Starejší a Dj Michal Herda z Topoľčian. Poznáte ho?

Zobraz úvodný príspevok
Nevesticky, nemate prosim niektora referencie na p. Michala Herdu - DJ & Starejší ? Po telefone velmi mily, fajn, len by ma zaujimal styl, akym organizuje zabavu a samotne ako clovek, jeho pristup. Mate s nim niektora skusenost alebo referencie? Dakujem :-)
Odpovedať
1
4
5
Ahojte nevesty 🙂 tak už aj my máme po svadbe (17.7.2021) na ktorú sme si vybrali Miška Herdu ako starejsieho/DJa a nemohli sme urobiť lepšie! Môžeme ho len a len odporúčať, či už ide o komunikáciu pred svadbou alebo už samotný svadobný deň. Obrad sme mali v kostole, ktorého sme sa dosť obávali, nakoľko sme mali mať dva dni pred svadbou nácvik,no nejak na nás zabudli a obrad sme tým pádom nemali vôbec nacvičený. Našťastie Miško to zachránil a aj počas samotného sobáša nám veľmi pomohol, perfektne zorganizoval nás a aj všetkých hostí. Čo sa týka samotného programu svadby-bola som nadšená...za posledných pár rokov som pochodila viacero svadieb a musím povedať, že Miškov program bol omnoho zaujímavejši ako ostatné. Hry, aktivity, cepcenie neboli vôbec ako cez kopirak,na jedno kopyto. Všetko urobil po svojom (samozrejme s našim súhlasom) tak, aby to bolo jedinečné, iné. Veľmi sa nám to páčilo 😊 O hre na harmonike ani nehovorím, to je veľký bonus, ktorý určite ocenia hostia na vašej svadbe. Počas celej svadby chodil za nami či je vsetko v poriadku, či sme spokojní. Bolo vidno,že mu záleží na tom aby sme boli spokojní hlavne my dvaja so ženíchom. Veľmi sa nám páčilo,že bol stále usmiaty, veselý, no zároveň vážny keď bolo treba... jednoducho profesionál. Toto sme dostali aj ako feedback od hostí, že sme mali super starejsieho, ktorý bol milý a usmievavý 🙂 Miško ĎAKUJEME ešte raz, za perfektnú organizáciu nášho veľkého dňa a zábavu, ktorú si spravil, nemohli sme si vybrať lepšie ❤️
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyar Prave tento vikend sme mali svadbu a Misko bol nam starejsim a dj v jednom.... Proste super clovek super starejsi vsetcia si ho chvalili, ze je vtipny, zabavny.... Zahra na haromnike, zaspieva, este nam aj fotografa nahradil 🙂 Odporucam vsetkymi 10timi.. Treba sa snim stretnut a podebatit, uz len zo stretnutia budete mat super pocit...
Odpovedať
Ahojte, Miška Herdu mala na svadbe moja sestra, dve kamarátky a pred dvomi týždňami aj my 🙂. Je to veľký profesionál, dopredu si s každým párom dohodne čo na svadbe bude a čo nie a toho sa celý večer drží, my sme ho mali aj s kolegom Ronaldom - obaja hrali na harmonikach, zahrali aj naživo, spievali a užívali si celý večer. V čase keď už jeden z nich mohol oddychovať tak sa prestriedali a zatancovali si aj s hosťami, perfektne zapadli do kolektívu nikto nemal pocit že sú tam cudzí 🙂. Mali sme dohodnuté aj hry, nakoniec sme všetky nestihli lebo čas veľmi letel ale tie čo sme stihli stali za to - Michal si veľmi všíma hostí a na základe toho sa k nim správa počas hier 🙂. Odporúčame každému, kto chce aby sa hostia zabavili, u nás sa našli aj takí čo povedali že na lepšej svadbe neboli, škoda že ten čas tak rýchlo ubehol ale to je tiež len kvôli tomu, že sme sa cítili dobre 🙂 Cez Michala sme mali poriešenú aj hudbu a osvetlenie - všetko bolo TOP, keby vyberáme teraz tak opäť vyberieme túto zostavu 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Miško bol mojej sestre, môjmu bratovi a tento rok aj mne na svadbe. Všetko super zorganizoval, mal vprehľade časový harmonogram a vedel upokojiť aj nervóznu nevestu 😆 Má priateľské, veselé, svieže a hlavne nie nudné vystupovanie. DJ, živá hudba, odobierka, odčepčenie, hry, proste starejší na všetko. TOP
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
Neuveriteľne profesionálny prístup od prvého okamihu, stopercentne odvedená práca a svadba úplne bez najmenších starostí Michala Herdu môžme len odporučiť.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,uz aj my mame za sebou svadbu 4. 6.2022.Miska Herdu sme si vybrali za starejsieho a aj za DJ. Bol super🙂👍 Absolvovali sme s nim par osobnych stretnuti pred svadbou,na ktorych nam podrobne vysvetlil samotny priebeh svadby.Rozhodli sme sa aj pre odobierku a odcepcovanie. Bolo to dojimave a krasne. Vie pouzit tie spravne slova. Cely priebeh svadby s nami konzultoval, ci sme spokojni. Slavnostnu atmosferu navodil aj svetelnymi efektami, ktore ladili s farebnou vyzdobou v sale. Mali sme tam viacej deti a jedno tanecne kolo bolo detske. Hral tam detske pesnicky a hry. Deti boli z neho nadsene a aj dospeli. Misko ako starejsi splnal vsetky kriteria, ake by starejsi mal splnat .Bol mily,komunikativny, vtipny a velky profesional. Velmi pekne Ti dakujeme Misko, ze si tento den prezil s nami a urobil ho dnom,na ktory nikdy nezabudneme.Dakujeme😊👍💖
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Miška Herdu ako starejšieho môžem ako nevesta len odporúčať. Komunikácia pred svadbou bola bezproblémová, nebol problém s online stretnutiami, s telefonátmi či e-mailovou komunikáciou. Veľmi pozitívny dojem som z neho mala už po prvom telefonáte a v mojich kladných predtuchách som sa nemýlila. V deň svadby všetko prebiehalo v poriadku, organizácia zo strany starejšieho perfektná, riešenie prípadných problémov bolo veľmi rýchle. No najlepšia bola zábava a program, ktorý sme si vopred naplánovali a ktorý bol ešte lepší než naše predstavy. Veľké pozitívum aj za komunikáciu s nami aj s našimi hosťami počas svadby, overovanie si spokojnosti a či je všetko v poriadku. Po ťažkej úlohe starejšieho sa odhodlal až do rána nám robiť DJ-a. Veľmi dobrá zábava, dobrá hudba, na všetkom sa dalo dohodnúť. Nebola chvíľa, aby sa naši hostia nudili. Cítili sme sa všetci veľmi príjemne, mohli sme si užiť svadbu a nechať organizáciu a zábavu na starejšom. Veľké ďakujeme a určite odporúčam 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Michala sme stretli na svadbe našej kamarátky asi pred 5rokmi a od príchodu ku kostolu nás všetkých krásne navigoval tak ako sa na niekoho v jeho funkcií patrí a keďže všetko na jej svadbe sa nám páčilo dal som sa s ním na 5minotovke do reči že možno časom by sme chceli aj mi svadbu a po rokoch sa tak stalo ozvali sme sa telefonicky pripomenuli a vtom momente prekvapenia áno pamätám a dohodli sme stretnutie všetko dopodrobna naplánovali a aj pri blížiacom sa termíne znovu kontaktovali Michala všetko odsúhlasené príchod tak ako naplánoval odobierka s úžasom príchod do kostola jedna báseň korekcie s farárom fotografom kameramanom nič lepšie sa nám nemohlo stať po sobáši pripravil ľudí na gratulácie spoločnú fotku príjazd na hostinu samozrejme s tradíciou rozbitia taniera usadenie hostí prvé jedlo prvý tanec o všetko sa tento pán postaral naozaj ako PÁN verím na dlhodobé skúsenosti a Michal ich má neúrekom ale improvizácia ktorú on na našej svadbe dokázal do niektorých vecí preniesť lebo bolo treba to je dar od boha , milé slečny pokiaľ chcete mať svadbu iného by som už nezavolal...PS ťa chvála ktorá prišla jeden dva tri dni po svadbe na Michala a jeho celú prácu ktorú urobil svedčia o jeho kvalitách to že ešte aj popri našej hudobnej skupine zahral či už DJ alebo harmoniku ale prisvietil sálu tak aby to malo ako sa hovorí atmosféru je už len čerešničkou na torte ktorú vytvoril svojou prácou ... Ešte raz veľké Ďakujeme Michal
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevestičky, Miška sme si zvolili vďaka dobrej referencií našej známej, ktorej bol na svadbe a vôbec neľutujeme. Ak si svoj deň chcete naozaj užiť bez starosti, chcete aby Vaši svadobní hostia na Vašu svadbu ešte dlho spomínali aj vďaka skvelej zábave, Miško Herda je tá správna voľba. Nie lenže je to veľký profesionál a to čo robí, robí naozaj dobre, ale je aj charizmatický muž , všetko čo robil, robil úplne prirodzene, nebolo nič umelo strojene, hostia sa perfektne bavili a my tiež .Takže odporúčam všetkými desiatimi, ako DJ, starejšieho a osvetlenie bolo tiež nádherne, dokonca ho krásne zladil k našej výzdobe.
Odpovedať
My sme tiež mali starejsieho Miska Herdu na nasej svadbe tento mesiac. A nemohla som sa rozhodnúť lepšie. Bolo to jedno z najlepších rozhodnutí co sa tyka svadby. Bol taky skvely zabavac, ze si ho zajednala na svadbu aj moja kamarátka. Postaral sa úplne o všetko a aj vdaka nemu dopadla naša svadba nad všetky očakávania. Dakujeme Michal.
Odpovedať
Profilova fotka
Michala ako starejšieho a dj môžem len odporučiť. Postaral sa o super zábavu a harmonika nemala chybu. Odporúčam všetkými 10timi. Ďakujeme 🙂
Odpovedať
Ahojte. Tak máme to za sebou už aj my. 27.8.2022 Michal Herda mali sme ho ako starejšiho. Od začiatku az po koniec všetko super odobierka, kostol, harmonika, spev, organizácia ľudí, zabavanie ľudí na 10000% hral na harmoniku spieval, všetci hostia sa bavili, spievali. SUPER vrelo odporúčam všetkým čo zháňajú starejšiho, DJ, speváka, zabávača vsetko v jednom Super človeku 🙂 😉 VEĽKÁ VĎAKA
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte 😊 Miška sme videli 2x na svadbách kde sme boli ako hostia a bolo nám hneď jasné že keď príde nás deň chceme ho mať ako starejsieho a veru neľutujeme. Kto ste ho zažili dáte mi za pravdu 😊 Hneď ako sme získali na seba kontakt bol aktívny, starostlivý, všetko sme si s ním do podrobna prebrali, tam kde sme boli nerozhodní nás vedel nasmerovať tým správnym smerom. Je to jeden Profesionál, ktorý je okrem toho aj vtipný, milý, vždy vie ako rozprúdiť zábavu aj s jeho prekvapeniami 😊 Vždy pripraveny na všetky možné situácie ktoré môžu nastať . Môžem len a len odporúčať určite nikto neoľutuje 😊
Odpovedať
Ahojte, uz aj my mame za sebou nas velky den, ktory bol nezabudnutelny aj vdaka pomoci starejsieho Miska Herdu. Odporucila mi ho kolegyna, ktora si ho velmi chvalila a uz vtedy som vedela ze ho chcem aj ja na svojej svadbe. Od zaciatku to bola komunikacia na vybornu, aktivne sa zaujimal aj odpovedal na vsetky otazky ktore som kedy mala, nikdy ma neodmietol 🙂 par tyzdnov pred svadbou sme si dopodrobna prebrali cely program tak aby bol podla nasich predstav a ked sme si niecim neboli isti, vzdy nam vedel vdaka svojim skusenostiam dobre poradit. Samotna svadba prebehla bez komplilacii urcite aj vdaka nemu. So zenichom sme sa nemuseli vobec strachovat ze co nasleduje posebe a ci sa cosi nezabudneme. Takze bol na neho 100% spolah. Neustale ozivoval zabavu svojimi vstupmi a prekvapeniami. Nie len my si ho chvalime ale aj nasi hostia. Ked sme sa ich potom pytali co hovoria na nasu svadbu a co sa im najviac pacilo, kazdy spomenul nasho starejsieho. Takze za nas Miska Herdu urcite odporucame, bol velka pomoc ale aj istota dobrej zabavy 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať Michalovi Herdovi za skvelú organizáciu našej svadby, absolútne o nič sme sa nemuseli starať.Postaral sa o skvelú zábavu pre všetkých hostí.Všetci nám ho chválili a každý bol spokojný 🙂 My sme si tak v pokoji a v skvelej atmosfére mohli užiť náš veľký deň 🙂 určite ho odporúčame všetkými 10 ! Vôbec by sme nemenili.. takze ak váhate či ho osloviť, určite oslovte a neoľutujete! Veľmi milý,sympaticky pán so skvelou náladou v každej situácii 🙂 Miško ďakujeme ešte raz ❤️🙏🏻 Manželia Počarovskí
Odpovedať
Profilova fotka
Mali sme najkrajšiu a najlepšiu svadbu za ktorú môžeme ďakovať aj pánovi Herdovi. Úžasný a milý človek, stále usmievavý. Mali sme ho ako starejšieho a splnil všetko o čo sme ho požiadali. Môžem ho len odporučiť. Ďakujeme Nika&Tomáš 19.11.2022
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Zdravím, svadbu som mala 3.6.2023 a vybrali sme si s mužom práve Miška Herdu. Bolo to najlepšie rozhodnutie. Skvelá atmosféra, zábava, hranie na harmonike roztancovalo aj starších hostí čo som bola prekvapená. Prístup, zábava, organizácia, zábavne hry proste všetko na 1* ďakujeme! 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Miška sme mali na svadbe aj my. A všetko prebehlo super, usmernil hostí, spravil nám odobierku a bol super DJ. Hostia si pochvalovali a nevedeli odísť z parketu preč čo sa tak dobre bavili. Odporúčame.
Odpovedať
Najlepsie rozhodnutie! S Michalom sme boli s manzelom velmi spokojni,dokonca sme po svadbe dostavali spravy od nasich svadobnych hosti ako sme mali vyborne zabezpecenu organizaciu. Miska sme spoznali na svadbe kamaratky,kde si ho zajednala dalsia kamaratka a na jej svadbe aj my ☺️ takze este raz-vyborna organizacia,sviezi a energicky clovek,non-stop usmev na tvari,so vsetkym vyhovie,snazi sa usmernit,uzasny zabavac ale na druhej strane dokaze uplne prepnut a pri dojemnych situaciach je maximalne prisposobivy. Pocas hostiny a celej noci nam absolutne odpadli starosti,len sme si to uzivali a Misko vsetko riadil. Zodpovednost,zabava,vyborna nalada,extrovertnost,energickost a perfektna komunikacia-to je proste MICHAL HERDA ☺️
Odpovedať
My sme mali na svadbe Michala Herdu a musím povedať, že sme boli veľmi spokojní :) Je to skvelý starejší, DJ, spevák, muzikant - všetko v jednom :) Naša svadba vďaka nemu nemala jedinú chybu :) Ďakujeme veľmi pekne :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahojte. Pridávam aj ja čerstvú skúsenosť s Miškom Herdom, ktorého sme mali na svadbe ako starejšieho a aj DJ. Všetko prebiehalo bez problémov a všetci svadobčania boli nadmieru spokojní. Pred svadbou sme sa vopred stretli, dohodli organizačné veci ku dňu D - čo a ako si ne/želáme. V deň svadby skvelá organizácia, nasmierovanie ĺudí či už na dvore, v kostole, po príchode do sály a počas celej hostiny /moderovanie, úlohy starejšieho, súťaže, zabávanie hostí, hra na harmonike, spev, výber piesní, čepčenie atď/. Zároveň ako DJ bol výborný. Hostia sa zabávali, tancovali a smiali až do záverečnej minúty. Sám Miško sa neustále počas hostiny zaujímal, či je všetko v poriadku a či sme spokojní s priebehom. Ohlasy po svadbe máme len a len pozitívne z každej strany a som veľmi rada, že sme natrafili práve na neho a aj vďaka nemu bol náš veľký deň plný smiechu a výbornej zábavy. Vrelo odporúčam. Ďakujeme!
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od ladyar:

Nevesticky, nemate prosim niektora referencie na …
Mame čerstvo po svadbe a sme veľmi radi, že sme si vybrali práve Miška. Nepoznali sme ho, ani sme ho predtým nikdy nezažili na žiadnej svadbe, našla som ho na internete a rozhodovala sa podľa recenzii, stránky, následne telefonátu. A nemohli sme si vybrať lepšie :) Ked sa blížila svadba, sám sa nam ozval ohľadom stretnutia (za mna obrovské plus, lebo by mi to asi vyfucalo z hlavy pri ostatných povinnostiach). Prešli sme si naše predstavy, všetky rešpektoval, zaroven nám pár veci poradil, pripadne dal návrhy, keď sme v niečom tápali. Ja osobne som človek, ktorý potrebuje mat nad všetkým "kontrolu" a na svadbe ma najviac stresovalo to, že nebudem vedieť naraz odkontrolovať, či je sála pripravená, ako sú na tom hostia a personal, plus sme mali všetkých hostí ubytovaných a museli sa checknut doobeda, zároveň mame ročného syna, no starosti viac nez dosť :D ale s Miskom bol tento deň pre mna jeden veľký oddych, naozaj! Tým, že sme si na stretnutí všetko prešli a + sa mi asi dva dni pred svadbou Miško opäť ozval, či všetko platí a prebehli smw si v rýchlosti základne info ešte raz, naplno som mu doverovala. Od prvej sekundy, keď prisiel do kolektívu, bol "vsade". Nerozumiem ako je to možné, ale mal pod palcom všetko, od hostí, personálu, autobusu, sály, oddávajúcich, cez vsuvky do programu, ktoré nám ako prekvapenie riešila rodina a priatelia. Zároveň celu atmosféru sprijwmnoval hrou na harmonike. My osobne sme mali svojho DJ a u Miška sme využili jeho služby iba ako starejsieho, aj keď slovíčko iba asi nie je na mieste. Miško bol proste jedným z nás, absolútne splynul s davom, zapadol, venoval sa hostom, ktorým sme sa my nestíhali venovať, nič nám nechybalo. Počas večera sa niekoľkokrát prisiel opytat či je z našej strany všetko ok, ak videl že mame z niečoho stres my alebo napríklad svedkovia či rodicia, jedným usmevom a príjemným slovom nás povzbudil a upokojil a stres opadol. My sme si nemohli vybrat lepšie a ja veľmi dufam, že sa ešte niekedy na nejakej akcii uvidíme. Verim, že ano, lebo jeho kontakt si pytal nejeden hosť z našej svadby 😀 DAKUJEME! P.S.: veľmi odporucam aj dievčatá zo súboru, ktorý nám Miško odporučil na cepcenie. Cepcenie krasne, zároveň vtipne vsuvky, rýchle, zorganizované. Boli sme veľmi spokojní :)
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?