

  Na záver si neodpustím poznámku k Vášmu príspevku, kde obhajujete názor môjho kolegu. Som totiž presvedčený o tom, že nazvať svoju konkurenciu "kúzelníkom", určite je znevažovanie práce toho druhého (pokiaľ to nie je jeho profesia).

 • @markxy  Ja rozumiem kolega, kam smerujú Vaše myšlienky vo Vašich príspevkoch ale treba si jednu vec uvedomiť.
  Kameraman nemôže robiť prácu fotografa, pretože ich práce sa navzájom prelínajú. V určitých fázach svadobného dňa totiž obaja musia vytvárať záznam z jedného momentu a jeden človek nevie aj seriózne snímať videozáznam, zároveň v tom istom okamihu aj fotografovať.
  Ale práca DJ-ja a starejšieho sa na rozdiel od tohto prípadu dopĺňa. Keď je odobierka nevesty pred sobášom, či vítanie v sále pred vstupom, uvádzanie prípitku, prípadné modlenie, hovorené slovo k polievke, poďakovanie rodičom, uvádzanie večere, organizovanie krájania torty či polnočného čepčenia, vítanie novomanželov po prezlečení... vtedy DJ aktívny veľmi nie je, preto tá kombinácia je možná. A to ostatné zvláda aj kvalitný DJ zabávač.

  Ale už som v predošlom príspevku napísal, je to všetko o individuálnych kvalitách každého jedného poskytovateľa služieb a zároveň o tom, komu sa čo viac páči, aby si vybral každý podľa svojej chuti. Preto som na druhej strane veľmi rád, že konkurencia je široká a ľudia si môžu vyberať z viacerých alternatív, aby boli na koniec spokojní...

 • @audiovideoprodukcia  asi mas pravdu neviem ja chodim zo starejsim a je to v pohode technicky by som to nedokazal zrealizovat ale dik za vysvetlenie

 • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

 • Ved preto hovorim ked budem medzi stolmi kordinovat svadobcanov kto mi bude pri aparature co budem mat dialkovy ovladac na baterrie ako na televizor a spustim to tak isto odcepcenim technicky to sam jeden nemoze stihat jedine chuck norris

 • @patkovamamina  Dobrý deň, na Váš príspevok sa momentálne pozerám z dvoch rôznych uhlov.

  1. Utvrdili ste ma v presvedčení, že v tomto prípade ide naozaj o inú tému, kde treba rozoberať individuálne kvality poskytovateľa služieb. Takmer všetky pripomienky, ktoré ste popísali na adresu DJ-ja a starejšieho v jednej osobe, s ktorým ste boli nespokojná, sa vlastne udiali za prítomnosti dvoch ľudí (DJ+starejší a jeho kolega pomocník). A preto fakty ktoré ste vypichli, nie sú znakom nezvládania práce DJ-ja a starejšieho v jednej osobe ale v neprofesionalite, či skôr v neskúsenosti týchto ľudí. Ako ste sama uviedli, napriek tomu že tam boli dvaja, to aj tak nevedeli zvládnuť. Musím preto iba zopakovať, nie je DJ ako DJ a taktiež ani starejší ako starejší.

  2. Každý región či kraj na Slovensku má iné svadobné zvyky, do konca niekedy medzi dedinami sú odlišnosti v zaužívaných tradíciách. Zároveň sú oblasti, kde sa tieto zvyky dodržiavajú viac, ľudia si na to dosť potrpia a niekde chcú pre zmenu určité návyky zjednodušiť, skrátiť, resp. vypustiť, za účelom obmeny za niečo iné, niečo modernejšie, kedy funkcia DJ-ja aj starejšieho v jednej osobe je bez problémov zvládnuteľná. Preto schopnosť zvládať túto prácu v jednej osobe je závislá od toho, čo všetko vyžadujete od práce samotného starejšieho. Uznávam, že určitým požiadavkám nie je možné pri vykonávaní práce DJ-ja a starejšieho v jednej osobe vyhovieť, je to ale vždy závislé len a len od požiadaviek samotného klienta. Každý poskytovateľ služieb má totiž svoj štýl, ktorý klientovi musí v prvom rade vyhovovať. Z toho dôvodu by mala byť prezentácia poskytovaných služieb podrobná, aby DJ a starejší presne vedeli, aké sú Vaše požiadavky na priebeh večera, resp. aby ste aj Vy detailne vedeli, čo všetko od nich, resp. od neho môžete očakávať.

  V každom prípade aj ja som veľmi rád, že tu máme takúto tému otvorenú, aby sme si vymenili svoje názory, postrehy, či skúsenosti. Konkurencia je dnes naozaj široká, ponuka našich služieb ešte viac a na základe takýchto debát napomáhame svojim potencionálnym klientom sa správne rozhodnúť.

 • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

 • @markxy  no my sme takeho "kuzelnika" mali. Este nam aj ohnostroj odpalil, takze aj pyrotechnik z neho bol.

 • Sponzor fóra
 • @michaelka1987  super to bol starejsi dj pyrotechnik sikovny co uz mi ostatny mozme len zavidet mame sa ucit

 • @patkovamamina  treba davat a brat zalohy ...

 • @markxy  clovek sa uci cely zivot. u nas to dopadlo na vybornu, nemozeme povedat krive slovo.

 • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Ponúkam profesionálnu hudobnú produkciu na svadby.Mám dlhoročné skúsenosti doma aj v zahraničí.Ponúkam moderovanie v slovenskom,alebo nemeckom jazyku.
  Profesionálne vedenie & kompletné technické zabezpečenie Vašej svadobnej slávnosti.
  DJ ANAVI
  Bratislava
  Music 4 your Wedding. Top music, sound and light.
  Moderovanie v nemeckom aj v anglickom jazyku.
  Moja vášeň, Vaša spokojnosť